Перейти до змісту

Позбутись інтернет залежності


Sidor

Рекомендовані повідомлення

обзаведись дівчиною, вона тебе швидко вилікує, ібо весь вільний час та гроші йтимуть на неї :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, любая зависимость это признак слабой воли человека.

Банально займись чем-то другим (девушка, спорт, хобби, работа... etc)

Ну или хотя создай тему "Кому надоело сидеть в интернете пошли вечером на пиво (кино, ролики, картинг, боулинг, прогуляться по парк...)"

И подтянутся такие же люди которых задолбало сидеть в интернете...

Короче суть такая, чтобы избавится от зависимости надо переключится, а чтобы переключится надо действовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банально займись чем-то другим (девушка, спорт, хобби, работа... etc)

а для впевненості в ефекті краще всім вище перерахованим зайнятись, от тільки порядок змінивби: (робота, спорт, дівчина, хоббі), два останні пункти можна обєднати в один :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно перебити іншою залежністю, яку в Луцьку лікують.

Ага, наприклад алкогольною)))

Це точно! :) З похмілля навіть на думку не спадає сісти за комп... :0157:

Душа бажає іншого! :_26:

Якщо мені прийшлось би вибирати міх алкогольною залежність і залежністю від інтернета я би вибрав останню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво чому люди вибирають менше зло? Невже в людей немає волі до свободи вибору?? Невже або алкоголь або компютер і просто не вистачає бажання на щось корисне???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шукаєш собі темпераментну дівчину, вона тебе так заганяє, що буде одна тільки мисль спати,і їсти щоб набратись сил ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я был инет-маньяком, родилась дочка, ну и.. за компом просто нет времени сидеть, не до этого. А на работе встроенное видео на 8мб,. максимум проверяю новые сообщения, а так работа-работа-работа.... само-собой прошло как-то..

З.Ы. шпилил в "линейку" с 2003 по 2008 год, и ничо, и не тянет совсем...даже думать не хочу, времени и так нет, а тут еще тратить время на поиграть, ну ппц просто какой..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...