Перейти до змісту

Як створити макрос в Excel


qazilias

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім,

зіткнувся з необхідністю відправити файл Екселя через мило на інше мило.

Можна просто зайшовши в почтову службу добавити цей файлик і надіслати але так забагато рухів!

Якщо хтось шарить як можна написати макрос на це, підскажіть, користуюся ОпенОфісом, віндовс7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм...

В папці з файлами натискаєш ПРАВОЮ кнопкою на потрібний файл (файлИ..), обираєш "Отправить" - "Адресат" і все. Відкривається поштова програма (та, котра в системі обрана "по умолчанию") залишається тільки обрати адресата і полетіло :)

Куди ж вже простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня усім,

зіткнувся з необхідністю відправити файл Екселя через мило на інше мило.

Можна просто зайшовши в почтову службу добавити цей файлик і надіслати але так забагато рухів!

Якщо хтось шарить як можна написати макрос на це, підскажіть, користуюся ОпенОфісом, віндовс7.

з назви теми я зрозумів що макрос потрібно в Excel, а користуєшся Open Office.... і навіть якщо я скажу як його створити, ти його не створиш не знаючи основ VBA.

Якщо все таки надумаєш, то ознайомся хоча б з цим сайтом тута, а краще скористайся порадою вище, або настрой Open Office щоб по кліку по "отправить" відкривав твою поштову програму. (якої я так зрозумів в тебе нема або не налаштована ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...