Jump to content

Продам мед з власної пасіки


Sju

Recommended Posts

Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

post-14327-0-73390000-1345107264_thumb.j

post-14327-0-31355600-1345107289_thumb.j

  • 2 weeks later...
Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

актуально

  • 2 weeks later...
Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

актуально

актуально!

  • 2 weeks later...
Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

актуально

актуально!

актуально

  • 2 weeks later...
Posted

Продам свіжовикачаний мед з власної пасіки. Ціна за 1 л 80 грн.

050-378-25-01, Микола Олексійович

актуально

актуально!

актуально

пропозиція актуальна!!

Posted

В "бджолах" -65 ,на базарі -за 70 (з відрахуваннями на зп та інше.

Posted

В "бджолах" -65 ,на базарі -за 70 (з відрахуваннями на зп та інше.

Дякую за інформацію, в якій ми не потребуємось.

Прошу дуже, купуйте там, де дешевше, але не забувайте про якість!

Мед і розводять, і розігрівають, і т.п.

Недаремно люди кажуть: ,,Скупой платит дважды!,,

  • 2 weeks later...
Posted

В "бджолах" -65 ,на базарі -за 70 (з відрахуваннями на зп та інше.

Дякую за інформацію, в якій ми не потребуємось.

Прошу дуже, купуйте там, де дешевше, але не забувайте про якість!

Мед і розводять, і розігрівають, і т.п.

Недаремно люди кажуть: ,,Скупой платит дважды!,,

пропозиція актуальна

  • 2 weeks later...
Posted

В "бджолах" -65 ,на базарі -за 70 (з відрахуваннями на зп та інше.

Дякую за інформацію, в якій ми не потребуємось.

Прошу дуже, купуйте там, де дешевше, але не забувайте про якість!

Мед і розводять, і розігрівають, і т.п.

Недаремно люди кажуть: ,,Скупой платит дважды!,,

пропозиція актуальна

актуально

Posted

В "бджолах" -65 ,на базарі -за 70 (з відрахуваннями на зп та інше.

Дякую за інформацію, в якій ми не потребуємось.

Прошу дуже, купуйте там, де дешевше, але не забувайте про якість!

Мед і розводять, і розігрівають, і т.п.

Недаремно люди кажуть: ,,Скупой платит дважды!,,

пропозиція актуальна

Вчора купував в горохівському районі в дядька по 50 - не розведений і все інше..... Дорого ціните.

  • 3 weeks later...
Posted

Так так - лякай побільше народ. Чим дужче лякатимеш тим швидше розкуплять твій безцінний мед )))

Дружищще! Ты не понял! Я мёд не продаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я пчёл держу сугубо для себя!!! Попустись...... ТЫ что плохо умеешь читать? ...фраза "Для семейного употребления" - тебе ни очём не говорит? сходи в школу и выучи буквы !!!

актуально!!

Posted

Так так - лякай побільше народ. Чим дужче лякатимеш тим швидше розкуплять твій безцінний мед )))

Дружищще! Ты не понял! Я мёд не продаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я пчёл держу сугубо для себя!!! Попустись...... ТЫ что плохо умеешь читать? ...фраза "Для семейного употребления" - тебе ни очём не говорит? сходи в школу и выучи буквы !!!

актуально!!

актуально

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...