Перейти до змісту

Need Help :)


Vect0r

Рекомендовані повідомлення

Заканчиваю 3 ий курс факультета Бизнеса в доблестном Политехе.. и сейчас прохожу практику на предприятии ...

Вопрос: Ни у кого случайно нету отчёта о прохождении практики.. который и явлееться собственно задание этой самой практики?

С меня много "+" и пиво при встрече :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практика, вона різна буває :)

Ти детальніше напиши що тобі треба

Вид діяльності п-ства, його звітність, чи щось інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vect0r,

вам повинні були видати або ж щоденники (розруковані тоненькі книжечки) , де було б усьо написано, або провести начитку перед практикою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, звичайно паритись я не хочу ))

Як правильно сказали, нам видали щоденники...

Суть в тому, що треба написати звіт про аналіз діяльності цього підприємства, а для цього дано список документів які я повинен взяти за 3 роки і список таблиць які треба проаналізувати..

Ну і заповнити той щоденничок.

Документи в мене вже є... Залишилось тільки зробити звіт ) А так не хочетсья..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всякое может быть. А может девушка на работу устроилась и у нее попросту нету времени на практику?

По себе знаю, было ужасно сложно совмещать практику с работой... Бегал туда-сюда как собака с высунувшимся языком от беготни :)

P.S. Вот какие-то меня сомнения взяли после написания слова "девушка"... Vect0r, если не секрет - ты мужского пола? Просто указан женский...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В принципі в мене десь на валяється готова практика з 3-го курсу. Я сам фінансист, але думаю воно там мало чим відрізняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...