Перейти до змісту

Сайти для скачування


pashka05

Рекомендовані повідомлення

Народ, можете використовувати відмінний від utorrent-клієнт, наприклад qBittorrent. Дуже гарний клієнт, сам використовую вже 2 роки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, можете використовувати відмінний від utorrent-клієнт, наприклад qBittorrent. Дуже гарний клієнт, сам використовую вже 2 роки. :)

памятаю колись користувався mediaget. так в мене дійсно було як у автора, нічого ним не скачую, роздачі теж нема, а в браузері жодна сторінка не завантажується. вихожу з програми - інтернет як треба. зараз тільки mtorrent. qBittorrent майже аналогічна. а ще краще пряма ссилка без обмеження швидкості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене сьогодні почав торрент глючити.Швидкість 12 мб,швидкість скачки обично 1,5 мб.Загружав сьогодні файл зі швидкісттю 100-200 кб і більше не росло,а інет був таким тугим як і при 1,5 мб скачки.Видалив саму нову і поставив стару версію.Швидкість загрузки того ж файлу виросла до 700-800 (сідьорів купа!пише роздают 2930) Інтернет такий ж тугий шо пиз..ць.Тільки закриваєш торрент все літає.

Що я сьогодні зробив,так тільки видалив касперського в якого закінчились 30 пробних днів і все...до того все було гуд на самій новій версії торренту. Хз,мо збіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене сьогодні почав торрент глючити.Швидкість 12 мб,швидкість скачки обично 1,5 мб.Загружав сьогодні файл зі швидкісттю 100-200 кб і більше не росло,а інет був таким тугим як і при 1,5 мб скачки.Видалив саму нову і поставив стару версію.Швидкість загрузки того ж файлу виросла до 700-800 (сідьорів купа!пише роздают 2930) Інтернет такий ж тугий шо пиз..ць.Тільки закриваєш торрент все літає.

Що я сьогодні зробив,так тільки видалив касперського в якого закінчились 30 пробних днів і все...до того все було гуд на самій новій версії торренту. Хз,мо збіг

Скачай таку утиліту

Half-open_limit_fix__4.2.exe

має допомогти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене сьогодні почав торрент глючити.Швидкість 12 мб,швидкість скачки обично 1,5 мб.Загружав сьогодні файл зі швидкісттю 100-200 кб і більше не росло,а інет був таким тугим як і при 1,5 мб скачки.Видалив саму нову і поставив стару версію.Швидкість загрузки того ж файлу виросла до 700-800 (сідьорів купа!пише роздают 2930) Інтернет такий ж тугий шо пиз..ць.Тільки закриваєш торрент все літає.

Що я сьогодні зробив,так тільки видалив касперського в якого закінчились 30 пробних днів і все...до того все було гуд на самій новій версії торренту. Хз,мо збіг

Скачай таку утиліту

Half-open_limit_fix__4.2.exe

має допомогти

не катить( пише "патч не требуется,так как данная версия виндовс не имеет ограничения на количество полуоткрытых соединений"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...