Перейти до змісту

підкажіть непоганий магазин водостічних систем


rulon

Рекомендовані повідомлення

підкажіть магазин де можна купити по нормальній ціні пластикові ринви в кольорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій колега торгує(з польщі) там є метал і пластик офіс в районі ТЦ "Слон" 099-290-81-20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можна закривати.ринви куплено.найдешевше виявилося в епіцентрі.скільки коштує погонний метр монтажу ринви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можна закривати.ринви куплено.найдешевше виявилося в епіцентрі.скільки коштує погонний метр монтажу ринви.

Ви до мене не заходили ))) або домовлятися не вмієте :D

В епіцентрі,зазвичай, ціни на ринви і труби,про що всі питають,дешевші,а решта комплектуючих дорожчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можна закривати.ринви куплено.найдешевше виявилося в епіцентрі.скільки коштує погонний метр монтажу ринви.

Ви до мене не заходили ))) або домовлятися не вмієте :D

В епіцентрі,зазвичай, ціни на ринви і труби,про що всі питають,дешевші,а решта комплектуючих дорожчі

да да маркетинговий хід треба якось простий народ дурити...... на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із ряду оцих "до мене не заходили" майже у половини немає в наявності ,й піж замовлення (потрібно було саме в той день ринви)а на рахунок епіцентру--найперше місце де був й з накладною тою обходив магазинів 5 й як не дивно виявилось що в епіцентрі дешевше,так що нічого не прогадав на мою думку й різниця була навіть на 400-500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

постійно звертаються з запитанням : скільки коштує погонний метр ринви та труби

та не завжди враховують,що крім цих важливих елементів водостічної системи є ще ряд комплектуючих :g01:

сьогодні прорахувала комплект систем Bryza по роздрібному прайсу та по цінам "Нової лінії"

зазначу, що в НЛ ціна труби -94,9 (роздрібна 99,72),ринви - 75,9 (роздрібна - 81,6) :_05:

а решта комплектуючих по завищених цінах ,наприклад, кронштейн ПВХ - 15,9 (15,06 роздрібна) , лійка 45,9 (роздрібна - 45,18)

в результаті ,комплект НЛ вийшов дорожчим на 14 грн

так,в них є дисконтана програма ,але знижка нарахується Вам на картку лише за 2 тижні і за ті гроші Ви знову ж таки мусите купувати щось в НЛ

а можна отримати ту ж знижку готівкою та відразу :_19:

тому,дорогі форумчани,при покупці водостіних систем прораховуйте ціну на весь комплект,а не на окремі елементи

те саме можна порадити і при купівлі покрівлі :yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...