Перейти до змісту

Потрібен на роботу інвалід на вакансію прибиральниця


Лариса_0

Рекомендовані повідомлення

вам аби оформити, чи потрібно прибирати?

потрібно оформити, ну якщо є бажання то можна й прибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Читав вашого листа на своєму Джімейлі і скажу що я поки що не проти але якщо буду мати 0,25 ставки не працюючи. я пізно прочитав листа і тому так відреагував пізно. Але ще є нюанс якщо робота прибиральниці не зайнята могла б працювати моя мама. зателефонуйте на мій мобільний 0669277881 я часто не сідаю за ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам аби оформити, чи потрібно прибирати?

потрібно оформити, ну якщо є бажання то можна й прибирати.

Да! Я слышал про такое и вот вижу это правда ...... хм ... чувства двоякие. С одной стороны инвалиды разные и тоже люди, с другой кому нужен на работу менеджер без рук, ног и языка.

Хотя часть населения (которых берут на работу) впролне полноценных физически, оказываются "инвалидами" в моральном смысле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, знаю, на Датагрупі (Фотакомі тоді ще) працював мужчина без однієї ноги.

Це не заважало йому бути бухгалтером.

Та й інваліди бувають різні. Якщо без ніг - то може клацати на клаві, без рук - відповідати на дзвінки за допомогою гарнітури.

Інваліду -ЗП, Фірмі - 5%-квота перед державою. Державі - влаштований інвалід.

Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, знаю, на Датагрупі (Фотакомі тоді ще) працював мужчина без однієї ноги.

Це не заважало йому бути бухгалтером.

Та й інваліди бувають різні. Якщо без ніг - то може клацати на клаві, без рук - відповідати на дзвінки за допомогою гарнітури.

Інваліду -ЗП, Фірмі - 5%-квота перед державою. Державі - влаштований інвалід.

Все.

Да! Это мне понятно! И вроде как логично, но реально... все хотят (как в соседней ветке) 19ти летнего вундеркинда, с семью высшими образованиями. Утрирую конечно , ну можно к возрасту прибавить 5 , а образование поделить на 2 (для особо придирчивых). "Держава" -то какая умная, свою заботу о таких людях спихнуть на фирмы (предприятия) кинув подачку в виде 5%. Конечно - где-ж денег то напасёшься, лучше ж малину по 700гр. покупать.

Ну а по теме: Реально то такой работник не нужен, нужна галочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, все вірно. Потрібна лише галочка, що дійсно працевлаштували інваліда, і тепер ми маємо 5% працівників фірми - інваліди. І ми платимо державі менше податків. Нас не штрафують.

Чим більший штат - тим більша к-сть інвалідів необхідна.

Є фірми -яким аби галочка- вони його навіть не бачать. А є такі, які й працювати заставляють. В межах закону. І ЗП платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...