Перейти до змісту

Безкоштовна юридична консультація


staras

Рекомендовані повідомлення

Пропонуємо безкоштовну юридичну консультацію.

Юридичний супровід діє за адресою:

м.Луцьк, вул.Дубнівська 22 б, офіс 31. (приміщення консульства Республіки Польща)

Свої запитання Ви також можете залишити на сайті www.law.volyn.ua або на е-мейл

[email protected]

Телефони: +380979502275, +380631018851

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безкоштовно надаєте консультації? А чого б це така філантропія?

Консультації надаються при громадській організації діяльність якої спрямована на підвищення рівня правової обізнаності громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут дасте безкоштовну консультацію? Десь була моя темка не апнута.... а, ось вона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

В нас видно сьогодні люди дуже обізнані в юридичних тонкощах, питань немає. Просто всі чітко усвідомлюють, що закони сьогодні не діють, всі справи вирішуються.

Питання таке. Чи реально сьогодні виграти справу проти держави (зокрема цікавить проти податкової), і який відсоток від їх кількості виграється у Луцьку.

P.S.: Цікавить саме виграш в межах закону, а не за дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас видно сьогодні люди дуже обізнані в юридичних тонкощах, питань немає. Просто всі чітко усвідомлюють, що закони сьогодні не діють, всі справи вирішуються.

Питання таке. Чи реально сьогодні виграти справу проти держави (зокрема цікавить проти податкової), і який відсоток від їх кількості виграється у Луцьку.

P.S.: Цікавить саме виграш в межах закону, а не за дякую.

Для загального огляду: http://www.business...._plachut-22517/

По Луцьку статистики не маю, однак знаю неофіційну вказівку усім судам: максимально наповнювати бюджет. Висновки робіть самі.

Хоча, звичайно, кожна конкретна ситуація вимагає окремого підходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас видно сьогодні люди дуже обізнані в юридичних тонкощах, питань немає. Просто всі чітко усвідомлюють, що закони сьогодні не діють, всі справи вирішуються.

Питання таке. Чи реально сьогодні виграти справу проти держави (зокрема цікавить проти податкової), і який відсоток від їх кількості виграється у Луцьку.

P.S.: Цікавить саме виграш в межах закону, а не за дякую.

Аналізувавши рішення суду можу сказати що справи можна виграти з позовом до ДАІ, міської ради, жеку.

Наприклад щодо ДАІ виграв 6 з 8 справ(перевищення, обгін, стоянка, пішоходи). Мав справу з податковою щодо єдиного соц внеску - суд програно в двох інстанціях. В держреєстрі - 90% судових рішень щодо цього ж питання також були негативними. І що кому тут докажеш? Якби ж було у нас прецедентне право, щоб потикати носом суддів один на одного.

Щодо жеку стараємось вирішити проблему не позовом до суду, а банальним зверненням до прокуратури. Цей спосіб діє на начальників як таблетки, відразу і відповідь тобі, і комісію для огляду присилають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналізувавши рішення суду можу сказати що справи можна виграти з позовом до ДАІ, міської ради, жеку.

а що Ви аналізували: судову практику по окремомо взятому суду? судову практику за певний період? чи означає цитована мною фраза виключний перелік і що не можна виграти справи, наприклад, за позовом до ДПІ?

Мав справу з податковою щодо єдиного соц внеску - суд програно в двох інстанціях. В держреєстрі - 90% судових рішень щодо цього ж питання також були негативними.

послухайте, ну Ви ж ніби юрист...Вам не можна бути голослівним...звідки цифра 90%? аналізували судову практику за весь період від створення реєстру по винесення постанови по Вашій справі? чи відкрили 10 постанов, а з них 9 (90%) були на користь ДПІ, а 1 (10%) - на користь платника?

Якби ж було у нас прецедентне право, щоб потикати носом суддів один на одного.

судячи з Ваших постів (в т.ч. в темі про новий КПК), ще дуже рано Вам суддів носом тикати, спочатку необхідно собі соплі втерти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке. Чи реально сьогодні виграти справу проти держави (зокрема цікавить проти податкової), і який відсоток від їх кількості виграється у Луцьку.

відсоток досить високий...але, як сказала Woman7, кожна конкретна ситуація вимагає окремого підходу)

З усіх справ, розглянутих судами у 2011 році, на користь органів податкової служби прийнято 56 тисяч рішень – 94,6% від загальної кількості позовів, пов’язаних з податковою сферою, повідомляє прес-служба податкової. Але чому так?)) Тому, що в більшості випадків ДПС звертається до судів щодо скасування державної реєстрації підприємця чи підприємства, знову ж таки чому? А тому, що в Україні легше "ліквідувати" п-во через суд, а не самому

Згідно статистики ВАСУ за 1 кв. 2011р., то платники податків виграють до 70% справ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання таке. Чи реально сьогодні виграти справу проти держави (зокрема цікавить проти податкової), і який відсоток від їх кількості виграється у Луцьку.

відсоток досить високий...але, як сказала Woman7, кожна конкретна ситуація вимагає окремого підходу)

З усіх справ, розглянутих судами у 2011 році, на користь органів податкової служби прийнято 56 тисяч рішень – 94,6% від загальної кількості позовів, пов’язаних з податковою сферою, повідомляє прес-служба податкової. Але чому так?)) Тому, що в більшості випадків ДПС звертається до судів щодо скасування державної реєстрації підприємця чи підприємства, знову ж таки чому? А тому, що в Україні легше "ліквідувати" п-во через суд, а не самому

Згідно статистики ВАСУ за 1 кв. 2011р., то платники податків виграють до 70% справ

Liberta, знову ж таки, черговий раз, готовий підписатись під кожним словом. Але... До приходу до влади ВФЯ вигравав справи по Волинському окружному адмін.суду майже кожну справу (це я не хвалюсь, а констатую факт). Після цього почались програші (які Львівська апеляція успішно скасовувала, тобто, мої апеляції задовольнялись). В неофіційній бесіді суддя мені сказав, що прийшла команда з Києва не задовольняти такі позови.

