Перейти до змісту

Допоможіть з ремонтом холодильника ДНЕПР 2М


Рекомендовані повідомлення

Холодильник Днепр 2м-працював нормально, однак сталось наступне: він включається й через 3 секунди виключається, потім за хвилинку знуву таке ж повторюється. Порадьте що з ним і якщо ремонт чи дорого це буде вартувати????Дякую....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холодильник Днепр 2м-працював нормально, однак сталось наступне: він включається й через 3 секунди виключається, потім за хвилинку знуву таке ж повторюється. Порадьте що з ним і якщо ремонт чи дорого це буде вартувати????Дякую....

Накрився напевно регулятор температури. Ціна 70-90грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холодильник Днепр 2м-працював нормально, однак сталось наступне: він включається й через 3 секунди виключається, потім за хвилинку знуву таке ж повторюється. Порадьте що з ним і якщо ремонт чи дорого це буде вартувати????Дякую....

Накрився напевно регулятор температури. Ціна 70-90грн.

а я чомусь пыдозрюю що проблеми в реле.Мотор включаэться й зразу гасне.Тут РТК-3К.Можливо хто знаэ де купити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби накрився термостат,то мотор взагалі б не включався.Скоріш за все хана мотору або релюшка полетіла.

Якби накрився термостат,то мотор взагалі б не включався.Скоріш за все хана мотору або релюшка полетіла.Лідавська 1а.там сервісний центр,який обслуговує Дніпри.Зверніться туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холодильник Днепр 2м-працював нормально, однак сталось наступне: він включається й через 3 секунди виключається, потім за хвилинку знуву таке ж повторюється. Порадьте що з ним і якщо ремонт чи дорого це буде вартувати????Дякую....

Накрився напевно регулятор температури. Ціна 70-90грн.

а я чомусь пыдозрюю що проблеми в реле.Мотор включаэться й зразу гасне.Тут РТК-3К.Можливо хто знаэ де купити

Також думаю, що причина в ньому.

Спробуйте його розібрати, можливо контакти підгоріли, і їх потрібно просто зачистити. Або сердечник котушки застряг.

(реле повинно бути, встановленно строго по стрілці на корпусі)

Пройтись по старому і варшавці, думаю знайдете без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холодильник Днепр 2м-працював нормально, однак сталось наступне: він включається й через 3 секунди виключається, потім за хвилинку знуву таке ж повторюється. Порадьте що з ним і якщо ремонт чи дорого це буде вартувати????Дякую....

Терморегулятор до даної поломки прямого відношення не має.

Причини може бути дві:

- реле компресора;

- обмотки статора компресора (в цьому разі допоможе лише заміна мотора холодильника).

Точну поломку можна визначити лише при діагностиці.

Принцип перевірки обмоток статора однаковий у всіх компресорах холодильників. Ось тут можна подивитись фото: http://aldo-holod.com.ua/?cat=8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...