Перейти до змісту

Кадрові агенства у м. Луцьк


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Склалася така ситуація, що від старої роботи здають нерви і "глаз дьоргаеццо"...

мусово або шукати нову або ж загреміти в палату з видом на море.

в яку кадрову агенцію в нашом місті найкраще звернутися, щоби не надурили ні мене ні мій гаманець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО все без исключения - фтопку! :)

Лучше ищи сама/через родственников/друзей/знакомых.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО все без исключения - фтопку! :)

Лучше ищи сама/через родственников/друзей/знакомых.

неа.

не підійде такий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вспомню названия кадрового, точнее рекрутингового агентства. находилось оно, а может и сейчас находится - в здании ЗахидИнкома, на 2-м этаже, вход, что возле банкомата (ближний к проспекту). отличалось оно от остальных луцких тем, что денег с соискателя не брало, а брало с работодателей. т.е. подход, ИМХО, правильный. попробуй. вроде на входе висела их инфа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два рази влаштовувалася через "Робота та навчання"-рекомендую. Плата 50грн.(було)

Приємна дівчина Наталя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два рази влаштовувалася через "Робота та навчання"-рекомендую. Плата 50грн.(було)

Приємна дівчина Наталя

э, не.... какая б девушка приятная ни была - плату с меня - а вот фиг вам... :blink:

даже если ее работу оплачивать:blink:

работодатель должен платить. и точка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura: +1. Не знал, что у нас есть такие агентства. Да, действительно по такому принципу оно более правильно получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura: +1. Не знал, что у нас есть такие агентства. Да, действительно по такому принципу оно более правильно получается.

про агентство - сам там был. как они меня нашли - только они знают, но позвонили, сразу рассказали, что они именно "рекрут", а не "кадровое". меня не заинтересовало тогда их предложение. но подход - единственно правильный. большинство кадровых агентств в Луцке берут 20-50 грн. (за год поисков) с человека, который ищет работу и ни хрена не делают. а зачем? деньги небольшие, но постоянные.

в Киеве нет уже давно таких, кто берет деньги с соискателей. их в зародышном состоянии убили.

а вот в Луцке названное мной - наверное единственное...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вспомню названия кадрового, точнее рекрутингового агентства. находилось оно, а может и сейчас находится - в здании ЗахидИнкома, на 2-м этаже, вход, что возле банкомата (ближний к проспекту). отличалось оно от остальных луцких тем, что денег с соискателя не брало, а брало с работодателей. т.е. подход, ИМХО, правильный. попробуй. вроде на входе висела их инфа.

дякую. візьму до уваги))

це ПЕремоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вспомню названия кадрового, точнее рекрутингового агентства. находилось оно, а может и сейчас находится - в здании ЗахидИнкома, на 2-м этаже, вход, что возле банкомата (ближний к проспекту). отличалось оно от остальных луцких тем, что денег с соискателя не брало, а брало с работодателей. т.е. подход, ИМХО, правильный. попробуй. вроде на входе висела их инфа.

Називається воно здається "Еліт-Бізнес". І на першу співбесіду на мою теперішню роботу вони мене запросили.

Правда, вони мене знайшли аж через рік після того як я подавав заявку. Я вже й не чекав. Тут просто є одна особливість - вони переважно займаються спеціалістами високого класу. Бо коли вже фірма готова платити гроші за пошук працівників (принаймні в нас) - значить ці працівники є дійсно важливими. Бо таких собі напівспеціалістів відразу після університету можна й так набрати. А я саме таким і був :mdr:

Про "Навчання і робота" я теж чув хороші відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була там сьогодні . сказали що швиденько зв*яжуться-- у них ніби як є вже ті заявки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на теперішній роботі завдяки цьому форуму :-)

)) то це чудово))

а я може й попала на хорошу фірму, завдяки Шурі)

буде видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, напротив 5-й школы.

до речі вчора був пеший результат)) і співбесіда))

доволі швидка реакція. уря :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі вчора був пеший результат)) і співбесіда))

доволі швидка реакція. уря :)

Приємно здивований такою оперативністю.

