Перейти до змісту

Продам сковорідки Tefal


Aposto

Рекомендовані повідомлення

Знову є в наявності набори з трьох сковорідок: 20, 24, 28 см. Ціна 350 грн. Звертатись в ПМ або 0671633703, 0504380587.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Страно, а мені ти які продав ? На моїх код A2279352 (не гуглиться, ілі я краб не знайшов), да і наклейкі-бумажкі інші...

Наклейки-бумажки може й інші, я їх не клеїв. Сковорідки такі самі, брались в тому ж місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де на дані сковорідки взяти кришки можливо хто купував і знає ? ... а то не можу знайти !!! буду дуже вдячний за допомогу !!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол, я у "Епіцентрі" точно такі ж самі за за 99грн. лише напису Тефаль не було, інший напис... там були з алюмінію, а ваші з чого? ваші оригінальні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол, я у "Епіцентрі" точно такі ж самі за за 99грн. лише напису Тефаль не було, інший напис... там були з алюмінію, а ваші з чого? ваші оригінальні?

Якщо напису Тефаль не було, то напевно це й не Тефаль) Мої алюмінієві, оригінальні.

Сковорідки є в наявності - набори 20,24,28 см. Ціна 350 грн. Фото є в першому повідомленні теми.

Мене до кінця серпня не буде на місці, кого цікавлять набори, телефонуйте 0507259851.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...