Перейти до змісту

Яценюка закідали яйцями. Як це гармонує з його новим позитивним роликом?


MassimoUA

Рекомендовані повідомлення

На мою думку, Яценюку захотілося бути позитивним. Його останній відеоролик хоч і смішний, але несе в собі щось позитивне, те, що об'єднує, а не вносить деструктив, паніку. Його команда певно не чікала отримати яйцями в Ужгороді. Цікаво яким Яценюк буде тепер? Доречі хто хотів би в нього чимось запустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого всі так гонять на Яценюка??? Для мене взагалі дивно. Найбільше бруду і антиреклами в цій кампаніїї ллється саме на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну справді - такого обсирання я вже давно не бачив. (навіть Данєцкій не так потерпав :) ) Звичайно, що постібатись можна (навіть треба :) ), мол "маладой" і все таке подібне. Але навіщо так по-бидлячому??? Ніякої поваги до опонента... <_<

поважаю Яценюка хоча б за те, що він розумний, вміє гарно і чітко говорити, і за чудове почуття гумору :rolleyes:

тільки через цей інцендент в Ужгороді я подумаю, а чи не проголосувати за нього на зло ВонІй або Всечуючому??? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду. В 2002 році пробував в Закарпатській області, конкретно в Ужгороді, так би мовити "от імєні і по поручєнію" однієї бізнес структури Луцька розширити зв"язки з тамошніми бізнес-структурами того самого профілю. Це я вам скажу адреналін ще той. Тоді це була вотчина СДПуО (Медведчук, Суркіси і Ко). Для себе я зробив чіткий висновок, що Закарпаття це держава в державі. Навести там порядок завдання надскладне. Основні види біснесу це або розкрадання природніх ресурсів (вирубка лісів, вивезення каміння з річок на будівництво), або контрабанда (область межує з трьома країнами, якщо не помиляюсь). 70% людей переважно розмовляє не українською мовою, і навіть не російською.

Їм (це місцевим властьімущім) там нафіг не потрібні люди які декларують якісь зміни. Кругова порука така, що мама не горюй. Можливо в нас ситуація і не краща, просто в нас я з нею не стикався.

А щодо ролику, всі тверезомислячі люди розуміють, що це заказна провокація. Вчепились до нього, що він єврей. Та хоть ефіоп, якщо він наведе в країні порядок, я буду його підтримувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в тому мабуть і вся суть трюку...а те що радіостанцію глушили то таке і не пам*ятаю(якщо зараз це правда..то нема слів..дійсно брудно)....на мою пам*ять тільки спадає на думку "глушіння" на аверсовому кабельному 5-го каналу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчепились до нього, що він єврей. Та хоть ефіоп, якщо він наведе в країні порядок, я буду його підтримувати.

мда... мало ви про євреїв знаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А за ваші яйця я можу взятися..."

Красава, нашелся вовремя :D

мда... мало ви про євреїв знаєте...

БАааа!!!! Новый ненавистник! :) Милости просим. Вы, судя по всему, потратили годы на изучение еврейского вопроса? У нас порой весьма интересные дискуссии завязываются. Если вы получите у vanus'а разрешение на очередную - готов побеседовать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
мда... мало ви про євреїв знаєте...

БАааа!!!! Новый ненавистник! :) Милости просим. Вы, судя по всему, потратили годы на изучение еврейского вопроса? У нас порой весьма интересные дискуссии завязываются. Если вы получите у vanus'а разрешение на очередную - готов побеседовать :)

було б цікаво, якби vanus дозволив, хоча б в порядку експерименту, потім можна навіть тему прикрити...

lumax, відбився б від атаки? ;)

щось всі дослідження єврейських коренів Яценюка поки зводяться до того, що єврейкою є його дружина... чи є свіжіші дані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха) це просто смішно. Невідомо хто замовив цю яйцекиданину, але одне відомо на 100% - це все кимось куплено і добре проплачено!

Ви бачили на цьому виступі дорослих, чи більш-менш старших людей?! Я - ні, одні лише студенти і маладьож. Дали бідним діткам по пару гривень, стоять, кричать, свищуть...

