Перейти до змісту

Пропоную приватні уроки англійської мови


batonRouge

Рекомендовані повідомлення

Пропоную приватні уроки англійської мови.

Про себе: 20 років, навчаюсь у ВНУ. Володіння англійською на рівні, близькому до Upper-Intermidiate; є досвід спілкування з носіями мови.

Тел. 0956118685, Юра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 курс ВНУ РГФ?

педагогічну практику хоч проходив?

ні, закінчив 4тий курс факультету міжнародних відносин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, ви, мабуть, жартуєте?)

міжнародні відносини вчать англійську на такому рівні як в школі. спілкування з носіями мови? любий троєчник з РГФ викладає краще, ніж викладачі з англійської мови з міжфаку, які у вас ведуть і вас вчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, ви, мабуть, жартуєте?)

міжнародні відносини вчать англійську на такому рівні як в школі. спілкування з носіями мови? любий троєчник з РГФ викладає краще, ніж викладачі з англійської мови з міжфаку, які у вас ведуть і вас вчать.

Дякую за оцінку рівня володіння англійською через Інтернет, з використанням своїх власних домислів, і попрошу не засмічувати тему, якщо немає реальних пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепрошую, ви, мабуть, жартуєте?)

міжнародні відносини вчать англійську на такому рівні як в школі. спілкування з носіями мови? любий троєчник з РГФ викладає краще, ніж викладачі з англійської мови з міжфаку, які у вас ведуть і вас вчать.

Дякую за оцінку рівня володіння англійською через Інтернет, з використанням своїх власних домислів, і попрошу не засмічувати тему, якщо немає реальних пропозицій.

А ви, я бачу, дуже сміливий хлопець. Так от-так як у вас вчать мову це курам насміх. рівень знань ваш я можу назвати, бо знаю ваш факультет і ваших викладачів. Відсутність педагогічної практики НЕ ДАЄ вам права працювати з дітьми. Аналогічно як і незнання методик викладання, бо їх навчають на філологічних факультетах. На все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...