Перейти до змісту

Need help! Глючіть жосткий диск


Рекомендовані повідомлення

В мене з'явилася така проблема: як тільки я приїхав після сесії і сів за свій стац. домашній компутер я помітив таку річ... В певний конкретний момент, а точніше сразу після загрузки компа жосткий діск безперестанно працює... І при чому працює постійно, без переривів(даже Сталкер почав віснути чуть-лі не найменших настройках, хоча раніш на середніх - норм!)... Я думав, можливо, автоматична дефрагментація, но скільки можна дефрагментувати мій вінт на 80Гб? Може вірусняк, так як бази в мене не самі нові і стоїть НОД(який доречі дофіга не ловить)?

Може хтось знає в чому річ чи як взнати це... Пліз хелп!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Пиши в названии темы что-то более информативное - и быстрее получишь ответ, больше людей захотят её посмотреть. Если прочитать пункт 3.1. Правил, то можно увидеть там такое: При створенні теми обов'язково детально описувати її зміст в назві або описі теми. Забороняється створювати теми на зразок "Допоможіть", "Крута залізяка" і т.д. З назви теми повинно бути зрозуміло про що в ній йдеться.

2. Посмотри в настройках - возможно, у тебя включена индексация файлов для поиска.

3. Ну и антивирус поменяй на что-то более функциональное :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

е-е... Сенкс за попередження №1... Бути мати на увазі :blink:

А що власне таке індексація файлів для пошуку?..

В мене якраз вона і включена...

P.S. А можна ще якось редагувати назву теми?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно, можно. Жми вот на этот Edit :blink:

Индексация - ну это что-то типа запоминания размещения файлов на винте, чтобы в случае поиска Винда быстрее их находила. Отключай - бесполезная фича. Не так часто она нужна ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання... (Тільки не бийте ногами за це) В мене два локальних діска - NTFS, а два інші - FAT... Це нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это надо спросить более продвинутых :blink:

Как по мне - если у тебя не Вин-98 установлен - то какая разница, что там за файловая система...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання... (Тільки не бийте ногами за це) В мене два локальних діска - NTFS, а два інші - FAT... Це нічого?

смислу тримати фат - нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї, якщо один жорсткий диск розбитий на розділи, які працюють в різних файлових системах, то вінт зношується швидше. Але я можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індексація тільки на НТФС працює, і вона може сповільнювати роботу.

Ти послухай, чи працює диск, коли система простоює. Якщо просто буде блимати світлодіод запису на на вінт через секунду - це нормально, ХРюша так свої логи записує. Але якщо вінт починає щось сам шуршати в собі, щось жужить тихенько, а система стоїть - це ознака того, що ХДД самотеститься у зв'язку з близькою перспективою бед-блоків, і намагається їх уникнути. Так що такий вінт треба відводити тільки на щось не дуже цінне, і морально готуватися до прощання з ним. Можна попробувати С.М.А.Р.Т. в біосі вимкнути - перестане самотеститись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...