Перейти до змісту

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії


vobl

Рекомендовані повідомлення

по ходу топстартер до конца света из минусов не вылезет :)

Честно говоря я не сильно смотрю на мнение других, я просто буду участвовать в проекте и помогать тем кто того захочет, а кто не верит, пусть сидит и флудит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vobl, обясніть будь ласка а яке відношення має Мавроді до Сбербанку Росіїї?

за рахунок чого він збирається повертати ті (шалені) гроші, чи він згадав куди завіз ті 17 камазів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку розберіться, а потім ображайте.
Ні Вас, ні Мавроді ніде не ображав.
Я пропоную людям шанс повернути кошти, а вони починають розказувати, що нічому не вірять. Якщо боїшся телефонувати на мобільний - ось мій скайп romen-1.А що стосується Робін Гуда, то час покаже.

Давайте зекономим Ваш час - напишіть коротко, без суттєвих деталей ("дьявол кроится в деталях") процедуру отримання. Чому зекономим Ваш час - бо якщо хоча б кожний десятий на борді Вам подзвонить Вас послухати, Ви за день наговоритесь, вибачте, як дурний.

ОК. Розказую. Для того, щоб повернути кошти потрібно написати заяву, де вказати ФІП, серія та № паспорта ким і коли виданий (ніяких копій паспорта чи кода не потрібно), сумму компенсації, показати книжку з вкладами зробленими до 1993 року які зависли. Я приймаю заяву і роблю фото книжки, оригінал відразу забирає власник без всяких змін. Далі я формую таблицю з данними вкладників і відправляю до Мавроді. Що стосується мого інтересу, то це людина визначає індивідуально і оплачує тільки коли отримує кошти на руки. Всі кошти надходять на мій рахунок і при передачі коштів людині я буду робити відеофіксацію, щоб потім доказати, що гроші реально були передані отримувачу. Якщо ще будуть які питання пишіть.

зачем такая интересная база даных Мавроди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vobl, обясніть будь ласка а яке відношення має Мавроді до Сбербанку Росіїї?

за рахунок чого він збирається повертати ті (шалені) гроші, чи  він згадав куди завіз ті 17 камазів?

А ніякого відношення не має, він просто це робить і нічого не вимагає від людей, він просто виплачує кошти вкладникам МММ94, він просто будує дитячі майданчики і облаштовує комп’ютерні кабінети в дитбудинках. А що стосується камазів, то треба запитати в тих хто їх вивіз і посадив Мавроді в тюрму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного оффтоп, но но по сути проблемы темы.

Ну ладно, ещё не понятно, что там будет с вкладами, или буде тли вообще.

Но тот же топстартер поднял другую тему, которую реально воплотить в жизнь – детская площадка.

На борде темы висят годами, вот мы и увидим, насколько реально человек хочет что то сделать полезное.

По ходу тему всегда можно апнуть..

имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот мы и увидим, насколько реально человек хочет что то сделать полезное.

І хто справжній Робін Гуд.

Заплюсую ТС"а за дитячий майданчик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да закрийте цей брєдняк нафіг просто -

ну шо за жизнь пашла у одного навальний кандідат в прєзідєнти у другого мавроді майданчики в луцьку будує -

балєзнь прогрєсірує по ходу

Шановний PRO, добре що Вы написали повідомлення, мені якраз потрібні візитівки, штук 200. Що це коштуватиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво... за такі добрі діла мавроді обіцяє таким, як топікстартер по камазу грошей, чи вони настільки партійні що вірять в чесне і безкорисне бажання мавроді зробити світ кращим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво... за такі добрі діла мавроді обіцяє таким, як топікстартер по камазу грошей,  чи вони настільки партійні що вірять в чесне і безкорисне бажання мавроді зробити світ кращим?

Шановний ВАМПІРЧИК, ніхто мені не обіцяє камазів грошей. Я же не прошу в людей грошей, я пропоную людям шанс повернути кошти які зависли на книжках. Чому з цієї пропозиції зробили цілий цирк я не розумію. Я чомусь впевнений, що якщо навіть Мавроді скаже, прийди до мене і я дам тобі мільйон, ніхто не прийде. Всі будуть сидіти в форумах і кричати: "А чого туда йти, це все ЛОХОТРОН, навіщо тратити час і пару грн. на дорогу"

Шановний PRO, добре що Вы написали повідомлення, мені якраз потрібні візитівки, штук 200. Що це коштуватиме?

