Перейти до змісту

Шукаю майстра, що поремонтує тестер ф4313


drozl

Рекомендовані повідомлення

http://board.lutsk.u...m-tester-f4313/ ;) чемодан без ручки? "і нести важко, і викинути шкода" ;)

:) та викинь його і не мучся :) Такий раритет ні носити незручно, ні користуватись...

Звичайний дешевенький китайський тестер 830-й виконує все те, що цей міг (ну, майже все)... Тільки показує вже в зручному вигляді, і не паришся з множниками шкали. Ще й живлення в нього, по-моєму, дибільне...

А для такого майстра, як ти (такого, що сам не може відремонтувати цей тестер, а значить, не дуже глибоко займається радіоелектронікою - без образ, просто констатація факту), я впевнений, можливостей 830-го за 30 грн. вистачить з головою.

Я й сам колись вперто чіплявся за аналоговий з дзеркальною шкалою, доводячи всім, що він кращий та незамінний, доки не звик до цифрового ;)

------------------

на всяк випадок, покладу тут папери по цьому тестеру, мож згодяться...

post-8369-0-94874000-1340979630_thumb.jp

post-8369-0-67123700-1340979636_thumb.jp

post-8369-0-84793200-1340979641_thumb.jp

post-8369-0-47889300-1340979647_thumb.jp

post-8369-0-91603900-1340979652_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...m-tester-f4313/ ;) чемодан без ручки? "і нести важко, і викинути шкода" ;)

:) та викинь його і не мучся :) Такий раритет ні носити незручно, ні користуватись...

Звичайний дешевенький китайський тестер 830-й виконує все те, що цей міг (ну, майже все)... Тільки показує вже в зручному вигляді, і не паришся з множниками шкали. Ще й живлення в нього, по-моєму, дибільне...

По класу точності- цей раритет- :0077: китайська 1$ мультиметри

До ТС, а що саме непрацює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...По класу точності- цей раритет- :0077: китайська 1$ мультиметри

...

ще розкажи мені про класи точності :)

ДЕ і ЯК ЧАСТО використовується така точність? ;) Думаю, ТС-ру воно абсолютно ніякої великої різниці не робить..

Та й якщо враховувати, що для досягнення такої (високої) точності вимірів, як по класу точності в паспорті, потрібно перед кожним вимірюванням ставити прилад строго горизонтально, юстувати стрілку по "0", дивитись на шкалу так, щоб суміщати стрілку з відображенням, то стає сумнівним, що кожен це робить при кожному вимірюванні... А це означає, що "польова" точність в них однакова ;)

...До ТС, а що саме непрацює?
ги :) прикольне запитання... він же сказав, що показує "чорт-зна-що" (та й ти ж подивись ту гілку, на яку я вказав. там "історія болєзні" того тестера ;) , а швидше за все і сам ТС туди теж приклався ;)

Та й ну скаже він, наприклад, "спотворює покази на вольтах" - ти зразу скажеш, який резюк йому замінити? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...По класу точності- цей раритет- :0077: китайська 1$ мультиметри

...

ще розкажи мені про класи точності :)

ДЕ і ЯК ЧАСТО використовується така точність? ;) Думаю, ТС-ру воно абсолютно ніякої великої різниці не робить..

Та й якщо враховувати, що для досягнення такої (високої) точності вимірів, як по класу точності в паспорті, потрібно перед кожним вимірюванням ставити прилад строго горизонтально, юстувати стрілку по "0", дивитись на шкалу так, щоб суміщати стрілку з відображенням, то стає сумнівним, що кожен це робить при кожному вимірюванні... А це означає, що "польова" точність в них однакова ;)

взага лі то - я просто висловив свою думку - так зване Імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...До ТС, а що саме непрацює?
ги :) прикольне запитання... він же сказав, що показує "чорт-зна-що" (та й ти ж подивись ту гілку, на яку я вказав. там "історія болєзні" того тестера ;) , а швидше за все і сам ТС туди теж приклався ;)

Та й ну скаже він, наприклад, "спотворює покази на вольтах" - ти зразу скажеш, який резюк йому замінити? ;)

Це було питання вічливості! Мо і справді чимось би зарадив ТС

P.S. jack74 якийсь ти занадто агресивний! Якщо якісь проблеми з емоціями - побийся головою об стінку!!!, а невиміщай злобу на інших ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джек, ти хоч і глазастий але нудний.

Цей тестер імхо класика радянської вимірювальної техніки. У 80-х у багатьох радіоаматорів стояв на столі. Мультиметр в мене є, навіть два, але я хочу мати "в господарстві" ще й стрілочний прилад. Китайське аналогове гуано з погрішністю 150%, мене не влаштовує.

