Перейти до змісту

Диктант, Переказ


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Хто знає де знайти цьогорічні теми - що будуть на екзаменах випускних класів (переказ, диктант)

поділіться ссилкою - з мене репа та пиво.. :(

ТЕРМІНОВО..

Чекаю ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає де знайти цьогорічні теми - що будуть на екзаменах випускних класів (переказ, диктант)

поділіться ссилкою - з мене репа та пиво.. :)

ТЕРМІНОВО..

Чекаю ..

А що вже хіба не продають білети з відповідями? :(

Раніше ж були і збірник диктантів і збірник переказів з творчим завданням (на 3 бали за 5-ти бальною системою)

Вийди в магазин там і побачиш :)

А взагалі який смисл знати теми які будуть теми? ;) Що всі будеш вчити, це нереально

Почитай ще тут

http://www.tereveni.org.ua/forum/lofiversi....php/t5193.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда я писал в школе переказ, то я знал точно, что 1 из 8 (а их там огого сколько) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось десь розказав байку про те що ніби за день до екзамену в інтернеті викладають назву екзаменаційного твору (диктанту чи переказу)

2Yurik - :) - школу закінчив років *дцять тому :)

то теща шукає і сестра - вони в мене вчителі. про дітей турбуються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я закінчував школу, то на укрїнську мову завдання не знав. А от з математики номера завдань були відомі. Ввечері перед екзаменом подзвонила однокласниця й продиктувала номери завдань, щоб порозв'язував алгебру й геометрію. Я чемненько все записав і ліг спати :-) Перед екзаменом добре виспатися - святе.

P.S. З продиктованого щось один чи два приклади не зійшлося. Добре що даремне не розв'язував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально хто дізнається номер переказу, напишіть будь-ласка. А то стрьом. Хочеться якнайкраще написати і отримати гарний бал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба було зовнішнє тестування писати і зараз за екзамен не переживали б, так як я :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...