Перейти до змісту

чи важливий розмір пеніса у подружньому житті ?


ElectroPenis

Рекомендовані повідомлення

оскільки я не одружений але незабаром планую то цікавлять наступні питання

чи важливий розмір пеніса у подружньому житті ?

і яка середня тривалість статевого акту повинна бути щоб жінка була задоволена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливий.

наскільки важливий? який повинен бути розмір(довжина)???

Важливий.

Можна тему закривати :D

Я тему створював на повному серйозі, щоб почути відповіді людей на мої питання, а не для сміху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важливий не розмiр, а спiврозмiрнiсть статевих органiв подружжя, рiзкi перепади в ту чи iншу сторону нiкому щастя не приносять. А взагалi треба постаратись досягнути таких вiдносин, щоб подiбнi питання можна було обговорити з половинкою.

ЗЫ нiк топiкстартера наводить на декiлька варiантiв його виникнення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

а ты перед тем как жениться попробуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важливий не розмiр, а спiврозмiрнiсть статевих органiв подружжя, рiзкi перепади в ту чи iншу сторону нiкому щастя не приносять. А взагалi треба постаратись досягнути таких вiдносин, щоб подiбнi питання можна було обговорити з половинкою.

ЗЫ нiк топiкстартера наводить на декiлька варiантiв його виникнення :)

Назва ніку така, тому що я зареєструвався і мене цікавили саме ці питання і така вийшла назва відповідно до теми. А як це так співрозмірність? Тобто це повинен мій пеніс повинен бути оптимальним для величини її піхви??? То що мені спочатку треба побачити її піхву а потім вже вирішувати чи продовжувати нам стосунки і чи у нас щось може скластися??? Якось це не гарно виходить, тай б'є по почуттях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який повинен бути розмір(довжина)???

Баня. Два мужика. У одного из них половой орган до колена, у другого меньше среднего. Тот что с коротким:

- Слышь, мужик, ты где себе такой член взял? Поделись секретом.

- Берешь гирьку 100 грамм и вешаешь на него, на следующий день 200 грамм и т. д. пока не подрастёт.

Спустя какое-то время. Два тех же мужика в той же бане с одинаковыми органами до колена. Бывший с коротким:

- Ой, мужик, спасибо за совет, вот только на 5 киллограммах у меня там что-то хрустнуло, и теперь он больше не стоит. Чего мне теперь с ним делать?

- Ну я вообще-то им мух отгоняю, можно ещё и зад вытирать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

а ты перед тем как жениться попробуй

Люблю її! Боюся втратити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така різдвяна темка тут у вас)))))

№5

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити?
та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею?
а ты перед тем как жениться попробуй
Люблю її! Боюся втратити!
А варіант: поговорити і знайти точки дотику не розглядається????
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така різдвяна темка тут у вас)))))

№5

Все це дуже добре, що є якась там тема! Але я створював свою на повному серйозі і саме хочу почути відповіді людей на задані мною питання, бо для мене це важливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки я не одружений але незабаром планую то цікавлять наступні питання

чи важливий розмір пеніса у подружньому житті ?

і яка середня тривалість статевого акту повинна бути щоб жінка була задоволена?

для чоловіка - чим більший тим краще. Є чим похвалитися, помахати перед дзеркалом чи жінкою, немає комплексу неповноцінності.

для жінки - пофіг, аби було приємно і чоловік був вправним з ним у ліжку.

тривалість статевого акту:

поки не набридне чи не настане фізичне виснаження, чи не закінчиться відведений на це час і не почнуть крутитися в голові думки "блін, я вже на роботу запізнююсь", "зараз прийдуть гості", "якщо так продовжувати, то проснеться малий/мала в ліжечку" і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

а ты перед тем как жениться попробуй

Люблю її! Боюся втратити!

а ти не бійся... той, хто боїться - ніколи нічого не досягає

тому наберися сміливості і вперед!))))

та і дівчата більше люблять впевнених у собі хлопців)

доречі, секс вас тільки зблизить, тому нема чого боятись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така різдвяна темка тут у вас)))))

№5

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити?

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею?

