Перейти до змісту

Мешканка Волині знайшла в джинсах, куплених на секонд-хенді, 100 євро і лист 1945


Korting

Рекомендовані повідомлення

У Ковелі Волинської області в джинсах, які були придбані на ринку секонд-хенд, жінка знайшла лист німецького студента, адресований новому власнику одягу, і 100 євро.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, 40-річна мешканка міста Любомль купила джинси для сина-студента. Вдома, оглядаючи кишені перед пранням, вона знайшла папір, в який були загорнуті 100 євро. Сам папір виявилася листом, написаним німецькою мовою.

У листі написано: "Невідомий друже з України! Я - німецький студент Вальтер, як і ти, засуджую війну. Вона забрала життямого діда Йоганна, який служив у Вермахті. Загинув він на вашій землі. Дарую тобі джинси, знаю, що у вас не таке хороше життя...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кортинг, ты бы местные новостные порталы каждый день перечитывал. Чего ты впариваешь осетрину второй свежести ? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, це буде величезною новиною для ТС - більшість форумчан, окрім форуму, новини читають також, в т. ч. і volynnews.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, це буде величезною новиною для ТС - більшість форумчан, окрім форуму, новини читають також, в т. ч. і volynnews.

о,

я не отношусь к большентву,

я только форум читаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о,

я не отношусь к большентву,

я только форум читаю

о, значить Korting не даремно копіпастить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я только форум читаю

остальные сайт заблокированы в целях безопасности ? : :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о,

я не отношусь к большентву,

я только форум читаю

о, значить Korting не даремно копіпастить ;)

ага

я только форум читаю

остальные сайт заблокированы в целях безопасности ? : :)

ага,

волыньньюс еще сто го времени как их зеленый банер занимал половину заголовка борды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін золота мєчта - шоб аж 100 євро - нахаляву!

Євроінтеграція по Кортингівськи, то вам не 100 москальських рублів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"золота мрія ідіота"

когда мне было лет 10, я шел по улице, вижу лежит десятирублёвая купюра (красная такая, с Ленином) поднял, вижу в полуметре ещё одна, поднял, посмотрел на дорогу вперёд ... ёпт!!!! на протяжении метров десяти разбросаны купюры.. по моему я тогда насобирал. рублей четырест... во кто то попал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...во кто то попал :)

Добре, що купюрна доріжка вела не у пастку і ти нікуди не попав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не... там всё было чётко, был день, улица нормально просматривалась , повезло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже новостным порталом местного значения для себя определил борду. Сюда попадает, как правило, отфильтрованный материал. Естественно я не имею ввиду кортинга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мешканка Волині знайшла в джинсах, куплених на секонд-хенді, 100 євро і лист 1945

Я ледь все жирним не виділив. Це все круче Ahnenerbe.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...