Оскільки тема офіційно не закрита то спробую ще від себе висказатись по поводу агенств, тим паче хтось слідуючий відкриє тему та отримає якусь інформацію.

Чому рекрутингове агентство може не дати добрих результатів? Тому що вони плату беруть з роботодавця, і за певні спеціальності беруть ой як не мало. За керівну ланку фірми буває до 300 у.о. викладають. Тому і звертаються туда фірми в крайніх випадках, коли вже звичайними способами людину найти не можуть, а спеціаліста треба піпєц якого. Отже і вимоги виставляють не дитячі, в першу чергу по часті досвіду роботи. Тому то на рекрутингових агенствах роботу швико знайти лише добрим спеціалістам своєї справи.

Зате в Луцьку чимало і звичайних кадрових агенцій.

Так на вскидку по памяті "Навчання та Робота", "Перспектива", "Ніке", "ПІК ресурс", "Конс. Центр", "Інтер-консул" ну і ще напевно зо три, що я не знаю назви а лише бачив їхні оголошення. І напевно вже досі біля двох приведених мною - не існують...

Вибирати серед таких практично можна лише за величиною поборів з шукача. Оскільки 95% вакансій які вони можуті запропонувати однакові по всім агенціям, оскільки роботодавець обзвонює їх всіх щоб загнати найбільше претендентів на роботу. Вибирати з більшої кількості легше.

А от по величині поборів з людей я всіх описати не можу, бо не про всіх знаю, приведу лише два на мою думку кращий та гірший варіант.

Почну з гіршого: "Інтер Консул" По великій кількості джерел інформації агенство замішане з махунаціями, прямо кажучи - лохотрон. Вони вступають в зговір з деякими роботодавцями і отримують з того обоюдну вигоду. Бере агенство 30-40% від майбутнього окладу зразу наперед при направленні тебе на фірму (коли інші агенства брали лише після того як людина пройшла випробувальний термін). Роботодавець канешно радує тебе майбутнім просто абалдєнним окладом (агенству ж треба нормальні проценти, чи не так?) але на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн. Людина погоджується, платить агенству проценти з повного окладу, а після витікання терміну людина звісно ж не підходить роботодавцю. І агенство заробляє, і роботодавцю постійний потік дешевої роб. сили.

А після того як я зустрів вакансію від Інтер-консула на дезігнера в луцьку з окладом 800 у.о. я остаточно розставив для себе останні крапки над "ю".

Тепер краще: по моїй інформації переважає "Навчання та Робота", оскільки з самого початку вони не брали ніяких відсотків, а брали одну фіксовану мзду за пошук роботи, і поки не влаштуєшся вони будуть шукати. А основна перевага те що в них ще й спеціалізована газета по роботі, тобто варіантів вакансій може бути більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну з гіршого: "Інтер Консул" По великій кількості джерел інформації агенство замішане з махунаціями, прямо кажучи - лохотрон. Вони вступають в зговір з деякими роботодавцями і отримують з того обоюдну вигоду. Бере агенство 30-40% від майбутнього окладу зразу наперед при направленні тебе на фірму (коли інші агенства брали лише після того як людина пройшла випробувальний термін). Роботодавець канешно радує тебе майбутнім просто абалдєнним окладом (агенству ж треба нормальні проценти, чи не так?) але на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн. Людина погоджується, платить агенству проценти з повного окладу, а після витікання терміну людина звісно ж не підходить роботодавцю. І агенство заробляє, і роботодавцю постійний потік дешевої роб. сили.

А після того як я зустрів вакансію від Інтер-консула на дезігнера в луцьку з окладом 800 у.о. я остаточно розставив для себе останні крапки над "ю".

С этим согласен 100%. Подлая контора. Имел когда-то с ними дело... Действительно все происходит точь-в-точь так, как ты описал. Гады, одним словом. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирати серед таких практично можна лише за величиною поборів з шукача. Оскільки 95% вакансій які вони можуті запропонувати однакові по всім агенціям, оскільки роботодавець обзвонює їх всіх щоб загнати найбільше претендентів на роботу. Вибирати з більшої кількості легше.