я не про, я енді :D

і не офтопь, ніяких візіток дєлать не буду

Соррі, ЕНДІ, що до візитівок то це реально мені потрібно (не оффтоп).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому з цієї пропозиції зробили цілий цирк я не розумію.

А на борде практически любая тема превращается в цирк :0020:

Исключение только для морально - этически несмешных тем, и для тем, созданных модераторами или админами.

Так что либо приводите основательные, стопудово железные доказательства серьёзности и реальности для создания топстарта, либо покупайте поп корн.

P.S. да, и нотариально заверенные скриншоты не забудьте...

имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому з цієї пропозиції зробили цілий цирк я не розумію.

А на борде практически любая тема превращается в цирк :0020:

Исключение только для морально - этически несмешных тем, и для тем, созданных модераторами или админами.

Так что либо приводите основательные, стопудово железные доказательства серьёзности и реальности для создания топстарта, либо покупайте поп корн.

P.S. да, и нотариально заверенные скриншоты не забудьте...

имхо

ОК. Предлагаю следующее. Кому интересно, пусть связываются со мной. А всем неверующим я могу сказать одно: Доказывать я ничего не собираюсь, я буду делать все для реализации проектов МММ-2011, а там посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что, ребята, у нас есть уникальная возможность проверить это всё дело на практике. Кто возьмётся ?Ибо, если все затихнут, тогда получится, что все способны только из - за монитора орать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК. Предлагаю следующее. Кому интересно, пусть связываются со мной. А всем неверующим я могу сказать одно: Доказывать я ничего не собираюсь, я буду делать все для реализации проектов МММ-2011, а там посмотрим.

а яке відношення має Мавроді до Сбєрбанку Росії?

чи підкоректуйте назву теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво дитячого майданчика також Мавроді спонсорує, чи то зовсім друга пісня?

ТАК

Ще питання. На тих вкладах лежать радянські карбованці , в якій валюті повертають і по якому курсу?

Гривня, а сумму повернення визначає сама людина. І прошу не іронізувати, якщо не вірите то не засмічуйте ефір.

як це суму повернення визначає сама людина?? якщо в мене там 100крб лежало, а я загну 10 000грн - мені їх віддадуть хочете сказати?? це нереально

має бути якась схема, за якою рахується сума компенсації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vobl, обясніть будь ласка а яке відношення має Мавроді до Сбербанку Росіїї?

за рахунок чого він збирається повертати ті (шалені) гроші, чи він згадав куди завіз ті 17 камазів?

А ніякого відношення не має, він просто це робить і нічого не вимагає від людей, він просто виплачує кошти вкладникам МММ94, він просто будує дитячі майданчики і облаштовує комп’ютерні кабінети в дитбудинках. А що стосується камазів, то треба запитати в тих хто їх вивіз і посадив Мавроді в тюрму.

якщо він і справді такий то нехай це доведе http://board.lutsk.ua/forum/19-lutsktalks/ в цьому розділі багато тем про допомогу, нехай хоч комусь одному допоможе, це буде найефективнішим доказом. А те що ви тут розказуєте фількина грамота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набрав багато тексту із запитаннями до автора теми, щоб якось побудувати конструктивну розмову...... передумав.

Рома, тобі непотрібні визитівки, тобі потрібно дати реальну рекламу цьому "проекту". Несоромся заявити про себе і свою діяльність із сторінок газет, дай рекламу по радіо, в інтернет-виданнях напиши декілька статей про виплату, в кінці кінців на стовбах порозклеюй оголошення. Зроби так, щоб люди в місті гововрили про виплату заборгованості, пенсіонери вишукуються в черги (які будуть займати зночі) до тебе, а то щось мямлеш на форумі, щось комусь доводиш...так справи неробляться. Покажи що ти на щось вартий.

Я вірю в тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vobl, обясніть будь ласка а яке відношення має Мавроді до Сбербанку Росіїї?

за рахунок чого він збирається повертати ті (шалені) гроші, чи  він згадав куди завіз ті 17 камазів?

А ніякого відношення не має, він просто це робить і нічого не вимагає від людей, він просто виплачує кошти вкладникам МММ94, він просто будує дитячі майданчики і облаштовує комп’ютерні кабінети в дитбудинках. А що стосується камазів, то треба запитати в тих хто їх вивіз і посадив Мавроді в тюрму.