Зараз, практикуючи в Києві, ситуація така сама (чесно, руку на серце кладучи - майже така). Складно стало... Дуже...

Мені прикро, що зараз, професія юриста, перетворюється практично на номінальну професію, яка може обмежуватись вичиткою договорів, але якщо щось серйозне, то...

Кримінал, то окрема мова. Писав апеляцію на постанову одного з районних судів Києва про відмову в застосуванні амністії в старій редакції КПК, що стосується самої амністії (ст.6). То моя позиція співпала, о диво!!!, з позицією прокуратури м. Києва. Як висновок, якщо твої інтереси співпадають з інтересами держави/державних органів, то ти, практично, на сьогодні виграв справу.

P.S. Суддя розглядає справу Зварича в апеляційному Києва. Що б зрозуміти обсяги справи, то скажу так - тільки вирок займає один том справи!!!. Хтось її про щось питає, а вона у відповідь: "Не чіпайте мене - я "сплю" з Зваричем!".

Весь коридор "грохнув" від сміху разом з адвокатами, обвинуваченням та конвоєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміт, згідна з усім, але у мене уже складається стійке враження, що якщо, як ти пишеш

До приходу до влади ВФЯ вигравав справи по Волинському окружному адмін.суду майже кожну справу (це я не хвалюсь, а констатую факт). Після цього почались програші (які Львівська апеляція успішно скасовувала, тобто, мої апеляції задовольнялись)

то зараз навпаки, законні рішення нашого адмінсуду касуються у Львові, що набагато гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так: не зовсім законні постанови Волинського адмін.суду касуються Львівською апеляцією - це говорить про кваліфікацію наших суддів, на жаль...

Та і взагалі - подивись на вік та прізвища більшості суддів вищезгаданого суду. Як мені сказала одна зі старших суддів Луцького міськрайонного суду: "назбирався там дит.садочок в Олександрової, а вона тепер не знає, що з ними робити."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналізувавши рішення суду можу сказати що справи можна виграти з позовом до ДАІ, міської ради, жеку.

а що Ви аналізували: судову практику по окремомо взятому суду? судову практику за певний період? чи означає цитована мною фраза виключний перелік і що не можна виграти справи, наприклад, за позовом до ДПІ?

Мав справу з податковою щодо єдиного соц внеску - суд програно в двох інстанціях. В держреєстрі - 90% судових рішень щодо цього ж питання також були негативними.

послухайте, ну Ви ж ніби юрист...Вам не можна бути голослівним...звідки цифра 90%? аналізували судову практику за весь період від створення реєстру по винесення постанови по Вашій справі? чи відкрили 10 постанов, а з них 9 (90%) були на користь ДПІ, а 1 (10%) - на користь платника?

Якби ж було у нас прецедентне право, щоб потикати носом суддів один на одного.

судячи з Ваших постів (в т.ч. в темі про новий КПК), ще дуже рано Вам суддів носом тикати, спочатку необхідно собі соплі втерти))

Звичайно ж досвід в мене мінімальний, але розвиватися і помилятися ніхто ніколи не забороняв.

З приводу першого Вашого питання щодо органів влади, то ця статистика з інтернету, а саме опублікованих новин на сайтах, а також власних спостережень.

З приводу другого Вашого питання поясню. Перед поданням позовної заяви я передивився, перечитав біля 150 постанов з реєстру орієнтовно протягом 2011 року. Звідси я і зробив висновок що саме по даному питанню дуже важко чогось добитись.

Якщо прийде такий момент що мені треба буде втерти соплі, я це зроблю. Зважаючи на результативність діяльності і обєктивність суду та органів влади, вважаю тикати носом будь-кого з них ніколи не рано, а й потрібно.

Дякую за критику, вона мені не завадить. І хочу вдруге попросити не захаращувати тему, яка впринципі немає відношення до даної розмови. Бажаю Вам гарного дня і хорошого настрою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ж досвід в мене мінімальний, але розвиватися і помилятися ніхто ніколи не забороняв.

да, але хто дав тобі право консультувати людей з таким-то досвідом?! напевне ж приходять не тільки бабулі, в яких сусідські кури несанкціоновано межу перейшли, а й з набагато серйознішими питаннями, так? нєльзя так "розвиватись і помилятись" на живих людях, трєніруйтєсь на кошках, так сказать

З приводу другого Вашого питання поясню. Перед поданням позовної заяви я передивився, перечитав біля 150 постанов з реєстру орієнтовно протягом 2011 року. Звідси я і зробив висновок що саме по даному питанню дуже важко чогось добитись.

150 - це похвально, але знову ж таки, Ви юрист, ніколи не будьте голослівним - Ви що, справді визначали процентне співвідношення? (90%)

Якщо прийде такий момент що мені треба буде втерти соплі, я це зроблю. Зважаючи на результативність діяльності і обєктивність суду та органів влади, вважаю тикати носом будь-кого з них ніколи не рано, а й потрібно.

грізно, да, але спочатку підрости)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав справу з податковою щодо єдиного соц внеску

Я перепрошую, а відколи це податкова займається ЄСВ? Це ж сфера роботи ПФУ нібито?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...