Перейти до змісту

Продам ноут HP повністю робочий 990грн,Терміново!


Рекомендовані повідомлення

Срочно Продам хороший, американский ноутбук Hp Compaq Presario X1000. Ноутбук оцениваю на 4+ из 5, ноутбук не ремонтировался, не розбирался, матрица без битых пикселей,жесткий диск без бедов, всё отлично работает без нареканий, проблем или глюков не замечено их просто нету. Ноут надёжный для работы, учёбы, также на нем можно поиграть в игрушки, отлично подходит для интернет серфингу. Отдам в хорошые руки.Из недостатков батарея недержыт заряд,смотрел по Everest степень изношености 0%, можно перепрошить но я етого не делал так как на скорость роботы ето не влияет.Корпус в очень хорошем состоянии царапинок фактически нету.. В комплекте ноутбук и зарядное устройство. Характеристики: Pentium M - 1.3Ghz,512 ОЗУ, HDD 40Gb, Video: ATI Mobility Radeon 9000 - 32mb, DVD-rom, СD-RW. Wi-Fi, 3USB-2.0 Ноут отправляю Новой Почтой, возможна отправка наложеным платежем,при условии если Вы оплатите доставку в две стороны ето примерно 50-60грн.

Мой тел. 0977777454

Цена всего 990грн!

post-16774-0-18149200-1341245159_thumb.j

post-16774-0-80797900-1341245165_thumb.j

post-16774-0-48300500-1341245182_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, немає там СОМ порта. Єдине, то ЮСБ-СОМ, чи LPT-COM перехідники/адаптори.

LPT%20to%20com%20adapter.jpg

usb-com_big.gif

Бачив у продажі в місцевих магазинах комп.техніки. А тобі нада любий ноут саме із СОМ портом? Чи потужний із СОМ-портом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив у продажі в місцевих магазинах комп.техніки. А тобі нада любий ноут саме із СОМ портом? Чи потужний із СОМ-портом?

Про перехідники читав, але людям треба саме з чистим ком-портом. Для автомобільних сканерів, ну ти в курсі ) Отакий ноут як цей але з комовським портом я думаю людям би підійшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно.

Бо я маю старенького 14" на 478 сокеті, Целерон 2,4 Озу 1 Гб. Вінт 6 гіг. ХР там літає. Є оптичний СД привід. Лан, СОМ, ЛПТ і т.д.

Віддам не за дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я маю старенького 14" на 478 сокеті, Целерон 2,4 Озу 1 Гб. Вінт 6 гіг. ХР там літає. Є оптичний СД привід. Лан, СОМ, ЛПТ і т.д.

Віддам не за дорого. яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я маю старенького 14" на 478 сокеті, Целерон 2,4 Озу 1 Гб. Вінт 6 гіг. ХР там літає. Є оптичний СД привід. Лан, СОМ, ЛПТ і т.д. Віддам не за дорого.

Я прошу пробачення, але Вашій наглості немає меж шановный модератор " Zheny@ " , кожен хоче продати, але для чого влаштовувати переписку в моїй темі?! Я так розумію створюй тему і продавай, для чого так проявляти якості свого характеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

the rock, це була відповідь людині (знайомій мені людині) про СОМ-порт. У вас же ж саме про нього запитували так?

Оскільки Ви створивши тему не відповідаєте покупцям (2 тижні) то як тоді?

і друге, якби я дуже вже хотів його продати - я б створив відповідну тему, повірте, я вмію це робити НЕ порушуючи Правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...