Перейти до змісту

trofa

Рекомендовані повідомлення

потрібна послуга ремонт роутера, злетіла прошивка напевне(напевне) не можу зайти по ІР роутера на роутер, інструкція виконана дослівно! DIR-300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібна послуга ремонт роутера, злетіла прошивка напевне(напевне) не можу зайти по ІР роутера на роутер, інструкція виконана дослівно! DIR-300

Ставиш на своєму ком'ютері IP 192.168.0.10

вимикаєш роутер

при натиснутому "reset" подаєш живлення на роутер тримаючи "reset" ceкунд 10

далі за адресою 192.168.0.1 в браузері перепрошивай знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я по 192.168.0.1 заходжу а воно видає жовтий трикутник з знаком оклику без доступак интернету і сторінку з 192.168.0.1 не гузиться вибиває ошибку подключения, Намагаюся зайти через стандартний браузер віндовса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я по 192.168.0.1 заходжу а воно видає жовтий трикутник з знаком оклику без доступак интернету і сторінку з 192.168.0.1 не гузиться вибиває ошибку подключения, Намагаюся зайти через стандартний браузер віндовса
А не легше показати його спеціалісту?

ІМХО. Пояснювати користувачу на пальцях як зробити відновлення прошивки це теж саме що лікарю писати інструкції по видаленню апендикса в домашніх умовах.

а не 192.168.1.1?
А ще може бути 192.168.0.50, 80, 90...хз, в ДЛінків кожна лінійка продуктів може мати інше ІР.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А роутер признакі життя подає? Індикатори світять ?

Так всі індикатори працюють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чо, хард резет нікак не помагає ? (Кнопачка на корпусі або отвір в який тицьнути голкою, або зажать на 30 сек).

Інструкція з рісунками за посиланням.

Подивись яку адресу присвоїло твоїй мережевій карті, відповідно майже така сама на вхід на роутер.

Наприклад : Мережа 192.168.24.101, роутер 192.168.24.01 - Смисл я думаю ясен.

Ну і варто спробувати дедовскій метод, відключи все н*х, блок живлення, мережу, дай остити хв 3-5, резет кнопко (або без неї), і включить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0_DIR-300NRU

Читати звідси:

Восстановление прошивки через Emergency Rooms

виконувати згідно інструкції!!!

192.168.0.10 !!!! заходити тільки з комп'ютера з такою статичною адресою!!!

сам так відновлював свій dir300nru неодноразово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...