Ппц, в цій країні ніколи не буде порядку, якщо всі питання вирішуватимуться таким чином

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато сегодня гонят всех студентов "на ющенка"... :)

и не ипет - гос. это институт или приватный (платный\бесплатный)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... мало ви про євреїв знаєте...

1. Я суджу про людей не по тому якої він національності чи віросповідання (перше не вибирають, друге її (людини) особиста справа), а по тим вчинкам які людина робить.

2. Щоб ніхто тебе не вважав балаболом, а хоча б людиною яка цікавиться дослідженнями історії єврейського народу, виклади ссилки або перерахуй наукові праці де вказані так звані злодіянія єврейського народу проти людства або проти України і її народу. Тільки не на замовні статті, а на справжні наукові праці де ці питання досліджувались системно, де вказуються документальні докази і таке інше. Ну щоб з фактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха) це просто смішно. Невідомо хто замовив цю яйцекиданину, але одне відомо на 100% - це все кимось куплено і добре проплачено!

Ви бачили на цьому виступі дорослих, чи більш-менш старших людей?! Я - ні, одні лише студенти і маладьож. Дали бідним діткам по пару гривень, стоять, кричать, свищуть...

Ппц, в цій країні ніколи не буде порядку, якщо всі питання вирішуватимуться таким чином

100%

Де в кого є досвід залякування/купляння/"Стимулювання" студентів.. :) в Інеті є багато відео..

Хоча, якщо вірити Quiet-у , то саме той, хто назвав Яценюка євреєм, і замовив цю яєчню..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я суджу про людей не по тому якої він національності чи віросповідання (перше не вибирають, друге її (людини) особиста справа), а по тим вчинкам які людина робить.

2. Щоб ніхто тебе не вважав балаболом, а хоча б людиною яка цікавиться дослідженнями історії єврейського народу, виклади ссилки або перерахуй наукові праці де вказані так звані злодіянія єврейського народу проти людства або проти України і її народу. Тільки не на замовні статті, а на справжні наукові праці де ці питання досліджувались системно, де вказуються документальні докази і таке інше. Ну щоб з фактами.

Зрозумій одне, що жиди створені для того що б наживатись на інших, і я не збираюсь тут розводити дискусій на цю тему, скажу лише одне, що за часів Хмельницького знищення цього народу було піднесено на державний рівень, на рівні зі знищенням польських посіпак

і ще одне, якщо поглянути на головну ідеологію цього народу, де червоними рядками написано, що лише жидівська нація є божою і є вищою за всі інші, які аж ніяк не достойні її...Хіба така нація не становить загрозу будь-якому суспільству?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kudrom:

lumax, відбився б від атаки?

подозреваю, что в данном случае - одной левой :)

Зрозумій одне, що жиди створені для того що б наживатись на інших

Это кто так решил? Вы? :)

і я не збираюсь тут розводити дискусій на цю тему

Вот вам и логическое завершение :) Бзднуть - и в норку. Зачем дискутировать, зачем аргументировать?! Лучше просто ляпнуть что-нибудь и сделать умное выражение лица. Правда, неправда - какая, собственно, разница? Вонь-то пошла - вот и славно :)

за часів Хмельницького знищення цього народу було піднесено на державний рівень

Вряд ли это та страница истории, которой следует гордиться. Даже большинство почитателей Богдана Хмельницкого это признают...

якщо поглянути на головну ідеологію цього народу, де червоними рядками написано, що лише жидівська нація є божою і є вищою за всі інші, які аж ніяк не достойні її...

Еще раз повторяю: перед тем, как что-либо утверждать - изучите вопрос хотя бы минимально. Пока это не сделано - вы не оппонент в споре :)

vanus, давай проэкспериментируем, а? Я тебе сам напишу правила дискуссии. Если они тебя не устроят - ничего не будет. Тему потом закроем. Зато, если дискуссия все-таки получится конструктивной - будет куда отправить по ссылке новых сомневающихся. :) Что скажешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaSS а у чому різниця між євреями і жидами?

Ніякої, тільки слово жид для них є образливим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже мало нав'язування нам рабської ідеології, тобто релігії їхньої християнства?

при христинізації Русі загинуло 9 000 000, людей.

Навіть існують наукові докази що хімічний склад крові євреїв відризняється від слов'янського народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...