Перейти до змісту

Допоможіть будь ласка, дуже прошу!


Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь ласка, дуже прошу!

купив сьогодні собі Galaxy S 4G T-Mobile, і вирішив прошити на новішу прошивку, в наслідок отримав кирпич якась прошивка була ліва, з компютером неконектиться ніяк, чорний дисплей ноль реакції, зате помітив що сам телефон гріється і видно що плата з процессор робочі, читав у інтернеті що є якийсь маленький шанс відновити через лінукс, або через riff чи JTag. допоможіть будьласка я заплачу! Тільки будьласка пропонуйте таких людей які дійсно мають досвід відновлення кирпичів, бо не хотілося б віддавати такий апарат майстам-ломайстрам які остаточно його доламають!

Буду дуже вдячний за вашу допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підходиш до Слона, розвертаєшся, бачиш Приватбанк, йдеш до нього, минаєш праворуч і бачиш жовтеньку майcтерню - Smartfon - пробуй нести туда, повинні полікувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема слів...

про100 ппц... чім тобі стара невгодила...

ти Купив телефон - ше нерозібрався в ньому і вже шиєш, ти в курсах шо після перепрошиття - ГАРАНТІЯ СПАДАЄ!?

мені тебе шкода - удачі в ремонті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема слів...

про100 ппц... чім тобі стара невгодила...

ти Купив телефон - ше нерозібрався в ньому і вже шиєш, ти в курсах шо після перепрошиття - ГАРАНТІЯ СПАДАЄ!?

мені тебе шкода - удачі в ремонті.

яка гарантія? Телефон явно не наш, а пригнаний.

До речі звідки телефон і за скільки брав скинь будь ласка в пс. Дуже зацікавила модель.

Шитись треба обережно!

Не переживай, вилікують! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про100 ппц... чім тобі стара невгодила...

З новими прошивками не тільки рюшечки в меню з'вляються, а і закриваються критичні дірки в безпеці, оптимізовується продуктивність.

На офіційній прошивці мій Galaxy S2 жив від батареї півтора-два дня. Після встановлення Cyanogen 3 дня для нього не проблема.

ти Купив телефон - ше нерозібравс я в ньому і вже шиєш, ти в курсах шо після перепрошиття - ГАРАНТІЯ СПАДАЄ!?

Прошивка - один із способів розібратись.

Звичайно треба перед цим почитати усе про шо попереджують ті хто пише мануали по прошивці, а не качати утиліти і клікать на все підряд.

ГАРАНТІЯ СПАДАЄ!?

Спадає? Це що за слово таке?

Підходиш до Слона, розвертаєшся, бачиш Приватбанк, йдеш до нього, минаєш праворуч і бачиш жовтеньку майcтерню - Smartfon - пробуй нести туда, повинні полікувати

Дуже слушна порада.

Звертавця до них коли мав 'цеглу' з Samsung i900.

Полікували.

Також перешивали i9000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік стартер, а ми вас вже чекаємо :0151:

ps: Smartfon

ок підійду обовязково! в октрій годині ви відкиваєтесь зранку? Тільки ще дещо розкажу!

До то як ще тел був робочий то вибивали наступні помилки коли намагався прошити через CWM

E:Can't mount /dev/block/mmcblk0p1

Can't mount/data

і не було видно внутрішньої памяті 16гб, тільки флешку було видно, то я й не зміг прошити через CWM і взявся за Odin, і як уже потім вияснилось прошив його прошивкою від Samsung SGH-T959 Vibrant а треба було прошивати прошивкою для Samsung SGH-T959v Vibrant 4G, прошився тел то через одін нормально, а от коли написано в строчці було перезагрузка, то він виключився і вже не включивсь, В downloade mobe не заходить, нікуди не заходить, на дисплеї ноль реакції, єдине шо знайшов в інтернеті це спрособи востановлення: http://forum.xda-dev...d.php?t=1257434 http://4pda.ru/forum...40#entry9150984

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от це погано

E:Can't mount /dev/block/mmcblk0p1

Can't mount/data

і не було видно внутрішньої памяті 16гб

це може бути і хардова проблема.

А на стоковій прошивці від T-mobile, видно було 16гб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от це погано

E:Can't mount /dev/block/mmcblk0p1

Can't mount/data

і не було видно внутрішньої памяті 16гб

це може бути і хардова проблема.

А на стоковій прошивці від T-mobile, видно було 16гб?

Ні але там така система що він флешку бачив як internal memory, і таке враження що був перешитий з 2.1 на 2.2 теж сток, а в інтернеті дививсь що там дійсно чіп тільки на 512mb, тож цікавенький телефон, а в телефон ніхто не лазив не розбирався пломби на місці тому думаю хардова проблема малоймовірна, алеж головне що одін прошив дата файли і успішно ошибок ніяких не вибивало, але от коли перезагрузився то вже не включився бо прошивка лєва!

А в вас програматор є? Постараюсь завтра зранку підійти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є Riff. Підходьте.

зараз буду збиратися йти до вас! ось ще дещо знайшов можливо вам допоможе http://gsmforum.su/showthread.php?t=78408

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти Купив телефон - ше нерозібрався в ньому і вже шиєш, ти в курсах шо після перепрошиття - ГАРАНТІЯ СПАДАЄ!?

Брєд сивої кобили. Оновлення програмного забезпечення передбачене самим виробником телефонів. Samsung сам пропонує оновити ПЗ при підключенні до комп'ютера зі встановленою програмою Kies, якщо є новіша версія, ніж встановлена в телефоні. Багато людей цим успішно користується. Звісно, таким чином прошивається офіційна прошивка.

Встановлення неофіційних прошивок, рутів і т.п. дійсно може призвести до відмови в гарантійному обслуговуванні, але працівники АСЦ часто йдуть на зустріч клієнтам. Швидше за все, якщо проблема програмна, то вам в сервісному центрі просто прошиють телефон самою новою офіційно доступною версією.

В даному випадку про ніяку офіційну гарантію навіть мова не йде. Tum@n пояснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є Riff. Підходьте.
зараз буду збиратися йти до вас! ось ще дещо знайшов можливо вам допоможе

підняв мобілу твою, яку прошивку ставити ? 2.3.4 піде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є Riff. Підходьте.
зараз буду збиратися йти до вас! ось ще дещо знайшов можливо вам допоможе

підняв мобілу твою, яку прошивку ставити ? 2.3.4 піде?

можеш і цю ставити або 2.3.5 (7) , кароче став на свій розсуд мені головне аби стабільна була і аби все робило, тай шоб рут був! То сьогодні уже можна буде по телефончик прийти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, по 1 - якщоби це була оригінальна прошивка і прямі руки - все булоб ок.

про гарантію- якщо неоригіналом, як даному випадку - то хто буде ремонтувати за безкоштовно - вина самого користувача

Саня, я говорив про оригінальні прошивкі?

в самого Samsung Galaxy Gio- прошивка 2.3.3 - вийшла 2.3.4 - чекаю суттєвих ченджів.

ТС - як успіхи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пости #3 і #17 - не несуть жодного смислового навантаження та практичних порад, для чого лити воду і писати шонібуть, аби писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...