Перейти до змісту

Продам розкладні крісла


jimmyspalah

Рекомендовані повідомлення

Крісла розкладні б/у , 2 шт,вартість 500 грн за 1 шт. Розкладаються в нормальне ліжко, коліртемночервоний-вишневий з чорним(кашка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото?

Будь-ласка, єдине,що нема можливості розкласти,просто нема місця,але при покупці перевіримо,звичайно.Є великий плюс-ці крісла майже не використовувалися в якості ліжок (такий собі гостьовий варіант був), тому пошкоджень механізмів і пошкоджених пружин немає.

post-14596-0-58247200-1331923307_thumb.j

post-14596-0-44306300-1331923433_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ап!))

100 грн

табуретка і розкладні крісла(м"які причому) - це два різні предмета))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крісла розкладні б/у , 2 шт,вартість 500 грн за 1 шт. Розкладаються в нормальне ліжко, коліртемночервоний-вишневий з чорним(кашка).

post-14596-0-36549000-1332163002_thumb.j

post-14596-0-65784600-1332163120_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пішов би на вул. залізничну здається (біля кінотеатру "Промінь") як спускатись на набережну, і побачив яке крісло можна купити за 500 грн!!! А тут СРСРовська табуретка ... сорі не стримався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пішов би на вул. залізничну здається (біля кінотеатру "Промінь") як спускатись на набережну, і побачив яке крісло можна купити за 500 грн!!! А тут СРСРовська табуретка ... сорі не стримався

Я там шановний буваю часто, і можливо раз в рік за такі гроші ви щось знайдете. Але знайдіть там будь-ласка ДВА крісла-ліжка за 500 грн(за ДВА) і я сам піду там собі це куплю.Розумієте, відділи подарунків і фантастики - в інших розділах. Це досить оманливий магазин,я,наприклад прекрасно знаю як деколи з звичайних доволі речей роблять закордонні ексклюзиви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ти пішов би на вул. залізничну здається (біля кінотеатру "Промінь") як спускатись на набережну, і побачив яке крісло можна купити за 500 грн!!! А тут СРСРовська табуретка ... сорі не стримався

Я там шановний буваю часто, і можливо раз в рік за такі гроші ви щось знайдете. Але знайдіть там будь-ласка ДВА крісла-ліжка за 500 грн(за ДВА) і я сам піду там собі це куплю.Розумієте, відділи подарунків і фантастики - в інших розділах. Це досить оманливий магазин,я,наприклад прекрасно знаю як деколи з звичайних доволі речей роблять закордонні ексклюзиви.

150 за одне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пішов би на вул. залізничну здається (біля кінотеатру "Промінь") як спускатись на набережну, і побачив яке крісло можна купити за 500 грн!!! А тут СРСРовська табуретка ... сорі не стримався

Я там шановний буваю часто, і можливо раз в рік за такі гроші ви щось знайдете. Але знайдіть там будь-ласка ДВА крісла-ліжка за 500 грн(за ДВА) і я сам піду там собі це куплю.Розумієте, відділи подарунків і фантастики - в інших розділах. Це досить оманливий магазин,я,наприклад прекрасно знаю як деколи з звичайних доволі речей роблять закордонні ексклюзиви.

е шановний, в першому постi чiтко вказано, що 500грн за ОДНУ шт а не за ДВА. То ви опридiлiтся, за ОДНУ шт 500грн чи за ДВА ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...