Перейти до змісту

Простые но вкусные печенюшки :)


Varvara

Рекомендовані повідомлення

z_408101f5.jpg

Скоро Пасха, а значит пора вспоминать рецепты простых но вкусных печенюшек.

Почему простых? Потому что надо много и быстро, а выпекать мадлены в силиконовых формах да политые шоколадом для большой семьи это очень долго. Так что я запаслась орехами, формами и испекла тазик (да-да, именно тазик) орехового песочного печенья.

Итак, подаю количество на минимально/оптимальное количество теста (я умножала на 4):

Мука: 1,5 стакана (около 220г)

Сахар 0,5 стакана (около 80 г)

Сливочное масло или маргарин (на масле вкуснее и полезней) 60 г

Грецкие орехи – 100 г

Впрочем, подойдут любые орехи, у меня были грецкие.

Яйцо – 1 шт.

Итак, масло нарезаем кубиками чтобы быстрее подтаяло. В микроволновке до жидкого состояния не желательно греть так как будет жидкое тесто. Сахар и охлажденные яйца взбить кто чем любит. Орехи потолочь в комбайне/блендере/ступке, смешать я маслом и вмешать в сахарно-яичную массу. Постепенно добавить муку и хорошенько вымешать. Не бойтесь если будет липкое, там же масло. Просто хорошенько вымесите, а затем скатайте в шар и в холодильник на час, можно на дольше. Затем достаньте тесто и отщипните удобный кусок, положите на посыпанную мукой доской и осторожно раскатайте. Осторожно потому что тесто хрупкое и липкое.

cookf.jpg

Вырезайте формами для печенья или просто рюмкой нужные Вам печеньки. Если делать больше 5 мм то печеньки будут помягче, а если тоньше то более хрустящие. Выложить печенья на смазанный маслом противень и выпекать 10-15 минут в предварительно разогретой до 180 С духовке. Я пекла 10 минут так как у меня хорошая электрическая духовка. Готовые печенюшечки убрать с противня в удобную посуду и накрыть полотенцем что не высохли. Сахарной пудрой можно и не посыпать так как сама прелесть именно в том, что видно немолотые в труху орехи и кристаллики сахара.

Приятного аппетита!

z_ac220bf1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p41100ini.jpg

Добавлю ще свої простенькі рецепти коржиків зі звичайного пісочного тіста, можливо комусь знадобляться.

1.Рецепт круглих коржиків, що носять гучну назву „Горіхово-карамельні кульки”:

100 гр. арахісу

100 гр. ірисок (цукерок)

250 гр. муки

½ чайної ложки (без верха) порошку для випічки

100 гр. цукру

1 пакетик ванільного цукру

1 яйце

100 гр. масла чи маргарину кімнатної температури.

Декілька ложок молока (3 ст. ложки)

Попередньо потрібно підготуватися: духовку прогріти до 180 градусів, обсмажити та подрібнити горіхи, та порізати іриски на невеликі частинки (я брала цукерочки „Еклер” так як забула, що там є шоколад всередині, але вони чудово розрізалися пополам і, в результаті, начинка печива вийшла карамельно-шоколадною).

Муку змішати з порошком для випічки, додати цукор, ванільний цукор, яйце та маргарин і все міксером перемішати. Так як міксер усе подрібнить на крихти, то швиденько замісити, не додаючи муку, щоб було однорідне тісто.

Розділити на 2 половинки, одну тимчасово покласти в холодильник, а з іншої сформувати „ковбаску” довжиною 30 см і порізати її на кружальця товщиною 1 см. Кожне кружальце начинити цукеркою, сформувати кульку, занурити в молоко (можна у воду – це просто щоб прилипли горішки) та обкачувати в подрібнених горіхах. Виложити на деко застелене папером для випічки. З іншою частинкою тіста зробити те ж саме. Вони всі помістяться на одне деко.

Випікати хвилин 20, а потім зняти за допомогою лопатки з гарячого дека та положити на решітку, щоб прохололи.

2.Рецепт коржиків, що вирізані формочками.

4 ст. ложки вишневого джему розмішати з невеличкою кількістю кориці

Для тіста:

250 гр. муки

1 ч.л. без вершечка порошку для випічки

100 гр. цукру

1 пакетик ванільного цукру

щипочка солі

150 гр. масла чи маргарину кімнатної температури

1 яйце

Прогріти духовку до 180 градусів.

Усі інгредієнти для тіста змішати міксером, але не замішувати, а коли утворяться просто крихти з тіста, відібрати ¼ частину цих крихт в тарілочку та поставити в холодильник. Іншу частину замісити та, обгорнувши в фольгу чи плівку, залишити в холодильнику на деякий час (поки це тісто лежало в холодильнику, я встигла спекти перші коржики).

Потім розкачати тісто товщиною 0,5 см та вирізати різними формочками, виложити на деко, застелене папером для випічки, змазати вареннячком (в мене не було вишневого, використала смородинове) та посипати крихтами тіста (насипати їх потрібно багато, гіркою).

Випікати біля 10 хвилин і, також, за допомогою лопатки, акуратно зняти з гарячого дека на решітку, щоб прохололи.

Є відео приготування обох цих рецептів, вони на німецькій мові, але якщо потрібно, можна переглянути

http://www.oetker.de...ideoSearch=true

http://www.oetker.de...ideoSearch=true

Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...