Перейти до змісту

Продам сковорідки Tefal


Aposto

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Кароч Хуяль какойто а не тефаль.

Прікупіл я те пательні пока халява по 250 грішек була. Думал - сєду на хату сйомную со своїмі, не в родакоф же їхнії бріть, да і не жонат бил, а пока запаснимі будут. Положил їх в долгій ящік с другімі маловостребованимі каструлькамі - кришкамі. Строго наказал, не брать - чтоб не було аналогічного відоса как "

т" Но судьба злодейка решила сиграть в сваю ігру. Переєзд отменілса, жена со своїм железом оказалась. Так і позабил я о ніх, до того клятого дня когда мну захотелось картохі жареной. І фся пічаль, что 2 большиє скавародкі как раз заняті в связі с готофкой к днюхе, а другіє прост в лом іскать. Решило моє тело козирнуть пред любімой. Открил я заначку для утварі, достал. Грю - сматрі, опачкі - тефальчік, щас заценім. Распечатую і мама міа, ет чо, фірма Наєбаль оказиваєтца (фото ніже). Думаю так, купіл дафно, то что хот спот цвет не меняєл - сравніть не с чем, на Бергхофф что дома такой херні нет,, но вот вас народ предупредіть нада.

Падєбас ет, не зря блін я тогда ну ні ф какую по тому коду і серіє чо на етікетке не мог найті їх на сайте.

Кароч, ви понялі...вай тефаль, вай тягово жаріт, ну да - как абична скаварада, но качество покритія і как ОНО такоє проізошло для міня прост квест на вечер. Лежалі мірно, но мож зацепілісь - хз, но как так шурнуть і не почуствовать...

Думаю - мож теперь раз хватаєт железа поіздеватца над німі...і чо самоє абідноє, пользовалса токо от сіли 1-3 раза на тест, а повреждьоная так ваще дефствініца до сіх пор.

Продукт єсть подделка, продаєтца на варшафке на которой і був куплен і сего продафца в торговий час в торговий день, хоть і с виносом на дорогу.

Пакупать ілі нет, дело ваше. Но Наібалі меня, не дай наібать другіх одно із маїх правіл.

Сорі за спіч, поток чуств. Прадафцу 100% оріджіна желаю лучікоф добра 5 см діаметра в анус с поступательно-вращающе-рітмічнимі коливанями. Я фсьо сказал что хател.

Хз что типуля гонит- но спасибо посмеялся от души...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч Хуяль какойто а не тефаль.

Прікупіл я те пательні пока халява по 250 грішек була. Думал - сєду на хату сйомную со своїмі, не в родакоф же їхнії бріть, да і не жонат бил, а пока запаснимі будут. Положил їх в долгій ящік с другімі маловостребованимі каструлькамі - кришкамі. Строго наказал, не брать - чтоб не було аналогічного відоса как "

т" Но судьба злодейка решила сиграть в сваю ігру. Переєзд отменілса, жена со своїм железом оказалась. Так і позабил я о ніх, до того клятого дня когда мну захотелось картохі жареной. І фся пічаль, что 2 большиє скавародкі как раз заняті в связі с готофкой к днюхе, а другіє прост в лом іскать. Решило моє тело козирнуть пред любімой. Открил я заначку для утварі, достал. Грю - сматрі, опачкі - тефальчік, щас заценім. Распечатую і мама міа, ет чо, фірма Наєбаль оказиваєтца (фото ніже). Думаю так, купіл дафно, то что хот спот цвет не меняєл - сравніть не с чем, на Бергхофф что дома такой херні нет,, но вот вас народ предупредіть нада.

Падєбас ет, не зря блін я тогда ну ні ф какую по тому коду і серіє чо на етікетке не мог найті їх на сайте.

Кароч, ви понялі...вай тефаль, вай тягово жаріт, ну да - как абична скаварада, но качество покритія і как ОНО такоє проізошло для міня прост квест на вечер. Лежалі мірно, но мож зацепілісь - хз, но как так шурнуть і не почуствовать...

Думаю - мож теперь раз хватаєт железа поіздеватца над німі...і чо самоє абідноє, пользовалса токо от сіли 1-3 раза на тест, а повреждьоная так ваще дефствініца до сіх пор.

Продукт єсть подделка, продаєтца на варшафке на которой і був куплен і сего продафца в торговий час в торговий день, хоть і с виносом на дорогу.

Пакупать ілі нет, дело ваше. Но Наібалі меня, не дай наібать другіх одно із маїх правіл.

Сорі за спіч, поток чуств. Прадафцу 100% оріджіна желаю лучікоф добра 5 см діаметра в анус с поступательно-вращающе-рітмічнимі коливанями. Я фсьо сказал что хател.

Якщо ти не вмієш користуватись тефлоновими сковорідками, то до чого тут їх якість? Темі 3.5 роки, було продано біля 100 наборів, від тебе перша скарга. Наводить на думку що автора тої скарги руки не з того місця. Дай вгадаю, смажили за допомогою залізної виделки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"нетефаль" то звісно недобре , але твоя писанина підкумарює! :0156: Або пиши на російській або на український чи на суржику але не на чатлано-паЦанськІй..........стьоб стьобом але треба мати міру :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я не скаржусь :) Прост ти не чітатель, і не отмазиваєшся що продаєш подделку.

Найті пост де я пісал що на сайте Тефаля не могу сискать по коду то чо ти продал ?

Щось тобі доводити сенсу я не бачу. Ти ж в нас "чітатель", то перечитай тему і знайди хоч один негативний вігук, крім твого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Купили у тс набор ещё в далёком 2011 году, и хочу сказать, что все 3 сковородки ещё в бою и смажена картопля з м'ясом виходить просто п'сня. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Купував давно, лежали чекали, сковорідки сподобались млинці смажив нічого не пристає нічим не мазав все супер! Але є одне питання чого пише тільки для газу? на електричня варочна поверхня працювати не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
On 06.03.2016 at 21:31, Aposto сказано:

Актуально

650 грн. за 3 сковорідки.

Якщо є візьму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...