Перейти до змісту

Продам недорогий Android-смартфон


FunTom

Рекомендовані повідомлення

Продам смарт HTC Dream він же T-Mobile G1

Характеристики:

- Стандарт зв'язку: UMTS / W-CDMA, GSM

- ОС: Android (на даний момент 2.3.4)

- Процесор: Qualcomm MSM7201A, 533 МГц (прошивка дозволяє трохи розігнати, якщо потрібно)

- RAM: 192 Мб

- ROM: 256 Мб (користувачу доступно в районі 90 мб)

- Дисплей: 3.2", ємнісний, мультитач (на 2 дотики точно є), 320х480

- QWERTY-клавіатура

- Габарити: 117.7 х 55.7 х 17.1 мм, 158 г

- Підтримка карт пам'яті microSD, micro SDHC

- Bluetooth, Wi-Fi, EDGE, HSDPA

- GPS

- Камера: 3.2 МП, 2048 x 1536, автофокус, зйомка відео

Звичайно смарт не може похвалитись суперпродуктивністю, але для знайомства з Android, або кому треба недорогий смартфон - підійде

Зовнішній стан: передня панель 5-, невеличкі потертості на екрані (не суттєві), задня кришка 4, тріснуло скло віконця камери але на роботу камери це ніяк не впливає, відламався невеликий шматочок корпуса (на фото видно).

Працездатність: на всі 100%. Всі заявлені функції присутні і працюють без проблем. Зв'язок тримає нормально, чути добре як вас, так і співбесідника.

Комплект: смарт, зарядка/кабель, аудіоперехідник на 3,5 мм

Слабке місце - батарея (але це в багатьох смартах). В мене витримує 1-1,5 доби

post-7300-0-68004400-1340683046_thumb.jppost-7300-0-74620100-1340683060_thumb.jppost-7300-0-10451800-1340683074_thumb.jppost-7300-0-05371400-1340683090_thumb.jppost-7300-0-09983100-1340683112_thumb.jppost-7300-0-30972100-1340683125_thumb.jp

вибачайте за якість фото, але кращих зробити не маю змоги

Ціна питання 620 грн + торг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон тимчасово знімаю з продажу!

мав прийти інший йому на заміну, але затримується на невизначений термін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон тимчасово знімаю з продажу!

мав прийти інший йому на заміну, але затримується на невизначений термін

Не з Алло йшов часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби мав прийти з алло, то прийшов би думаю без проблем... але це явно не моє... я терпіти не можу китайфони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FunTom, Gsmart - Це не китайфон! Це смарт повноцінний. Чув таку фірму Gigabyte ? Одну із провідних фірм по втробництву обладнання до ПК ? Наряду із Asus, MSI, Intel.

І нехай тебе не смущає те, що твій НТС також зроблений в Китаї....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,звичайно я чув про таку фірму, і проти їх обладнання до ПК якраз нічого не маю проти. В самого була материнка даної фірми. Але їх смартфони, принаймні ті, що на 2 сім-карти і на андроїді, не дуже вдала їх продукція. Це не китайфон, але не далеко від нього відійшов і до такого бренду як HTC (нехай і вони теж збираються в Кітаї) їм ще явно далеко.

Звичайно, в будь-якому апараті можна знайти свої плюси і тішити себе думкою, що він досить таки не поганий. Але треба дивитись на речі адекватно.

І цей старенький HTC я точно не проміняю на Gigabyte, Fly чи якийсь китайфон на андроїді з якими б, не були вони характеристиками.

п.с.: темку прибийте краще, щоб не розводився тут холівар за бренди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,звичайно я чув про таку фірму, і проти їх обладнання до ПК якраз нічого не маю проти. В самого була материнка даної фірми. Але їх смартфони, принаймні ті, що на 2 сім-карти і на андроїді, не дуже вдала їх продукція. Це не китайфон, але не далеко від нього відійшов і до такого бренду як HTC (нехай і вони теж збираються в Кітаї) їм ще явно далеко.

Звичайно, в будь-якому апараті можна знайти свої плюси і тішити себе думкою, що він досить таки не поганий. Але треба дивитись на речі адекватно.

І цей старенький HTC я точно не проміняю на Gigabyte, Fly чи якийсь китайфон на андроїді з якими б, не були вони характеристиками.

п.с.: темку прибийте краще, щоб не розводився тут холівар за бренди...

насмішив :_07::_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для загального розвитку

High Tech Computer (HTC) — тайваньская компания-производитель мобильных электронных устройств. Штаб-квартира — в городе Таоюань. Китайская Республика: Тайвань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для загального розвитку

High Tech Computer (HTC) — тайваньская компания-производитель мобильных электронных устройств. Штаб-квартира — в городе Таоюань. Китайская Республика: Тайвань.

нічого нового я з цього не дізнався... мій загальний розвиток і так на непоганому рівні

а педівікією я і сам користуватись вмію

от тіки заводи їхні територіально розташовані в Китайській Народній Республіці (або просто Китай), зрештою як і багатьох відомих компаній.

ну і ще одне таке питання, а хто живе в Тайвані? не китайці часом?

п.с.: так з чого мені сміятись треба? я так і не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, темку перечитайте ага. А щодо фірм, то я можу сказати, що Sony - японська американська фірма. Але чомусь їхня продукція збирається/виготовляється в Китаї. Тайвань - це китайський острів.

Фантом, я без наїщдів, просто словом "китайфон", як правило, називають підробки (аля "точні копії") оригінальних iPhone-ів та інших гаджетів. У Гігабайта було кілька невдалих спроб виробництва смартів - виправилися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...