А от по величині поборів з людей я всіх описати не можу, бо не про всіх знаю, приведу лише два на мою думку кращий та гірший варіант.

Почну з гіршого: "Інтер Консул" По великій кількості джерел інформації агенство замішане з махунаціями, прямо кажучи - лохотрон. Вони вступають в зговір з деякими роботодавцями і отримують з того обоюдну вигоду. Бере агенство 30-40% від майбутнього окладу зразу наперед при направленні тебе на фірму (коли інші агенства брали лише після того як людина пройшла випробувальний термін). Роботодавець канешно радує тебе майбутнім просто абалдєнним окладом (агенству ж треба нормальні проценти, чи не так?) але на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн. Людина погоджується, платить агенству проценти з повного окладу, а після витікання терміну людина звісно ж не підходить роботодавцю. І агенство заробляє, і роботодавцю постійний потік дешевої роб. сили.

А після того як я зустрів вакансію від Інтер-консула на дезігнера в луцьку з окладом 800 у.о. я остаточно розставив для себе останні крапки над "ю".

Согласен с тобой, но не полностью!

Первое: берут они не процент, а определённую суму. Например, направление на вакансию бухгалтера у них стоит 500грн. За то что они направят в банк, например на кредитного инспектора, они тоже берут 500грн.

Второе: вакансии у них и других агенств разные! Я искал работу одновременно в Гаранте и Интерконсуле, вакансии не одни и теже! В Интерконсуле выбор вакансий намного больше чем в Гаранте.

Третье: относительно такого кидалова "на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн" - это скорее кидок со стороны работодателей. Но, если Интерконсул про это знает и молчит - то получаеться они тоже мошеничают. Я когда искал работу и ходил на собеседования, мне везде говорили что сначала испытательный строк, но такого чтобы на испытательный срок 400-600, а потом обещали 1500-2000 - такого небыло. Везде работодатели предлагали на испытательном строке или полную ставку, тоесть тоже что будет и после исп. строка, или всего на 20-25% ниже, но уж никак не в 3-4 раза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sasha: Когда ты ходил устраиваться через ИК? Я - 4 года назад. Может многое поменялось... Но все равно больше туда не пойду. Слишком уж воспоминания нехорошие. Репутация этой конторы лично для меня ниже плинтуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sasha: Когда ты ходил устраиваться через ИК? Я - 4 года назад. Может многое поменялось... Но все равно больше туда не пойду. Слишком уж воспоминания нехорошие. Репутация этой конторы лично для меня ниже плинтуса.

Полтора месяца назад. Благодаря им я нашол работу очень быстро: за 1 день.

Сначала я обратился в Гарант. В Гаранте нашлась только одна вакансия которая мне подходит. Я сходил на собеседование. Потом подождал три дня пока работодатель подумал брать меня или нет. Меня не взяли. Больше у Гаранта небыло подходящих вакансий, и я пошол в Интерконсул.

В Интерконсуле мне дали направления на три подходящие вакансии. Сьездил на одно собеседование - сказали что подумают и дадут ответ через неделю. Пошол к другому работодателю - сказали сразу что берут, и я сразу оформился на работу. Испытательный строк 3 месяца, но з/п во время испытательного строка полная, тоесть такаяже как и после испытательного строка будет.

Итого, я убедился что базы вакансий у разных кадровых агенств разные, что кадровые агенства имеют свои собственные базы вакансий а не берут их с газет, и что с их помощью реально найти хорошую работу не прилагая значительных усилий.

Кстати, пожже мне звонили с Гаранта, сказали что у них появилась подходящая мне вакансия, но мне уже не нужна была работа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому рекрутингове агентство може не дати добрих результатів? Тому що вони плату беруть з роботодавця, і за певні спеціальності беруть ой як не мало. За керівну ланку фірми буває до 300 у.о. викладають. Тому і звертаються туда фірми в крайніх випадках, коли вже звичайними способами людину найти не можуть, а спеціаліста треба піпєц якого. Отже і вимоги виставляють не дитячі, в першу чергу по часті досвіду роботи. Тому то на рекрутингових агенствах роботу швико знайти лише добрим спеціалістам своєї справи.

