Перейти до змісту

Допоможіть здати сесію!


amid111

Рекомендовані повідомлення

да да все написане правда все залежить від тебе...вчишся отримуєш стипендію, не вчишся тоді отримуєш вище перечисленими методами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і користуючись кількістю переглядів можливо є в кого щось подібне board.lutsk.ua/topic/102606-priimu-v-dar-korpus--garnturu-do-e51/page__fromsearch__1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нема бажання вчитись, то потрібно менше гуляти по кабакам а зекономлені кошти копити на здачу сесії. Напиши в приват, який факультет, кафедра, і викладач, може чимось і допоможу.

Учиться, учиться и, ещё раз, учиться! (В.И.Ленин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛНТУ

о! якраз хочу поступати до вас! розкажи, як там навчання? на якому факультеті навчаєшся?

поступай непожалієш. якщо самому вчитись сесію здати як 2 пальця)) а якщо невчитись то як 3) у нас в ЛНТУ всі викладачі хороші ти їм дай намьок і все)

Ще ЗНО вцьому році потрібно здати, щоб поступити... конкурс великий, так що буде тяжко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да забито буде все, а не як цього року недобори...в групу на 30 держ місць набрали 14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да забито буде все, а не як цього року недобори...в групу на 30 держ місць набрали 14

та у тому то й справа... :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛНТУ

о! якраз хочу поступати до вас! розкажи, як там навчання? на якому факультеті навчаєшся?

поступай непожалієш. якщо самому вчитись сесію здати як 2 пальця)) а якщо невчитись то як 3) у нас в ЛНТУ всі викладачі хороші ти їм дай намьок і все)

Ще ЗНО вцьому році потрібно здати, щоб поступити... конкурс великий, так що буде тяжко...

нічого я теж здавал ЗНО і поступивже)) на державне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛНТУ

о! якраз хочу поступати до вас! розкажи, як там навчання? на якому факультеті навчаєшся?

поступай непожалієш. якщо самому вчитись сесію здати як 2 пальця)) а якщо невчитись то як 3) у нас в ЛНТУ всі викладачі хороші ти їм дай намьок і все)

Ще ЗНО вцьому році потрібно здати, щоб поступити... конкурс великий, так що буде тяжко...

нічого я теж здавал ЗНО і поступивже)) на державне)

тоже саме))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає тих 530 гривень що прийшли на рахунок це вже стипендія чи індексація? допоможіть розібратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає тих 530 гривень що прийшли на рахунок це вже стипендія чи індексація? допоможіть розібратися

ЛНТУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...