Перейти до змісту

Продам Nokia N71


Drammer

Рекомендовані повідомлення

Стан на 4, потрібна заміна шлейфа, телефон працює, але для повноцінної роботи краще замінити, батарея тримає приблизно 2-3 дні, чути нормально, зв'язок не пропадає. Комплект телефон та флешка на 2 гб без зарядки. Ціна 150 грн манібек 1-2 дні. В подарунок додам багато деталей корпусу. Телефонувати 099 187 35 75 або 096 13 000 12.

post-6278-0-74246100-1340093612_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому б краще не замінити шлейф і продати дороще? в кого в темі я вже цей телефон бачив там точно шлейф???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому б краще не замінити шлейф і продати дороще? в кого в темі я вже цей телефон бачив там точно шлейф???

Займатись зараз цим не хочу, але якщо нікому не потрібно за таку ціну, то заміню хай лежить. Не знаю де Ви зустрічали цей телефон, але в ньому 100 % шлейф, носив в ремонт, були китайські дешеві шлейфи, я не захотів міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому б краще не замінити шлейф і продати дороще? в кого в темі я вже цей телефон бачив там точно шлейф???

Займатись зараз цим не хочу, але якщо нікому не потрібно за таку ціну, то заміню хай лежить. Не знаю де Ви зустрічали цей телефон, але в ньому 100 % шлейф, носив в ремонт, були китайські дешеві шлейфи, я не захотів міняти.

..дешеві- то які, в яку ціну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в наявності тільки по 55 грн. і зі слів людини яка бралась ремонтувати, шлейф прослужить не довго, порадив ставити від 80 гривень, рік - два сказав що прослужить. Нагадую що телефон працює, екран не білий, при огляді розкажу детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн. це остаточна ціна за телефон, можливий обмін на простенький телефон моноблок, а саме краще на гроші :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...