Перейти до змісту

Шукаю роботу на літо (Різні галузі)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Буду радий розглянути пропозиції щодо роботи на літо. Відповідальний, комунікабельний, веселий, люблю працювати та маю вже невеликий досвід роботи (віддалені, оплачувані):

  • Розробка дизайну інтерфейсів для додатків на Iphone
  • Ігровий дизайн веб-проекту у соціальній мережі (Складання мап, дизайн рівнів, логіка, завдання)
  • Розробка сайтів та проектів на основі двигунів Drupal, Joomla, Wordpress. Невеликі знання у веб-дизайні
  • Рерайтинг, копірайтинг

Вік: 16 років.

Володію наступними навиками:

  • Налаштування, підключення техніки та мережі
  • Встановлення та налаштування операційних систем.
  • Робота з БД. Непогане знання пакету Microsoft Office (до рівня створення БД, операції з таблицями та формулами, прості макроси)
  • Знання HTML, CSS, Javascript на середньому рівні. РНР та LUA на початковому (Не математик :D )
  • Непогані навики тривимірного моделювання у пакеті Blender 3D. Текстурування та рендер, анімацію поки не вивчав. Запросто створю модель по схемам (Для прикладу АК-74 нетекстурований, простий рендер)
  • Технічний та літературний переклад з російської. Непогано знаю англійську. А ще вмію писати гарні тексти)
  • Може допомогати з чимось взагалі, вислухаю усі пропозиції. Волонтерська робота теж вітається)

Досконало знаю українську та російсmку. Трішки займаюся журналістикою. Дуже швидко навчаюся.

Контакти:

Skype: FenMix

Тел: 063-499-65-18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому саме комп'ютерні галузі? цеж така нудна робота сидіти цілий день за компом і щось мудрити, тим більше твої очі постійно напружені, через років 10 будеш ходити в окулярах. Піди краще десь офіціантом чи барменом, на літо вакансій буде валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фріланс пробував?

Чому саме комп'ютерні галузі? цеж така нудна робота сидіти цілий день за компом і щось мудрити, тим більше твої очі постійно напружені, через років 10 будеш ходити в окулярах. Піди краще десь офіціантом чи барменом, на літо вакансій буде валом.

Дане твердження неактуальне для тфт моніків на скільки я знаю об вони не "моргають" тим самим очі втомлюються (пересихає рогівка) значно повільніше.

FenMix - фріланс пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому саме комп'ютерні галузі? цеж така нудна робота сидіти цілий день за компом і щось мудрити, тим більше твої очі постійно напружені, через років 10 будеш ходити в окулярах. Піди краще десь офіціантом чи барменом, на літо вакансій буде валом.

Я й чекаю на всі пропозиції! :)

FenMix - фріланс пробував?

Так, але заробіток ненадійний і малий + треба більше знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Апну та розгляну вже всі ваші пропозиції. Можна хоч помічником. Багато не потребую, працювати люблю) Хочу заробити на нову гітарку за три місяці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну та розгляну вже всі ваші пропозиції. Можна хоч помічником. Багато не потребую, працювати люблю) Хочу заробити на нову гітарку за три місяці)

що, все-таки сторожем ні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я тільки й здатен написати модель реєстрації і логіну на сайт) Не програміст я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

епт. сезон для тебя. подними задницу от табуретки и глаза от монитора.выйди на улицу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

епт. сезон для тебя. подними задницу от табуретки и глаза от монитора.выйди на улицу.

Це мабуть тільки у Ківерцях так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...