Перейти до змісту

Продам BMW 520 1997р


Davids

Рекомендовані повідомлення

Якщо я хочу скористатись вашими сполугами і "замовити" машину на якому польському чи німецькому сайті можн адивитись на машини?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить скільки обійдеться Хонда Сівік Купе (2001 рік десь) в гарному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОбра нічого говорити не буде - вона буде мовчати, доки не почує шуршання папірців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От покатаюсь я на ній 1-2 роки, продати її то як? на металолом? бо якщо комусь тут то я втрачу на ній багато, документи ж йому нові треба робити. Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОбра нічого говорити не буде - вона буде мовчати, доки не почує шуршання папірців :)

Тобто все таки це нелегально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажемо, що є пару причин - дебільні закони, космос-розтаможка і всякі таріеливасадзи.

На одинакові кошти - або катаємся на кристально-легальному 25 річному шроті, або на "віртуальній" значно свіжішій машинці

:)

Йожик вірно зазначив, рано чи пізно прикриють лавочку, як в свій час з прибалтійськими тачками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби все було так просто то 80% автомобілів їздили б по Волині на польських номерах.А на даний момент це дозволяють собі або міліціянти або прокурори.Даїшники ж реагують на такі машини як бик на тряпку.Моя порада любителям дешевих автомобілів на польських номерах: заробити грошей і купити ЧЕСНЕ авто.Прошу вибачення за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби все було так просто то 80% автомобілів їздили б по Волині на польських номерах.А на даний момент це дозволяють собі або міліціянти або прокурори.Даїшники ж реагують на такі машини як бик на тряпку.Моя порада любителям дешевих автомобілів на польських номерах: заробити грошей і купити ЧЕСНЕ авто.Прошу вибачення за офтоп

Знайомий який ганяє машини, казав що краще їздити на іноземних номерах ніж на червоних (мається на увазі коли машина ще не понвістю зареєстрована). НА червоних зупиняють і дибають частіше ніж на іноземних.

На рахунок просто. Раніше по такій схемі ганяли дорогі машини. Всякі Лексуси, Рендж Ровери, Порши і т.д. для людей при баблі, а зараз почали по такій схемі ганяти для всіх бажаючих будь-які тачки. Якщо почнеться перебор звичайно будуть робити все щоб по таких схемах машин не ганяли і тоді лавочку прикриють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що на це скаже кобра?)

Мені і тим хто їздить на таких авто нічого не говорить. Ця схема працює пару років.

От покатаюсь я на ній 1-2 роки, продати її то як? на металолом? бо якщо комусь тут то я втрачу на ній багато, документи ж йому нові треба робити. Що скажете?

Спокійно продаєте іншій людині, переоформлення документів вартує 100$.

КОбра нічого говорити не буде - вона буде мовчати, доки не почує шуршання папірців :)

Тобто все таки це нелегально

Легально.

Якби все було так просто то 80% автомобілів їздили б по Волині на польських номерах.А на даний момент це дозволяють собі або міліціянти або прокурори.Даїшники ж реагують на такі машини як бик на тряпку.Моя порада любителям дешевих автомобілів на польських номерах: заробити грошей і купити ЧЕСНЕ авто.Прошу вибачення за офтоп

Нічим необгрунтований брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...