Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

28 тис за 46 кв при умові повної оплати то дорогувато в нинішній час. Якщо при умові розбиття платежів то нормально.

А якщо взяти на арцеулова однушку 43 квадрати на 11000 там така ціна зараз то виходить 473 000 грн це орієнтовно 25 тис долярів)))

Я свою брав ще коли курс був 8 грн то на той час мені квартира стала 33 тис проклятих доларів))

А взагалі в кого є в запасі долари то здавайте і купуйте квартири в новобудовах. Зараз дуже вигідно!

Я шкодую, що коли брали не взяв в кредит квартиру, а на гривні бакс не купив. Зара би здати і гасанути. Але то таке, там втратиш в іншому місці найдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою квартиру в новобудові (75м2) брав в квітні минулого року коли бакс був вже 12 грн. за 6600 грн. м2. Вийшло 495000. Це 20000$ теперешніх. Всі ці грн. були зароблені при курсі 8. Теж шкодую що не купив долар, але і так непогано вийшло з огляду на те що зараз вже на стадії котловану 12к просять

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://dom.ria.com/ru/realty_prodaja_kvartira_lutsk_tsentr_franko_ivana_ulitsa-9448367.html

А у Віталія Миколайовича ціни нижчі ніж в забудовників. І як працює цей рієлтор ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і писала про пропозицію від Віталія Миколайовича (28 тис за квартиру 46 кв м з оплатою 50%, і решту на протязі півроку з розрахунку за м/кв в гривнях на 8 поверсі на Іващенка,1а). Він працює напряму з власником квартири, без будь-яких комісій. Ціна, яка стоїть в оголошенні, це вже і є кінцева вартість квартири.

Якщо 28 тис.$ за 46м2 - то це десь 12 з лишнім тисяч за метр 2 як і в забудовників. А в тому оголошенні 8000 що є дуже підозрілим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не радив би звязуватись з Віталіями Миколайовичами. Тим паяе ніхто не знає його умов співпраці.

Краще звертатися одразу до забудовника, ЛСТМ наприклад теж може розбити вартість на кілька платежів. Знаю з особистого досвіду. Ще при стабільній ситуаціі в країні вартість моєї квартири була розбита на 10 частин після 50% авансу.

З кожним клієнтом вони можуть працювати по різному. Не лінуйтеся а йдіть прямо в офіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і писала про пропозицію від Віталія Миколайовича (28 тис за квартиру 46 кв м з оплатою 50%, і решту на протязі півроку з розрахунку за м/кв в гривнях на 8 поверсі на Іващенка,1а). Він працює напряму з власником квартири, без будь-яких комісій. Ціна, яка стоїть в оголошенні, це вже і є кінцева вартість квартири.

Небуває послуг без заробітка. В даному випадку якщо мова про квартиру на Іващенка 1а ( нездана новобудова) то Вітальчику вона обійшлася явно не в 28000$ ( 12400 грн. 1м2). ЛСТМ може і спустити ціну до 11500 наприклад при індивідуальному обговоренні конкретної квартири. Тому моя вам порада йдіть до менеджера лстм та домовляйтеся без сторонніх осіб.

Змінено користувачем purepower2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і писала про пропозицію від Віталія Миколайовича (28 тис за квартиру 46 кв м з оплатою 50%, і решту на протязі півроку з розрахунку за м/кв в гривнях на 8 поверсі на Іващенка,1а). Він працює напряму з власником квартири, без будь-яких комісій. Ціна, яка стоїть в оголошенні, це вже і є кінцева вартість квартири.

Небуває послуг без заробітка. В даному випадку якщо мова про квартиру на Іващенка 1а ( нездана новобудова) то Вітальчику вона обійшлася явно не в 28000$ ( 12400 грн. 1м2). ЛСТМ може і спустити ціну до 11500 наприклад при індивідуальному обговоренні конкретної квартири. Тому моя вам порада йдіть до менеджера лстм та домовляйтеся без сторонніх осіб.

Це точно. Там Діма чи як його звати. Файний хлопак. Допоможе не тільки взяти по реальній, але й з документами і іншим. Брав через менеджера і не жалкую. Телофон був на сайті лстм. Багато чого допоміг по ходу роботи.

