Перейти до змісту

ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ЧАСТИНУ БУДИНКУ


Kuniva

Рекомендовані повідомлення

Продам частину будинку по вулиці Ковельській з окремим. Зручний доїзд, можливість будуватись, земельна ділянка 3 сотих. Поруч зупинка, супермаркет ПАККО. Світло, вода, газ, телефон. тел.0667515622

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна?

35тис.долл

Вчора було дешевше)))

Ділянка 3 сотих, з частина будинку, підведена вода, газ, світло, можливість будуватись ціна -30тис. Вул.Ковельська, 200м до ПАККО, поруч зупинка. тел.0667515622.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна ціна 35 тис. з можливим торгом

Ціна?

35тис.долл

Вчора було дешевше)))

Ділянка 3 сотих, з частина будинку, підведена вода, газ, світло, можливість будуватись ціна -30тис. Вул.Ковельська, 200м до ПАККО, поруч зупинка. тел.0667515622.

якщо ви просто поговорити то вам не сюди, а якщо щось цікавить то давайте домовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото будинку, кімнат, площа будівлі, бажано план будинку це потрібно для того, щоб зацікавити покупців, бо у мене таке враження, що продається тіко 3 сотих землі...

а на рахунок "зателефонувати" - то навряд чи ви мені словами опишите свій будинок краще ніж це зробить фото.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото будинку, кімнат, площа будівлі, бажано план будинку це потрібно для того, щоб зацікавити покупців, бо у мене таке враження, що продається тіко 3 сотих землі...

а на рахунок "зателефонувати" - то навряд чи ви мені словами опишите свій будинок краще ніж це зробить фото.....

+1

повністю згідний )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постараюсь найблищим часом зробити фото, але ососбливо немає чого фотографувати, старий будинок, ідеально підійде для тих, хто хоче щось будувати і одночасно бути поруч. оскільки жити в будинку можна. Але якщо дійсно когось цікавить то телефонуйте, домовимось про те щоб подивитись, погодьтесь наживу ефект кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...