Перейти до змісту

Дизайнер-оператор фотонабірного комплексу


reklamist

Рекомендовані повідомлення

Знайомі попросили розмістити оголошення, тому мопед не мій усі не згадані мною деталі уточняти за контактним телефоном.

Є вакантне місце оператора фотонабірного комплексу, по-сумісництву дизайнера, чому така екзотична назва поясню.

На комплексі виводяться до друку рекламні макети з самих різних джерел, отож людина мусить мати уявлення (а ще краще досвід) про офсетний друк, кольорову систему CMYK, та ази додрукарської підготовки макетів. Ці знання бажані щоб людина знала що і як вона готує для послідуючих етапів технологічного ланцюжка офсетного друку. Якщо пояснити примітивно, то людина з досвідом розробки макетів вже знає третину з необхідних знань.

Друга складова частина - дизайн це те доповнення яке буде в підсумку нарощувати загальний об’єм ЗП. тепер детальніше щодо ЗП:

Зарплата від виробітку, від об’ємів виконаних робіт, і має дві складові:

1. Оператор: при нинішньому об’ємі робіт в місяць виходить від 1400-1500 грн. Присутній правда такий фактор як сезонність, хто знайомий з дизайном той знає, передноворічний період тотальна загрузка, період відпусків затишшя (але не повний штиль)

2. Дизайнер: підготовка макетів друкарських листів, запис постскрипт-файлів, розробка дизайнів з нуля. Це також від виробітку, об’єм ЗП спрогнозувати важко, з врахуванням загруженості по напрямку оператора в місяць десь біля 1000 грн має виходити.

Плюси: особливо для дизайнерів досконало вивчити поліграфічний комплекс робіт та вийти вищий рівень професіоналізму.

Осі і все що знаю, решту за телефоном: 78-40-69

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це такий жарт? Я на рахунок зарплатні.

Человек, который прошел предпечатную подготовку, знает CMYK и может разработать дизайн с нуля - получает примерно на нолик больше. Если это не шутка.... то я вообще не знаю, что делать с этим объявлением.

Тема закрыта, все вопросы - по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...