Перейти до змісту

1С Бухгалтерия


Stealth

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

прошу пробачення, це хтось з учасників форума? чи фірма? якщо можна телефон і координати, буду вдячним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бізнес Леді"

ПП "Бізнес Леді"

Регіон і місто: Волинська область, Луцьк

Адреса: пр. Волі, 1б

Директор: Коваленко Світлана Миколаївна

Телефони: +38 (0332) 78-25-11, +38 (067) 938-08-24

Коротко про підприємство "Бізнес Леді":

Бухгалтерські, комп"ютерні, дизайнерські курси. Курси масажу, косметології, перукарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за пояснення, можливо ще є варіанти, пишіть, думаю не я один такий, комусь ще знадобиться така інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт усім, де в луцьку проводяться курси по вивченню 1С, потрібно для влаштування на роботу, вимагають знання 1С

дякую всім хто відгукнеться, чекатиму відповідей і Ваших порад

Перш за все варто було б визначитись, на якому рівні потрібно "вивчити" 1С. Якщо лише для виписування рахунків, платіжок. ведення складу - то це одне, а якщо на більш серйозному рівні (проводок, програмування) - це зовсім інше. І в цьому випадку бажано мати ще й якийсь бухгалтерський досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно "Адміністрування 1С"

а без бухгалтерського досвіду дуже складно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно "Адміністрування 1С"

а без бухгалтерського досвіду дуже складно?

Ну хоча б теоретично в бухгалтерії потрібно розбиратись. Або щоб збоку сидів бухгалтер, який толком міг пояснити що саме він хоче від програми, які налаштування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vorikkk, якщо цікавить є такий собі FAQ по 1С називається "Владимир Дубянский 1С Предприятие Конфигурирование и администрирование для начинающих" якщо хоч викладу на якийсь обміник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу пробачення, це хтось з учасників форума? чи фірма? якщо можна телефон і координати, буду вдячним

72-40-98... телефонуй за цим номером... там дівчина все тобі розкаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vorikkk, якщо цікавить є такий собі FAQ по 1С називається "Владимир Дубянский 1С Предприятие Конфигурирование и администрирование для начинающих" якщо хоч викладу на якийсь обміник.

nikolas виклади буду вельми вдячний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу навчити програмуванню 1С

але цікаво - скільки народ готовий платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт усім, де в луцьку проводяться курси по вивченню 1С, потрібно для влаштування на роботу, вимагають знання 1С

дякую всім хто відгукнеться, чекатиму відповідей і Ваших порад

Якщо потрібні ще курси можу допомогти .Сама особисто проводжу курси по вивченню бухгалтерського обліку та 1 С Підприємство 7.7 з кожною людиною індивідуально.Заняття проводяться кожний день крім неділі по дві години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, потрібна хвірма якаб впровадила ОФІЦІЙНО і ЛІЦЕНЗІЙНУ 1С із кардинально підточеною конфігурацією для медичної установи в районну лікарню в м.Горохові із навчанням бухгалтерів та обслуговуванням, всі пропозиції (ціни і т.д.) писати в приват, розгляну все і відповім кожному.

З.І. Одна канторка із Івано-Франківська "Інтер-Люкс" запропонувала свої послуги але ми державна установа і потрібно розглянути всі можливі варіанти які б булиб географічно ближчі до нашого міста.

З.І. З.І. Хтось працює з фірмою Інтер-Люкс ? Якщо так то які враження про конфігурацію і обслуговування ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що означає "із кардинально підточеною конфігурацією"

1С із кардинально підточеною конфігурацією для медичної установи, стандартна конфігурація не зовсім катить шо тут непанятно ?Головне знайти спільну мову з бухгалтерами які пояснять всі потрібні їм звіти і т.д.

З.І. Н а даний момент всі програми писались на фоксі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то конфігурацію треба підточувати чи вона вже кимось підточена?

я так розумію ви хочете за базу конфу для бюджетних організацій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, потрібна хвірма якаб впровадила ОФІЦІЙНО і ЛІЦЕНЗІЙНУ 1С із кардинально підточеною конфігурацією для медичної установи…

+380 50 674-82-95 Констянтин Миколаєвич, директор фірми «Модуль».

Від себе можу додати, що останні 5 років співпраця Волинь-АВТО з його фірмою була дуже продуктивною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

підскажіть як вирішити наступну проблему:

1С бухгалтерія 7.7 версія "Бухгалтерский учет для Украины"

при намаганні скину з 1C звіт в Пенсійний фонд (ЄСВ) на робочий стіл , при натиснені на ячейку Действия, вискакує тільки ячейка Бланк. а ячейки вигрузити чи подібної немає.

внизу, в каталозі вигрузки - вказана адреса на робочий стіл. але самої ячейки вигрузка немає

хто може допомогти? буду вдячний. готовий заплатити гроші чи пивом розрахуватись.

наперед дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіти за який період використовуєш?

І ще одне, спробуй зайти в справочник.Фирмы

Знайти там в останній закладці "Папка для отчетов " і впиши в те поле шонібудь

Якщо в тебе відкриті рез звіти - закрий, і відкрий знову, відкрий ЄСВ, гльнь чи є вигрузка в ДБФ (але в ДБФ буде якщо в тебе звіти з останніх релізів, так як раніше вигружався в XML)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...