Перейти до змісту

Потрібна порада знавців мобільної техніки


Рекомендовані повідомлення

Маю можливість взяти Nokia N8 оригінальну нову за порівняно смішні гроші (70-80 євро)....

Але там не працює Wi-Fi модуль(вічно шукає мережу, і погано тяне Bluetooth - це напевно взаємозвязано :D )... Так все гуд) Як мені пояснили, то модуль погано прикріплений (хз чі правда канєшно). Перешивати пробували на різні прошивкі - 0 реакції :(

Питання:

Чи варто брати його сюди і чи зможе хтось в Луцьку (чи поблизу) поремонтувати (замінити) Wi-Fi ну і зрозуміло чи виправдає себе ціна) В принципі можу пожу попросити розібрати його і детально пофотографувати якщо допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшла ера Андроїдів! забудь про все інше,

- відсутня гарантія

Андроїди - андроїдами, а після користування n8 не хочеться чогось іншого та ще й за норм ціну... а не 4к - як в наших магазинах :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

телефон в мене на руках)

ну то візьметься хтось за таке діло чи ні? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій моделі ,як і в С7 , або 6700 с, досить часта проблема з поганим пропаєм мікросхем .Краще ходи як є, або продай і купи нову за 3.5(.По 2.5 вже закінчились.)

Пропаяти модуль буде грн 150, але 50 % що він буде надалі барахлити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій моделі ,як і в С7 , або 6700 с, досить часта проблема з поганим пропаєм мікросхем .Краще ходи як є, або продай і купи нову за 3.5(.По 2.5 вже закінчились.)

Пропаяти модуль буде грн 150, але 50 % що він буде надалі барахлити.

та я хочу його продати.... бо в мене є такій самий з норм wi-fi)))

але без вай фая мало кому він треба...(( то і хочу зробити..

думав на СЦ занести але то напевно буде довга пісня... покі на Київ отправлять поки обратно...

і хз шо робити :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто може і не барахлити???....

кіньте мені ваш моб в лічку... може шось придумаєм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...