Перейти до змісту

продаю Nokia 5800


madkot

Рекомендовані повідомлення

Добрий день громадо!

у зв"язку із купівлею нового телефону продаю телефон Nokia 5800, котрий вірою та правдою служив мені і відпрацьовував себе на всі 150%

телефон в хорошому стані, не купався, не падав

стоїть замінений корпус та сенсор

рідна батарея тримає мінімум два дні,

є додаткова батарея, правда тримає лише 10-12 годин

в коплекті віддаю картку пам"яті на 8 Гб

також є захисний пластиковий корпус (котрим не користувався)

і ще один сенсор

а також, захисна плівка

можу віддати ще й старий корпус, котрий трішки поцарапаний

за весь комплект хочу 1100 грн, торг можливий

контакти черед пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже немає бажаючих купити?

якщо є - пропозиції по ціні купівлі в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи як Andoroid "широко шагает по планете" :_07: , за голий телефон на Symb, без всіх перечислених вище прибамбасів, готовий викласти 650 грн.

Аргументи:

- екран резистивний - хоча на морозі дасть фору ємнісним екранам, коли замерзлими пальцями не можна розблокувати екран (підказка - можна розблокувати носом :0137: )

- GPS в цих телефонах нікудишній - малочутливий, часто втрачається зв'язок з супутниками в порівнянні з автомобільним, пошук супутників триває десь 10 хв. інколи більше, інколи менше - тому використання даної функції досить сумнівне для повсякденного користування.

- малувато пам'яті - при установці якихось прикрашань типу SPB Shell, пограти гру вже майже неможливо, це стосується і запуску GPS - верещить про недостатність пам'яті.

- позитивним моментом є Wi-Fi - хоча на такому екрані web-серфінг не дуже зручний, але погоду можна подивитися :_02:.

- морально трохи застарілий.

Тому така моя пропозиція, на яку Ви можете погоджуватися, можете - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи як Andoroid "широко шагает по планете" :_07: , за голий телефон на Symb, без всіх перечислених вище прибамбасів, готовий викласти 650 грн.

Аргументи:

- екран резистивний - хоча на морозі дасть фору ємнісним екранам, коли замерзлими пальцями не можна розблокувати екран (підказка - можна розблокувати носом :0137: )

- GPS в цих телефонах нікудишній - малочутливий, часто втрачається зв'язок з супутниками в порівнянні з автомобільним, пошук супутників триває десь 10 хв. інколи більше, інколи менше - тому використання даної функції досить сумнівне для повсякденного користування.

- малувато пам'яті - при установці якихось прикрашань типу SPB Shell, пограти гру вже майже неможливо, це стосується і запуску GPS - верещить про недостатність пам'яті.

- позитивним моментом є Wi-Fi - хоча на такому екрані web-серфінг не дуже зручний, але погоду можна подивитися :_02:.

- морально трохи застарілий.

Тому така моя пропозиція, на яку Ви можете погоджуватися, можете - ні.

GPS працює чудово, не раз допомагав і виручав, а ще прекрасно записує треки моїх велопрогулянок.

веб серфінг теж в нормі, дивись ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продається захисний пластиковий корпус - 15 грн

сенсор - 45 грн

та додаткова батарея, котра тримає 10-12 год - 30 грн

а також захисна плівка - 10 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...