Перейти до змісту

Gsmart G1310 на запчастини (тріснуло скло)


4iter

Рекомендовані повідомлення

Сабж впав на асфальт, тріснуло скло. Сенсор ще робить, всі інші функції також. Крім тріщин глюків немає. Гарантія якраз закіінчилася. Ремонт коштує близько 700 грн (так сказали в сервіс центрі), так що сенсу за такі гроші ремонтувати нема. Продам на запчастини, або мо хтось дешевше може поремонтувати. Або куплю за адекватні гроші іншого такого, з цілим сенсором. Зв'язок через приват. ДЯкую за увагу.

п.с. Щодо ціни незнаю що і сказати, пропонуйте - буду думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Це шо за лох сказав шо ремонт 700 грн? маю такий ж апарат із тріснутим склом! нова панелька з склом колись питав 200 грн було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це шо за лох сказав шо ремонт 700 грн? маю такий ж апарат із тріснутим склом! нова панелька з склом колись питав 200 грн було!

Славетний сервіс "Робим Гуд", повідомив мені таку ціну. Можна контакти продавця, що продасть мені таку панельку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть на варшавку і там в любого продавця можна спитати і вони єслі шо підкажуть де запитати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сходіть на варшавку і там в любого продавця можна спитати і вони єслі шо підкажуть де запитати!

700 це ціна на оригінальний сенсор,не оригінальний так само працюватиме відмінно.Якщо цікавить точна ціна з роботою-даю номер 0977540026 Руслан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...