Перейти до змісту

1 червня - День захисту дітей


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Перелік заходів для дітей та їх батьків:

10.00 - Фестиваль виконавців дошкільних навчальних закладів "Ми діти твої, Україно!"

Палац учнівської молоді, віл. Шопена, 18

10.30 - Фестиваль серед вихованців ДНЗ "Спорт для всіх - спільне майбутнє"

Волинський обласний ліцей з посиленою військовою підготовкою

11.00 - Першість клубів за місцем проживання з настільного хокею

Клуб "Біла тура", вул. Будівельників, 11

12.00 - Благодійна акція для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах "Подаруй дитині радість"

Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки

13.00 - Благодійна акція для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах "Всі ми родом з дитинства"

Розважально-спортивний комплекс "Адреналін Сіті"

15.00 - Святкова програма "Океан дитячих розваг"

Театральний майдан

16.00 - Парад мильних бульбашок

Площа перед головним корпусом Волинського національного університету ім. Лесі Українки

16.00 - Свято "Краще тверезе життя, щоб сім"я щаслива була"

Центральний вхід парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, напередодні Дня захисту дитини, було проведено змагання "Спортивна сім"я" для особливих сімей, які потребують підтримки та уваги. Це сім"ї, у яких є дитина зі страшним діагнозом - синдром Дауна.

Я вперше була присутня на подібному заході і була приємно здивована. Мене ще досі переповнюють емоціїї. У змаганнях приймало участь 7 сімей з дітьми різного віку. Дітки уважно слухали завдання і потім старались якнайвлучніше кинути м"яч, якнайшвидше пробігти дистанцію та якнайспритніше подолати перешкоди. Ви би бачили як вони раділи, коли чули оплески і підбадьорювання вболівальників! А як обіймали один одного суперники!

Разом з цими особливими дітками приймали участь їх мами, братики та сестрички. Дітки виконували поставлені завдання не гірше за родичів та прагнули, щоб останні ними пишались

На святі також були присутні студенти культосвітнього училища у костюмах клоунів. Діткам вони дуже сподобались. Вони разом співали, танцювали та грали рухливі ігри

Дітки легко йдуть на контакт (це незабутнє відчуття, коли хлоп"я взяло мене за руку і не хотіло відпускати)

Ці сім"ї - одна велика та дружня родина: дітки товаришують між собою, батьки допомагать один одному. Вони для мене справжні герої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...