300? :sm142: рекрутагентство берет от 2 до 12 месячных окладов (в зависимости от ранга)

почему фирмы _обращаются_ именно в рекрутагентства: этим они избавляются от потока чайников, которые будут валить к ним на работу устраиваться. именно за это и платят деньги, за то, что агентство отсеивает хлам и проводит предварительные беседы.

рекрут-агентство может долго искать кого-то, если оно работает недавно. агентства со стажем, если они правильные - ведут базу всех резюме, постоянно их пополняя и подправляя.

я вон в прошлом году сходил к одним в Киеве, поприкалываться - у них мое резюме было от 2001 года!

пипец каким спецом быть не обязательно, но, скорость трудоустройства в прямой зависимости от квалификации. ну и конечно, есть дело случая, насколько быстро "под тебя" найдется место на какой-нить фирмочке

Согласен с тобой, но не полностью!

Первое: берут они не процент, а определённую суму. Например, направление на вакансию бухгалтера у них стоит 500грн. За то что они направят в банк, например на кредитного инспектора, они тоже берут 500грн.

блин

да пусть убьют себя об стену - откуда у (возможно) не работающего человека 500 грн.

еще раз повторюсь: не кормить бы их - вот они бы и вымерли сами собой.

ЗЫ: эти живоглоты и с фирм бабло стрегут. сцуки. инфа достоверная - кум так набирает народ (не помню только в какой конторе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен с тобой, но не полностью!

Первое: берут они не процент, а определённую суму. Например, направление на вакансию бухгалтера у них стоит 500грн. За то что они направят в банк, например на кредитного инспектора, они тоже берут 500грн.

блин

да пусть убьют себя об стену - откуда у (возможно) не работающего человека 500 грн.

еще раз повторюсь: не кормить бы их - вот они бы и вымерли сами собой.

ЗЫ: эти живоглоты и с фирм бабло стрегут. сцуки. инфа достоверная - кум так набирает народ (не помню только в какой конторе)

Найти на 1 месяц 500грн - это не такая уж и проблема: пошол в банк, взял кредит, а через месяц получил первую з/п и вернул кредит. Ты же Интерконсулу не за воздух платишь, а за то что они помогут тебе трудоустроиться! И не обязательно идти в Интерконсул. Есть и другие кадровые агенства, где берут процент с з/п, и оплата после получения перой зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второе: вакансии у них и других агенств разные! Я искал работу одновременно в Гаранте и Интерконсуле, вакансии не одни и теже! В Интерконсуле выбор вакансий намного больше чем в Гаранте.

це якщо порівнювати Консул з Гарантом.... про гарант я взагалі не згадував. Я порівнював з Навч. та Роботою. І крім того погоджусь шо в консула мотивація нарити вакансій набагато більша ніж в інших оскільки заробляють вони на цьому більше ніж інші.

Я так само не стверджую шо всі вакансії в Консулі сплошне кидалово, я кажу шо звязок з консулом це лотерея, повезе попаде реальна вакансія, не повезе нарвешся на лохотрон...

Найти на 1 месяц 500грн - это не такая уж и проблема: пошол в банк, взял кредит, а через месяц получил первую з/п и вернул кредит.

А вас штірліц я папрашу астаться! :D

А в банку з тебе хіба не спитають про довідку з місця роботи?

А ти їм пояснюєш шо кредит тобі саме для того і треба щоб було звідки взяти ту довідку про доходи... каламбурчик с...

500 рубльов не проблема лише в одному випадку коли людина працює але підшуковує плавно інше місце роботи, або це представник золотої молодьожі в заможніх батьків, але вони не користуються кадровими агенствами, значить лишається тільки 1-й варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...