Перейти до змісту

комп не стартує з першого разу


Рекомендовані повідомлення

Дуже дивна ситуація склалася з моїм компом близько двох тижнів назад і триває досі. Спочатку (як тільки зявилась проблема) компютер не вмикався після натискання кнопки "Power". Щоб ввімкнути його доводилось витягувати кабель живлення (220В) на кілька секунд. І після такої нескладної маніпуляції комп вмикався.

Але зараз це уже не допомагає. Компютер вмикається після безмежної кількості натискань кнопки "Power", витягувань кабеля. Але в цій процедурі немає жодної закономірності. Уже двічі він вмикався сам - секунд через 5-10 після того, як я втомився і залишив його в спокої. :)

Може хтось має якісь здогадки, що це може бути? Я уже грішив на блок живлення (можливо він уже бється в передсмертних конвульсіях і йому не вистачає потужності, щоб стартанути залізо) і на кнопку вмикання компа (типу контакти відходять), але вона досить простенька і дротики, ніби, добре приєднані до контактів. Можливо підкажете, як перевірити БЖ? Я готовий купити новий, але хочу бути впевнений, що справа саме в ньому.

Ще один нюанс - інколи з блоку живлення виходять тихі свистоподібні звуки, навіть коли комп вимкнений.

Конфігурація ПК:

корпус Asus продавався разом з БЖ Enhance 350W (маде ін Китай)

MB Asus A8N-E (BIOS 1013)

AMD Athlon 64 3000+

Video Asus 7600GT 256Mb

RAM 2*1Gb DDR 400 Kingston

HDD 2*160Gb Seagate

DVD-RW Asus

CD-ROM Sony

Здається нічого не забув. Комп працює в штатному режимі, нічого не розігнано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все - саме блок живлення. Попробуй від блока відключити все, залишивши одного або обидва вінчестери (імпульсні БЖ без навантаження включати не можна) і замкнути зелений провід роз'єму на корпус (з'єднати зелений і будь-який чорний). Якщо проблеми з блоком - дасться знати. А може при меншому навантаженні й запуститься :-(

Тоді знімай кришку і заглянь в середину. Оглян електролітичні конденсатори. Напевне, поздувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Taurus, невключение блока, свистящий звук в дежурном режиме - могу почти стопроцентно сказать, что вылетел импульсный трансформатор дежурного режима. по ссылке есть рекомендации по ремонту, если, конечно, хочешь с ним заморачиваться. если нет - просто замени блок и работай дальше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder +1 ;)

все правильно

особливо для відеокарт серії 7ХХХ і 8ХХХ рекомендовано

МІНІМУМ 400 Watt

при потребі можу продати 460 Watt High Power (реальних 460 Watt теж Китай але ГРАМОТНИЙ) за 60 у.о. або аналогічний Zalman за 95 тих же самих валют ;)

відчуття різниці - як говориться -- на лице

:)

На фото Zalman (такий же самий 460 Watt High Power )image_lab.php.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ф топку китайский ширпотреб. нуно наманые БП покупать, тогда и компы запускатся стабильно и без глюков начнут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так критично ??? ;)

ти вважаєш що є щось НЕ китайське?? на ринку ІТ??

а нема є максимум Малайзія і Сингапур.

якщо ж просто в Китаї розміщений завод по випуску - то якість від того не погіршає. (я вже переконався)

найгірше (насправді) підробка під китай (є так і випускається таке ГАМНО - у в*єтнамі ) ось це то справжнє ГАМНО ) теж переконався!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новый блок надо всегда на руке взвешивать и смотреть силовые кабеля ;) нормальный блок субьективно увесистый, больше двух килограмм, провода сечением 18AWG (примерно 0.75 мм2) или толще (сечение написано на изоляции). правда и цена будет за 400-450 ватт от $50 и выше. хороших китайских блоков на рынке навалом, просто они не дешевые

ps. советую покурить этот топик на ixbt, там много интересного по БП и около

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я о чем же... Разные Нонейм БП ОЧЕНЬ отличаются от тех же ПауэрМастеров или Чифтеков как по качеству так и по внешнему виду.

Тоненькие провода, не выдерживающие даже обычной нагрузки, никакая вентиляция... Список можно продолжать... Хотя.. На каждый товар есть свой покупатель...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічав я ще такий варіант - в резетці контакти (зажими) *ренові і розійшлись на стільки, що контакт з євровилкою буває по парних тижнях. Може не в даному випадку, але резетки перевіряти теж не зашкодить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я взяв собі такого ж High Power 460 ( Блок питания ATX High Power HPC460-P12S V2.2)

не шкодую .

24+4+6 pin + 2xSATA )6 пін це для відеокарт від 7900 і далі) правда є перехідник в комплекті до карти - але факт продуманості БЖ на лице. 120мм кулер .

Залман едентичний тільки з написом залман і вищою ціною.

вага - блін тяжкий :D (перд тим був GMB 400W) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім дякую за відповіді. Я не електронщик, тому ритися в нетрях свого БЖ не стану (ще чого доброго решту заліза спалю). Буду думати, щоб купити новий.

Zheny@, а що із шумом? Як сильно гуде цей НР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду думати, щоб купити новий.

тільки тоді вже не бери 450ватник. якщо вже береш то на перспективу - сам недавно міняв, за тих же 90 баків взяв якісну 620-ку - хватить і на 8800 і на SLI, надовше одним словом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найближчим часом апгрейд не планую робити. Боюсь, що ця перспектива примарна і може з часом (при майбутньому апгрейді) виникне потреба у ще потужнішому блоці. Тому наразі 450Вт виглядає цілком пристойним вибором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не шумить. в дицебелах я не міряв :D тому сказати не можу.

але працює тихо.

там 120 (як я вже казав) і вона 1800 (2000) обертів - тому не шумна.

на відміну від Cooler Master з 5000 обертів той то гуде як реактивний літак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...