Змінено користувачем NoutM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо гроші кури не клють - можете найняти.

А взагалі в нашому провінційному місті зовсім неважко знайти ХОРОШОГО майстра з бригадою, який сам все організує за мінімальну доплату. З вас лише - поповнення казни раз в тиждень/місяць і дизайнерські побажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має "бакс", якраз час купувати кв. в новобудові, поки забудовники не підняли ціну в грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви впевнені що ціни не піднялися?

Забудовники не може так швидко підняти ціну, як Гон@рев@ обвалити курс гривні. На даний момент ПБ купує доляри по 25.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудовники не може так швидко підняти ціну, як Гон@рев@ обвалити курс гривні.

З цим згідний, а от призупинити продаж на декілька днів, таке вони можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудовники не може так швидко підняти ціну, як Гон@рев@ обвалити курс гривні.

З цим згідний, а от призупинити продаж на декілька днів, таке вони можуть.

Так от, треба зловити цей момент (до призупинення продажу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остнній раз була ціна 12000 грн. це виходить двушка 75 кв. 36700 долярів! Це халява!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має "бакс", якраз час купувати кв. в новобудові, поки забудовники не підняли ціну в грн.

Так забудовники, зразу і ціну за квадрат піднімають, і за курсом слідкують як валютчики. І піднімають навіть тим, хто вже підписав з ними договір по фіксованій ціні за квадрат, про це вказано в любому договорі, будь це Чернуха, Іванішин чи хто інший. Вони, мають певну ціну в доларі за квадрат, і її тримаються. В таких серйозних структурах Дурників нема :))))

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент ПБ купує доляри по 25.5

Щось ви наплутали. По 25,5 Приват купує євро.

точно , напутав, долар 22,5

Змінено користувачем timoha2010
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має "бакс", якраз час купувати кв. в новобудові, поки забудовники не підняли ціну в грн.

Так забудовники, зразу і ціну за квадрат піднімають, і за курсом слідкують як валютчики. І піднімають навіть тим, хто вже підписав з ними договір по фіксованій ціні за квадрат, про це вказано в любому договорі, будь це Чернуха, Іванішин чи хто інший. Вони, мають певну ціну в доларі за квадрат, і її тримаються. В таких серйозних структурах Дурників нема :))))

Сусід брав в кредит в гривнях квартиру. Ціна і далі 7 тис як він і брав. Гасить по кредиту в закріпленій ціні. Так, що ваші опуси трошки дивні. Да і Славу Богу зара трошки новобудов хватає, що збило зажерливі ціни на вторичному ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має "бакс", якраз час купувати кв. в новобудові, поки забудовники не підняли ціну в грн.

Так забудовники, зразу і ціну за квадрат піднімають, і за курсом слідкують як валютчики. І піднімають навіть тим, хто вже підписав з ними договір по фіксованій ціні за квадрат, про це вказано в любому договорі, будь це Чернуха, Іванішин чи хто інший. Вони, мають певну ціну в доларі за квадрат, і її тримаються. В таких серйозних структурах Дурників нема :))))

Це ваша особиста фантазія ???

весною коли курс був вже 14 грн/долар, а ціна за квардрат ще страрою - порядку 6000-6500 грн, то люди просто розметали квартири в цих забудовників...

Двокімнатні квартири під 70 квадратів виходили в чуть більше ніж 30 тис зелених...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс долара весною-літом 2014 року був 12.

В серпні почав рости до 12,5 - 12,8

А далі поїхало.

І весною квартира під 70 квадратів коштувала ще під 40 тис доларів. А от осінню вже коли долар підріс до 16 виходила в районі 32-33 тис.

Наразі квартира з площею 70 квадратів вартує в районі 38-39 тис доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував свою в квітні за 7100, міняв в обміннику по 11.40

я на початку квітня трохи раніше за вас за 6600, теж здавав по 11,45 , через 4 дні стало 7500 - але декому за 7100 ще давали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував свою в квітні за 7100, міняв в обміннику по 11.40

я на початку квітня трохи раніше за вас за 6600, теж здавав по 11,45 , через 4 дні стало 7500 - але декому за 7100 ще давали ))

Я брав на Федорова в ЛДБК, Ви де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...