Перейти до змісту

підробіток зі збору замовлень на фарбування автомобілів


lanima

Рекомендовані повідомлення

пропоную підробіток з пошуку замовлень на фарбування машин. Оплата 10відсотків від вартості замовлення. Кому цікаво, пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припустимо кумові нараджу Вас,отримаю свої 10%,а Ваша робота його не влаштує.Як тоді? "Всіх собак на мене навішають". Тут має бути трохи інший підхід,принцип ВВС (баба,бабі сказала).Якщо якісно робите свою роботу,люди будуть їхати і так.Спочатку сутужно,з часом Вас шукатимуть.

Вдячний клієнт приведе 3-ох,не вдячний 10-ть відговорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ауді а6 с5. потрібно трохі підрихтувати крило переднє ліве (невелика вмятина) + пофарбувати його і передній бампер. яка ціна питання? де знаходитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko якщо вашого кума не влаштує моя робота, я попросту перероблю, бо дуже відповідально ставлюся до своєї справи. Щоб бути впевненим, що на вас собак не вішатимуть, подивіться на фото деяких пофарбованих мною машин. Сторінка в однокласниках. Шевцова світлана, 31 рік,м. Луцьк

На рахунок клієнтів. Така вже я є, хочу щоб про мою майстерню знали всі й відразу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

staras ціна приблизно 1400грн з матеріалами й поліровкою. Шпаклюю алюмінієвою шпаклівкою, фарба, лак фірми РРG. Поліроль фарекла. Підготовка пневмоінстументом, насухо. Більш точно по ціні скажу, коли бачитиму машину. Знаходжусь в с. Воротнів, 13км вiд луцька. До 14березня розписано , далі 2 тижні вільно. Дзвоніть, тел. 0999086252. Буду рада допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

staras ціна приблизно 1400грн з матеріалами й поліровкою. Шпаклюю алюмінієвою шпаклівкою, фарба, лак фірми РРG. Поліроль фарекла. Підготовка пневмоінстументом, насухо. Більш точно по ціні скажу, коли бачитиму машину. Знаходжусь в с. Воротнів, 13км вiд луцька. До 14березня розписано , далі 2 тижні вільно. Дзвоніть, тел. 0999086252. Буду рада допомогти.

Дякую! З понеділка віддзвонюсь приїду покажу. З святом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lanima зі св"ятом Вас.Уваги,посмішок і весняного настрою!!!

Я здається сюжет бачив по Вол. телебаченню про Вас. Якщо не секрет,де Ви раніше працювали?

А по темі. Фарбував весною авто своє повністю.Нарікань на роботу немає.Все влаштувало.Робили гарні знайомі. Правда з середини водійської дверки була корозія по ущільнювачу до низу.Видно "в падло" їм будо затирати те діло,просто задули і все.Зараз починає вилазити корозія.Скільки орієнтовно буде вартувати толково зробити ту дверку? В межах? Дякую.

Авто Сhevrolet Tacuma, Ментол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сюжет про мене))) я знімалась в першому епізоді передачі 'українська мрія' на каналі actv. Вийшла переможцем й отримала інвестицію на розвиток своєї справи. От тільки не думала що хтось про це пам'ятає))). Відносно досвіду: 2 роки на автозаводі, потім на хазяїна, з літа 2010 на себе.

На рахунок дверки, за роботу 70грн. По матеріалах треба дивитись.

сюжет про мене))) я знімалась в першому епізоді передачі 'українська мрія' на каналі actv. Вийшла переможцем й отримала інвестицію на розвиток своєї справи. От тільки не думала що хтось про це пам'ятає))). Відносно досвіду: 2 роки на автозаводі, потім на хазяїна, з літа 2010 на себе.

На рахунок дверки, за роботу 70грн. По матеріалах треба дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавть орієнтовна вартість покраскі Opel Kadett (седан) в металік. Скількі з підготовкою і краскою, і скільки тількі покраска підготовленого авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підготовка, покраска, поліровка 3900+фарба. Мало шпаклювати-дешевше. Просто пофарбувати 600грн потім відполірувати +400грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...