Перейти до змісту

Чим відправити посилку за кордон?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Цікавить питання, чим можна відправляти посилки за кордон? В Росію, в Європу...

Цікавить чи є кур'єрські служби, які цим займаються? Тобто не через знайомих/гонщиків/дальнобійників і т.д., а саме служби, котрі б цим спеціалізовано займалися. Чи хтось з форумчан мав справу з такими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта! Відправляв в Литву, заплатив 47 грн.+ конверт 3 грн. (авіа пересилка) На їхньому сайті можна дивитись де знаходиться ваша посилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта! Відправляв в Литву, заплатив 47 грн.+ конверт 3 грн. (авіа пересилка) На їхньому сайті можна дивитись де знаходиться ваша посилка.

Ну Укрпошта - це зрозуміло. А в Європу? І якось я взнавав ціну переслати фотоапарат в Росію, то загнули ну дуууже завелику ціну..

А що відправляв в Литву? щось велике/маленьке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню запитання.

Цікавить для можливості торгувати через аукціон. Тобто бажано, щоб служба була надійна, вже не перший рік працювала, мала розвинуту мережу відділень по країнах, була можливість відслідковувати вантаж, була калькулятор для розрахунку вартості....

Чи хтось знає таких?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получали через TNT, білоруси і москалі нам обладнання час від часу шлють. Пересилати ще не приходилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я відправляв Укрпоштою. Полякам раз 8 відправляв, посилки від 2-х до 10 кг, без проблем. Також були відправки в Німеччину, Латвію, Росію і Білорусію, без проблем.

Цікавився чи є типу щось автолюкса, щоб за кордон можна було відправляти. Як було написано вище DHL, але ними тільки отримував з Німеччини, вийшло що заплатив 35 євро за пересилку. Так що найкращий варіант це Укрпошта, ну і воділи бусів які ганяють по Європі але їх розцінок не взнавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получали через TNT, білоруси і москалі нам обладнання час від часу шлють. Пересилати ще не приходилось.

зрозуміло. дякую.

Мені сайт ТНТ теж більше сподобався, хоча не все працює (не хоче рахувати з України, і

"Быстрая отправка - Сроки и стоимость - В Украине данный модуль временно не работает")

А в ДХЛ якось все заплутано... Складається враження, що вони орієнтовані на крупних промислових клієнтів....

Особисто я відправляв Укрпоштою. Полякам раз 8 відправляв, посилки від 2-х до 10 кг, без проблем. Також були відправки в Німеччину, Латвію, Росію і Білорусію, без проблем.

Цікавився чи є типу щось автолюкса, щоб за кордон можна було відправляти. Як було написано вище DHL, але ними тільки отримував з Німеччини, вийшло що заплатив 35 євро за пересилку. Так що найкращий варіант це Укрпошта, ну і воділи бусів які ганяють по Європі але їх розцінок не взнавав.

Дякую за інфу. А в скільки обходилися оті посилки в Польщу, наприклад? І як практично воно все проходить таможню? Мене якось цей процес стосується, чи я того не відчуваю? Ну, зрозуміло, що якщо щось заборонене вложу, то мене ще й як застосується :), а коли все дозволене, вони там же ш якось, певно, розпаковують... Як потім, запаковують? Люди з Польщі не жалілися?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DHL також вміє швидко доставляти. Колись через пейпал мав диспут з китайцями. Китайці по новому посилку відправили з США і за 24 години посилка була в мене. Правда я думаю таке задоволення відповідно і коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DHL також вміє швидко доставляти. Колись через пейпал мав диспут з китайцями. Китайці по новому посилку відправили з США і за 24 години посилка була в мене. Правда я думаю таке задоволення відповідно і коштує.

Та з "ДО мене" питань нема, цікавить як практично стоїть справа з "ВІД мене"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляй Укрпоштою. В ПОльшу заходить постлка зазвичай за 7-10 днів. До мене ДХЛ йшла посилка 7 днів. Так зачем платить больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Дякую.

А як з справа в Укрпошти з дальшим зарубіжжям? Німеччина, Англія, Португалія... Хтось пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укрпошта в США посилкі може загубити і потім будете стукати в рельсу, ніфіга від них не добєтеся :( і не тільки в США проблеми, так що Укрпошта то на страх і ризик відправляти нею щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З митницею не було проблем. Посилки ніби не відкривали. Принаймі претензій не було.

А ще згадав одну службу ЕМС (в нас на Л. Українки). Я думаю вони відправляють за кордон. Я тільки отримуав через ЕМС, а відправляв тільки по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З митницею не було проблем. Посилки ніби не відкривали. Принаймі претензій не було.

А ще згадав одну службу ЕМС (в нас на Л. Українки). Я думаю вони відправляють за кордон. Я тільки отримуав через ЕМС, а відправляв тільки по Україні.

спецзв'язок... якось я до них дзвонив, запитував чи на Росію відправляють, сказали ні.... Може там яка прибиральниця трубку тоді підняла ...

--------------------

НІХРЄНА собі тарифи в них! За 0,5 кг в Росію - БІЛЬШЕ 40 баксів! І це ще без ПДВ.

В Польщу і в Португалію більше 37!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інфу. А в скільки обходилися оті посилки в Польщу, наприклад? І як практично воно все проходить таможню? Мене якось цей процес стосується, чи я того не відчуваю? Ну, зрозуміло, що якщо щось заборонене вложу, то мене ще й як застосується , а коли все дозволене, вони там же ш якось, певно, розпаковують... Як потім, запаковують? Люди з Польщі не жалілися?

Укрпошта з своїми лотереями, шампунями, хазяйським милом та меленим перцем в плані доставки кореспонденції не така вже й погана служба.

По строках - цілком непогано, особистий рекорд швидкості руху - вихід з України - Нью-Йорк - 1 день.

Кожна країна має свої обмеження на вхід посилок.

Наприклад, нам не можна отримувати насіння ззакордону, в Китай заборонено пересилати фототехніку, в Великобританію - лікарські речовини і тд.

З власної практики, наша таможня випускає усе, далі як фортане :)

Перед відправкою працівниця дістає здоровенний талмуд і видивляється по конкретній країні чи не попадає річ в "black list".

Вартість доставки розраховується від ваги, страховка\упаковка - на це практично не впливають.

Бандеролі проходять ренген-контроль на таможні, також може здійснюватися вибіркове відкриття вже на таможні отримувача.

Якщо річ крихка, пересипати пінопластом, пупирчатою плівкою замотати - буде зовсім не лишнім, як і наклейка Крихке\Хрупкое\Fragile\Handle with care.

Прослідкувати рух посилки можна з трек-номером типу XY123456789UA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EMS. Відправити можна у відділенні Спецзв'язку, що знаходиться на вул. Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EMS. Відправити можна у відділенні Спецзв'язку, що знаходиться на вул. Лесі Українки.

чотирма постами вище вже було
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

НІХРЄНА собі тарифи в них! За 0,5 кг в Росію - БІЛЬШЕ 40 баксів! І це ще без ПДВ. В Польщу і в Португалію більше 37!

Апну, виникла потреба у пересилці [без цінності] документів, отож порівняльні тарифи на відправку 20 листочків А4 у США.

EMS - 345 грн

TNT - 50,4 €

UPS - 682 грн

DHL - 748грн

Терміни у всіх 4-7 днів

Впічітляюще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

потрібно відправити телефон в Росію вага десь 200 грам, на сайті Укр почти вказано що це буде коштувати 14,39 грн...

Чи це правда хтось відправляв в Росію ? яка тривалість доставки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...