Перейти до змісту

Шукаю виробників корпусних та мягких меблів


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Відносно своєї пропозиції. За першим разом не додивився до конструкції столиків, тому і ляпнув про МДФ. Такі столики як у проекті робити треба з дерева, потім фарбувати, як вам і радили. Проте вибір самого дерева так само важливий. Сосна не підійде сюди, щось типу вільхи, проте це дорожче. Прошу вибачення, що ввів в оману своїми розмірковуваннями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої батьки купували диван ,модель "Люксор" (ось сайт виробника http://www.lato.kiev.ua). Чи виготовляють моделі під замовлення - треба уточняти.

Щодо якості - то тут лише позитивні відгуки. Диван при розкладанні стає зручним спальним місцем з ортопедичним матрасом :g10:

Надзвичайно комфортний і зручний .

А нещодавно заходила в магазин "Ясен" ,що біля "Нової лінії" - там дивани що дорогі,що дешеві - дубові й незручні.

Тому і собі за диваном поїду в Боярку :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дам пораду на рахунок меблів.в юванті де був бар травичка(так на нього кажуть) є магзинчик там привозять польські дивани фабричні якість і ціна вражає.мені порахівали 3 і 2 місний диван зі шкіри 13тис. гривень.це дуже дешево.завдаток 1 тис. чекати 1 місяць-поки зроблять ,шкіру чи тканину вибираєш і говорять ціну.http://www.des.pl/produkt/Dakar/pl/26/ сайт цієї фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю пропозиції від виробників, або порад від споживачів.

Дякую.

Магазин "Мадот" що під мостом (район ж/д вокзалу, там де база олії, квітів...). Вони виготовляють меблі по вашим кресленням, тел. для довідок 77-01-03, сама хочу там робити дитячу стінку з ліжками. Знайомі теж там робили, кажуть і по ціні і по якості супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 рік потому...

Вже рік, як все готово, а все не доходять руки вам похизуватись )))

Ось оцініть моїстарання! )))

bTaF8.jpg

tbkj5.jpg

hJwPB.jpg

VRnSv.jpg

AgdE.jpg

EC7kF.jpg

RiZPK.jpg

YVbiS.jpg

PSh1.jpg

4OPVY.jpg

8KWsT.jpg

Ooxwb.jpg

6dDc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже рік, як все готово, а все не доходять руки вам похизуватись )))

Ось оцініть моїстарання! )))

Классно, можна сміливо робити дизайн інтер'єрів. Я був би першим замовником :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все гарно і добре продумано, тільки мені здається, що колір і форма дверей в кімнату вибиваються з заагального стилю.

ЗІ. дуже сподобалась картина з фірмовими котами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

valuzk, дякую. Не дарма 5 років в універі штани протирала)))... Хоча, признаюсь, основні технічні моменти підказати однокурсники-інтер"єрщики)))

Scorpio, почув би це мій чоловік))) гг

Fedor4uk, двері дістались в нащадок від загальної стилістики квартири :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...