SOAD Опубліковано 15 Січня, 2012 в 15:23 #1 Опубліковано 15 Січня, 2012 в 15:23 1) ЦП - Celeron 2,00 Ghz2)MB- Gigabyte 845PE3) Опера 256mb+256mb DDR14) GForce MX 440 64mb5) 250 Gb segate ATA+ охолодження до нього6) блок живлення 350 Вт7)DVD-RW LG8) DVD-ROM Asus9) Нормальный корпусМонітор Samtron 76 DF
Da_Vin4i Опубліковано 15 Січня, 2012 в 18:45 #2 Опубліковано 15 Січня, 2012 в 18:45 1) ЦП - Celeron 2,00 Ghz2)MB- Gigabyte 845PE3) Опера 256mb+256mb DDR14) GForce MX 440 64mb5) 250 Gb segate ATA+ охолодження до нього6) блок живлення 350 Вт7)DVD-RW LG8) DVD-ROM Asus9) Нормальный корпусМонітор Samtron 76 DFсистемник орієнтовно 700-800 якщо продасиш як повний комлект кампа може і дорожче візьмеш монік -100
Barugan Опубліковано 16 Січня, 2012 в 07:57 #3 Опубліковано 16 Січня, 2012 в 07:57 500-600грн ціна сис.блока, монітор 100-150грн ти мабуть не знаєш які зараз ціни на hdd....
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.