а ты перед тем как жениться попробуй

Люблю її! Боюся втратити!

А варіант: поговорити і знайти точки дотику не розглядається????

Якщо говорити то обовязково дійде мова до сексу а там я боюся що або вона не так зрозуміє і подумає що я чимось не задоволений або навпаки, і в такому випадку я ще раз кажу що бою її втратити бо почнуться якісь непорозуміння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не одружений але незабаром планую
А як це так співрозмірність?
Одружуватись ще зарано)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

а ты перед тем как жениться попробуй

Люблю її! Боюся втратити!

а ти не бійся... той, хто боїться - ніколи нічого не досягає

тому наберися сміливості і вперед!))))

та і дівчата більше люблять впевнених у собі хлопців)

доречі, секс вас тільки зблизить, тому нема чого боятись)

Я не боюся нічого і сміливісь є тай впевненості тоже і вона про це знає, но от як почати розмову на цю тему то зась я краще піду щось інше зроблю займуся іншими справами, чому так навіть не знаю можливо якісь барєр психологічний, томуй створив тут анонімно тему з надією почути відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... а з майбутньою дружиною не пробували говорити? як на мене то це індивідуально для кожної пари...

та боюсь про таке питати а якшо виявиться що чимось її не влаштовую, то що тоді розтаватися з нею? бо знатиму що не влаштовуватиму її і нормального життя небуде, тому хотів би почути відповіді людей і зрівняти їх адже є якісь стандартні рамки скільки це все має бути і тривати!

а ты перед тем как жениться попробуй

Люблю її! Боюся втратити!

а ти не бійся... той, хто боїться - ніколи нічого не досягає

тому наберися сміливості і вперед!))))

та і дівчата більше люблять впевнених у собі хлопців)

доречі, секс вас тільки зблизить, тому нема чого боятись)

Я не боюся нічого і сміливісь є тай впевненості тоже і вона про це знає, но от як почати розмову на цю тему то зась я краще піду щось інше зроблю займуся іншими справами, чому так навіть не знаю можливо якісь барєр психологічний, томуй створив тут анонімно тему з надією почути відповіді!

просто про це не думай і все буде так, як має бути)) вона ж за тебе заміж виходитиме не заради ...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явно тобі ще рано женитись.

та був у нас секс і неодноразово і ходимо уже 2.5 роки, но от спитатись на те чи я її повністю усім влаштовую ніяк не наважусь бо ще раз кажу боюся її втратити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва ніку така, тому що я зареєструвався і мене цікавили саме ці питання і така вийшла назва відповідно до теми. А як це так співрозмірність? Тобто це повинен мій пеніс повинен бути оптимальним для величини її піхви??? То що мені спочатку треба побачити її піхву а потім вже вирішувати чи продовжувати нам стосунки і чи у нас щось може скластися??? Якось це не гарно виходить, тай б'є по почуттях.

Якщо в вас взаемнi справжнi почуття, то ви знайдете взаемопорозумiння в вирiшеннi будьяких питань,в тому числi й статевих. Я не знаю, на скiльки категорично повиннi вiдрiзнятись статевi органи подружжя по розмiрам, щоб це не можна було компенсувати вправнiстю та нiжнiстю одне до одного. Колись мене це теж хвилювало, але з часом зрозумiв, що е ще дуже багато iнших банальних i тупих перепон,якi можуть скорiше розвалити подружне життя нiж надумана несумiстнiсть у лiжку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явно тобі ще рано женитись.

та був у нас секс і неодноразово і ходимо уже 2.5 роки, но от спитатись на те чи я її повністю усім влаштовую ніяк не наважусь бо ще раз кажу боюся її втратити!

якщо так, то влаштовуєш) інакше вже була б з іншим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явно тобі ще рано женитись.

та був у нас секс і неодноразово і ходимо уже 2.5 роки, но от спитатись на те чи я її повністю усім влаштовую ніяк не наважусь бо ще раз кажу боюся її втратити!

якщо так, то влаштовуєш) інакше вже була б з іншим

бентежить те, що вона часто невесела після сексу, тай не сильно довго він триває!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...