Перейти до змісту

Tanganyika


SlavaSS

Рекомендовані повідомлення

Прикольная рыбка, скажи чем ты так ее фоткал? Какой у тебя фотик, я своим ну никак не могу словить нормальные кадры. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SlavaSS, а загальний вигляд акваріума можна?

Поки що рибки в окремих банках. Аквас(великий) ще не готовий. Роблю кришку і чекаю поки приивезуть обладнання. Думаю через тижні два викладу фото :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що рибки в окремих банках. Аквас(великий) ще не готовий. Роблю кришку і чекаю поки приивезуть обладнання. Думаю через тижні два викладу фото :smile3:

Ну вот, как всегда... Вначале рыбка, потом банка... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що рибки в окремих банках. Аквас(великий) ще не готовий. Роблю кришку і чекаю поки приивезуть обладнання. Думаю через тижні два викладу фото :)

Ну вот, как всегда... Вначале рыбка, потом банка... :)

Извените, но вы не поняли. Рыбки в хороших условиях. У меня в банке 25л. сидит один Альтолампрологус, в 60л. - 3 Альтолампрологуса, а Юлик в банке 170 л. с гурами, меченосцами и лабео. Просто делаю Танганьиканский аквариум, и после карантина их пересажу. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Прикольная рыбка, скажи чем ты так ее фоткал? Какой у тебя фотик, я своим ну никак не могу словить нормальные кадры. ;)

Если интересно ии немного разбираешься, то пожалуйста:

фотик Canon 30D + вспышка Speedlight 430EX :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SlavaSS, а рибу де брав? Польща чи десь з України?

Altolamprologus-ів в Луцьку,

Julidochromis - Івано-Франківськ ( крім ornatus є ще Julidochromis marlieri ;) )

Мож знає хто де взяти Танганьїку, чи може привезти від "буржуїв" ? :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...