Перейти до змісту

Віддам за сік DVD плеєр


KolaT

Рекомендовані повідомлення

Віддам за сік DVD плеєр Xoro з пультом, не працює (перекосило зображення).

Звертайтесь за тел. 066 9313961.

post-9178-0-55134200-1330538595_thumb.jppost-9178-0-52511500-1330538615_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а різні виходи відео пробували? можливо непрацює якийсь один, а через інший кабель можна ще юзати…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а різні виходи відео пробували? можливо непрацює якийсь один, а через інший кабель можна ще юзати…

Завжди працювало через Scart, пробував підключати через звичайні "тюльпанчики", не допомогло. Враження таке, що накрилась якась схемка. Стоїть вже десь рік без діла. Цим займатись не хочу, маю новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а різні виходи відео пробували? можливо непрацює якийсь один, а через інший кабель можна ще юзати…

Завжди працювало через Scart, пробував підключати через звичайні "тюльпанчики", не допомогло. Враження таке, що накрилась якась схемка. Стоїть вже десь рік без діла. Цим займатись не хочу, маю новий.

мозна я заберу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а різні виходи відео пробували? можливо непрацює якийсь один, а через інший кабель можна ще юзати…

Завжди працювало через Scart, пробував підключати через звичайні "тюльпанчики", не допомогло. Враження таке, що накрилась якась схемка. Стоїть вже десь рік без діла. Цим займатись не хочу, маю новий.

мозна я заберу?

Заброньовано, якщо не заберуть відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам за сік DVD плеєр Xoro з пультом, не працює (перекосило зображення).

Звертайтесь за тел. 066 9313961.

post-9178-0-55134200-1330538595_thumb.jppost-9178-0-52511500-1330538615_thumb.jp

DVD віддав,

тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...