якщо він і справді такий то нехай це доведе http://board.lutsk.u.../19-lutsktalks/ в цьому розділі багато тем про допомогу, нехай хоч комусь одному допоможе, це буде найефективнішим доказом. А те що ви тут розказуєте фількина грамота...

Комусь щось доводити неблагодарне діло. Допомоги потребують тисячі людей і МММ-2011 може допомогти багатьом, але не для того, щоб комусь щось доказати. Допоможеш одному, скажуть робить собі піар.Тому реально допомогти люди можуть самі собі, МММ-2011 дає таку можливість. Головне не кричати що це все лохотрон, а взяти і повірити. Депозити від 20% до 75% не дає жоден банк, а тут дають.

Набрав багато тексту із запитаннями до автора теми, щоб якось побудувати конструктивну розмову...... передумав.

Рома, тобі непотрібні визитівки, тобі потрібно дати реальну рекламу цьому "проекту". Несоромся заявити про себе і свою діяльність із сторінок газет, дай рекламу по радіо, в інтернет-виданнях напиши декілька статей про виплату,  в кінці кінців на стовбах порозклеюй оголошення.  Зроби так, щоб люди в місті гововрили про виплату заборгованості, пенсіонери вишукуються в черги (які будуть займати зночі) до тебе, а то щось мямлеш на форумі, щось комусь доводиш...так справи неробляться. Покажи що ти на щось вартий.

Я вірю в тебе.

Нарешті хоч одна людина повірила і навіть дала гарні поради. Дякую. Все це в планах. Почнем з будівництва майданчика, а там побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , ви що з глузду зїхали............

Давно були розведені на бабки тим лохотронщиком Мавродием?

а на рахунок пана VOBL , то я скажу так в далеких 90-их, жив такий собі Ваня, якій торгував в Рівному акціями компаніїї МММ, так вот, коли МЕГО МЕГО МЕГО Велика Афера кінця 20 століття лопнула, і люди почали догадуватись що їх вибачте на слові Нае.... и , то вони не до Мавродія пішли, а пішли до того Вані і "чемно " йому пояснили, що або він вертає всі гроші або вони наймають бандитів і солодке його життя буде закінчено.....

Що я хочу сказати що нічього в цьому житті не буває нахаляву, і за все рано чи пізно прийдеться платити!

П.С. не всі такі дурні, хто реально повертав гроші то це була Юлія Тимошенко яка доречі зараз сидить, а вот людина яка надурила більше 10 млн людей по всіх країнах СНГ, я не думаю що верне вам хоть копієчку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , ви що з глузду зїхали............

Давно були розведені на бабки тим лохотронщиком Мавродием?

а на рахунок пана VOBL , то я скажу так в  далеких  90-их, жив такий собі Ваня, якій торгував в Рівному акціями компаніїї МММ, так вот, коли  МЕГО МЕГО МЕГО Велика Афера кінця 20 століття лопнула, і люди почали догадуватись що їх вибачте на слові Нае.... и , то вони не до Мавродія пішли, а пішли до того Вані і "чемно " йому пояснили, що або він вертає всі гроші або вони наймають бандитів і солодке його життя буде закінчено..

Кожна думка має право на існування, від себе я хочу сказати таке: "Як можна стверджувати, що булка не смачна і погано спечена якщо ви її навіть і не пробували"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна думка має право на існування, від себе я хочу сказати таке: "Як можна стверджувати, що булка не смачна і погано спечена якщо ви її навіть і не пробували"

Я стараюсь вчитись на чужих помилках........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожна думка має право на існування, від себе я хочу сказати таке: "Як можна стверджувати, що булка не смачна і погано спечена якщо ви її навіть і не пробували"

Я стараюсь вчитись на чужих помилках........

Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модератори закрийте цю флудерію!! Реально пропагується МММ, а це лохотрон.... А де обіцяний розстріл за такі теми???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніякого відношення не має, він просто це робить і нічого не вимагає від людей, він просто виплачує кошти вкладникам МММ94, він просто будує дитячі майданчики і облаштовує комп’ютерні кабінети в дитбудинках

Не вірю я в нічим не обгрунтований альтруїзм. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по многочисленным просьбам флуд закрыт. vobl предупреждаю лично. если еще одна появится ваша тема по поводу МММ - уйдете в бан перманентно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...