Перейти до змісту

Натуральні дезодоранти типу Crystal вже в Луцьку :)


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Не забуваємо писати відгуки, в наявнсоті є весь асортимент, оптовим покупцям знижки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

пишем відгуки!

Купив сабж десь більше року тому. Спочатку був дуже задоволений дезик діяв дуже ефективно і цілком себе виправдовував. З часом я почав в ньому розчаровуватись. Або по мірі витирання він стає менш ефективний, або на нього пагубно впливає час. Воно, в принципі, й зрозуміло. Якби він був таким же ефективним на протязі всієї робочої поверхні то одноразова покупка закрила б тему на 5-10 років. А так через рік-два необхідно міняти бо він вже не той. Можливо це мої суб'єктивні відчуття, але в жінки такі ж враження від свого дезика купленого в один і той же час.

Впринципі, я теж таке помітив, думав у мене тільки так!

Може й більше року назад брав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишем відгуки!

Купив сабж десь більше року тому. Спочатку був дуже задоволений дезик діяв дуже ефективно і цілком себе виправдовував. З часом я почав в ньому розчаровуватись. Або по мірі витирання він стає менш ефективний, або на нього пагубно впливає час. Воно, в принципі, й зрозуміло. Якби він був таким же ефективним на протязі всієї робочої поверхні то одноразова покупка закрила б тему на 5-10 років. А так через рік-два необхідно міняти бо він вже не той. Можливо це мої суб'єктивні відчуття, але в жінки такі ж враження від свого дезика купленого в один і той же час.

Впринципі, я теж таке помітив, думав у мене тільки так!

Може й більше року назад брав...

Дякую за чесні відгуки, прийму до уваги. Завжди цікаво знати реальні враження від використання продукту.

Я сам користуюсь одним стіком ще з першої поставки, як на мене то ефективність не змінилась.

В жодному випадку не ставлю ваші слова під сумнів. Дякую за відгуки!

PS. Суто роздуми: Можливо бактерії звикають до дезодоранту і починають потрохи розмножуватись... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбала на цьому тижні 60-грамовий (Массен, дякую за підказку про аптеку!) за акційною ціною 30 грн. Поки що задоволена повністю, і навіть більше. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

дякую всім, хто не ліниться, та пише свої відгуки!

наявний весь асортимент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене - фігня повна! Можливо порушую технологію - перед застосуванням намочую.Не знаю дуже намочувати не дуже.

Ефекту нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене - фігня повна! Можливо порушую технологію - перед застосуванням намочую.Не знаю дуже намочувати не дуже.

Ефекту нуль.

Привіт.

Давно чекав на критичне зауваження, більше року пройшло з моменту відкриття теми та перших успішно випробуваних дезодорантів. :)

Я так розумію ви користуєтесь саме нашим дезодорантом.

Перш за все, я би не був таким категоричним у висловлюваннях і спробував розібратись. Отже, давайте розберемось.

Будь-ласка, скажіть, на який саме ефект ви розраховували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, дезодорант саме ваш і саме у Вас куплений.

Розраховувала на те, що і всі від такої продукції - відчуття сухості та відсутність запаху.

Мені здається це цілком природно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перших півроку претензій не було жодних. Тепер ефект вже далеко не той. Крім того, сам дезодорант почав неприємно пахнути. Мила його кожного разу перед нанесенням, але це не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, дезодорант саме ваш і саме у Вас куплений.

Розраховувала на те, що і всі від такої продукції - відчуття сухості та відсутність запаху.

Мені здається це цілком природно.

Сухість жоден з дезодорантів не може гарантувати. Забезпечення сухості просто не є його завданням. Читаємо визначення з вікіпедії.

Дезодоранты (от фр. dés — приставка, означающая удаление, и лат. odorзапах) — косметические изделия, предназначенные для маскировки, ослабления или устранения неприятных запахов.

Механизм действия дезодорантов заключается в предотвращении размножения бактерий во влажной среде, и в поглощении естественных запахов тела и других навязчивых запахов.

Для забезпечення сухості варто користуватись антиперспірантами.

---

Як діють дезодоранти «Naturally Fresh Deodorant Crystal»?

Дезодорант має наноситись на чисте тіло відразу після душу чи ванни, доки бактерії, що викликають неприємний запах, ще не встигли розмножитись, і невидимий захисний бар’єр, котрий створює мінеральна сіль, буде на піку своєї ефективності. В кристалічних дезодорантах натуральна мінеральна сіль є єдиним активним компонентом. Вона перешкоджає розмноженню бактерій та усуває тим самим першопричину неприємного запаху.

Як користуватись дезодорантом «Naturally Fresh Deodorant Crystal»?

Для застосування твердого кристалічного дезодоранту необхідно змочити його кінчик у воді та потерти ним під пахвами. Розчинена у воді сіль утворить непомітну захисну плівку.