А ще більше мене не влаштовує в кожній темі пояснювати всяким *sensored* особистостям з ЧСВ over 9000 що, як, і навіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drozl, якщо є прилади і знання можливо варто спробувати самому відновити його. Тут головне не спалити головку.

Думаю варто було б спочатку перевірити перемикачі і пайку, все-таки прилад вже старенький, міг просто десь пропасти контакт, так як ламатись там практично немає чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

P.S. jack74 якийсь ти занадто агресивний! Якщо якісь проблеми з емоціями - побийся головою об стінку!!!, а невиміщай злобу на інших ;)

:) цікаво... І хто б взагалі казав... той, хто в різних темах відразу після моїх постів свої репліки на них ліпить? ;)

і в якому ж ти мому реченні побачив агресивність? :) про яку злобу ти фантазуєш? :) глянь но в дзеркало ;)

Джек, ти хоч і глазастий але нудний.

Цей тестер імхо класика радянської вимірювальної техніки. У 80-х у багатьох радіоаматорів стояв на столі. Мультиметр в мене є, навіть два, але я хочу мати "в господарстві" ще й стрілочний прилад. Китайське аналогове гуано з погрішністю 150%, мене не влаштовує.

А ще більше мене не влаштовує в кожній темі пояснювати всяким *sensored* особистостям з ЧСВ over 9000 що, як, і навіщо.

Перше речення я ще проігнорував би, але останнє речення "пояснювати всяким " прозвучало образливо. мушу відповісти (EleKtrik, отут вже розізлили).

Яка різниця, ЩО там стояло в аматорів в 80-х?! Про які ти "150% погрішності" говориш??? І про яке "аналогове"????? Ти взагалі в термінах плаваєш? скидаю внизу "паспорт" на 830-й звичайний мультиметр, почитай і подивись "Точность".

"Гуано", як ти кажеш, це зара отой зламок в тебе.

І взагалі, якщо вже на те пішло, нормальному майстру будь-який тестер підійде. А ти, маючи "Мультиметр в мене є, навіть два", не можеш розібратись в двадцяти резюках, двох транзисторах і двох операційниках свого Ф4313! Нафіга тобі в твому господарстві прилад, користі з якого ти не зможеш мати? Май собі його в якості експоната, ніхто й не взнає, що він неробочий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drozl, маю повністю робочий Ц4313, лежить без діла, можу подарувати. Цікавить - відпишись в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 ти так і незрозумів, про що йдеться! Назва теми -"Шукаю майстра, що поремонтує тестер ф4313" ,

а не 1000 і 1 спосіб полікувати ТС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше речення я ще проігнорував би, але останнє речення "пояснювати всяким " прозвучало образливо. мушу відповісти (eleKtrik, отут вже розізлили).

Яка різниця, ЩО там стояло в аматорів в 80-х?! Про які ти "150% погрішності" говориш??? І про яке "аналогове"????? Ти взагалі в термінах плаваєш? скидаю внизу "паспорт" на 830-й звичайний мультиметр, почитай і подивись "Точность".

"Гуано", як ти кажеш, це зара отой зламок в тебе.

І взагалі, якщо вже на те пішло, нормальному майстру будь-який тестер підійде. А ти, маючи "Мультиметр в мене є, навіть два", не можеш розібратись в двадцяти резюках, двох транзисторах і двох операційниках свого Ф4313! Нафіга тобі в твому господарстві прилад, користі з якого ти не зможеш мати? Май собі його в якості експоната, ніхто й не взнає, що він неробочий...

No Comment. Сперечатися і щось доводити не маю бажання бо людина чує тільки свій голос.

araris - відписав в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... скидаю внизу "паспорт" на 830-й звичайний мультиметр, почитай і подивись "Точность"...

post-8369-0-93071000-1341041998_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не був би таким категоричним нарахунок 830.

В 830 написане з реальністю троха розходиться, плюс він дуже любить показувати "погоду на марсі" коли сигнал не дуже зручний для нього. А ще при розряджанні батареї він взагалі може показувати чорт зна шо, а індикатора розряду в нього нема, та і вимірювання напруги при розрядженій батареї часто приводить до смерті приборчика.

Це я вже мовчу про його дику тормознутість при вимірюванні, і мега надійні щупи, якими стрьомо напругу більше 40В міряти.

п.с. був свідком коли таким тестером спробували заміряти міжфазну напругу, в руках остались одні щупи.

п.п.с jack74, яка тобі різниця нафіга автору цей раритет? Не подобається тема, ну так проходь мимо, на форумі хватає тем де можна пофлудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не настільки потібна точність, я не професіонал з електроніки, наскільки те, що стрілочник завжди "на ходу", навіть з всаженою батареєю можна хоч напругу поміряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...