Слід особливо підкреслити той факт, що Crystal не є антиперспірантом. Він не блокує пори та не перешкоджає нормальному потовиділенню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перших півроку претензій не було жодних. Тепер ефект вже далеко не той. Крім того, сам дезодорант почав неприємно пахнути. Мила його кожного разу перед нанесенням, але це не варіант.

В мене є ймовірне пояснення, скоріш за все, це пов’язано з тим, що сіль абсорбує запахи з повітря. Я це стверджую, оскільки у нашій лінійці дезодорантів є блок для усунення запахів в холодильнику. Цей блок так само, як і всі тверді дезодоранти, зроблений з куска солі. Блок просто ставиться в холодильник та втягує із закритого простору запахи. Гадаю, щось подібне відбулось і з вашим дезодорантом...

Стосовно ефективності дезодоранту я вже писав вище.

18 травня 2013

PS. Суто роздуми: Можливо бактерії звикають до дезодоранту і починають потрохи розмножуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав стік 60 г. відзначу один мінус - у звязку з тим, що треба змочувати кристал перед використанням, він з часом зменшується, в т.ч. і у місці зєднання з пластиковим тримачем, в кінці-кінців випадає. якщо впаде на плитку - може покришитися.

щодо дії самого кристала - користуюся рік, мені підходить, запаху немає, потовиділення нормальне :). після використання витираю стік насухо і закриваю кришечкою, неприємних запахів сам кристал не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуття сухості даний дезодорант не дає, бо не зупиняє потовиділення. А от відсутність запаху - 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав стік 60 г. відзначу один мінус - у звязку з тим, що треба змочувати кристал перед використанням, він з часом зменшується, в т.ч. і у місці зєднання з пластиковим тримачем, в кінці-кінців випадає. якщо впаде на плитку - може покришитися.

щодо дії самого кристала - користуюся рік, мені підходить, запаху немає, потовиділення нормальне :). після використання витираю стік насухо і закриваю кришечкою, неприємних запахів сам кристал не має.

погоджуюсь, це проблеми дизайну. напевно, якби вони його кріпили на якийсь штирь то такої проблеми не було би....

З 120 грамовими такої проблеми немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перших півроку претензій не було жодних. Тепер ефект вже далеко не той. Крім того, сам дезодорант почав неприємно пахнути. Мила його кожного разу перед нанесенням, але це не варіант.

В мене є ймовірне пояснення, скоріш за все, це пов’язано з тим, що сіль абсорбує запахи з повітря. Я це стверджую, оскільки у нашій лінійці дезодорантів є блок для усунення запахів в холодильнику. Цей блок так само, як і всі тверді дезодоранти, зроблений з куска солі. Блок просто ставиться в холодильник та втягує із закритого простору запахи. Гадаю, щось подібне відбулось і з вашим дезодорантом...

Стосовно ефективності дезодоранту я вже писав вище.

18 травня 2013

PS. Суто роздуми: Можливо бактерії звикають до дезодоранту і починають потрохи розмножуватись...

Не думаю, що сіль втягує запахи з повітря. Раніше стояв в кімнаті, тепер у ванній. Неприємних запахів я ні там, ні там не помічала :) Крім того, сіль знаходиться в упаковці. Наносила його постійно тільки після душу чи ванни.

Знайома купувала такий самий дезодорант і з запахом в неї та ж проблема. Якби просто втягував запахи з повітря, то перші півроку теж мав би поганий запах.

А так я схиляюсь до думки, що він просто має обмежений термін використання :(

брав стік 60 г. відзначу один мінус - у звязку з тим, що треба змочувати кристал перед використанням, він з часом зменшується, в т.ч. і у місці зєднання з пластиковим тримачем, в кінці-кінців випадає. якщо впаде на плитку - може покришитися.

щодо дії самого кристала - користуюся рік, мені підходить, запаху немає, потовиділення нормальне :). після використання витираю стік насухо і закриваю кришечкою, неприємних запахів сам кристал не має.

в мене теж випав і зручність використання суттєво зменшилася. От я тепер думаю, що, можливо, треба було витирати стік після використання, щоб він не взаємодіяв з водою. Може, в цьому причина запаху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

На моєму стіку теж став з’являтися неприємний запах (до того закривала кришечкою). Рішення просте: стік стоїть у ванній без кришки. Сухий. Не пахне. Працює. Мені подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу образити продавця,але наші дезодоранти залишають плями.Купляли ще в минулому році,зіпсували кілька футболок і перестали користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав собі кульковий. Ефективно працював орієнтовно тиждень-два. Чим далі, тим ефект ставав коротшим. Коли вже закінчувався, то міг запах з'явитися навіть через декілька годин. Трохи розчарований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...