Перейти до змісту

Піратка vs Ліцензія


silia

Піратка vs Ліцензія  

90 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є пропозиція перейти на ліцензійну продукцію фірми Valve (халф, контра)

Переваги ліцензії:

1) Постійне оновлення гри (виловлювання глюків, збільшення контенту(нові мапи, нові моделі гравців, нові технології HDR...))

2) Вбудований античіт

3) Підтримка видавця

4) Можливість гри на любих серверах світу (з включеною перевіркою стіма чи відключеною)

5) Технічна підтримка (я одного разу юзав, досить оперативно працюють =)

Недоліки:

1) Їсть трохі трафіку під час оновлень

Ціни:

Збірка CS і Condition Zero ~ 45 грв.

Збірка Counter-Strike Source, Half-Life 2: Deathmatch і Day of Defeat: Source ~ 60грв

Для клубів є спец пропозиція http://www.buka.ru/cgi-bin/show_more.pl?option=club_licence (досить вигідна як на мене)

Переваги піратки:

1) Халява

Недоліки:

1) Немає нічого з того що вписано в перевагах ліцензії

Настав час думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Раніше були скрізь де продавали діски.

Зараз ажіотаж спав але найти гру не тяжко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду платить за нет принесу.

Яку тобі Half-Life 2 (нема дей оф дефіта але є халф2 + фалф1 з чуть покращеною водою і ще якоюсь мєлочю) чи CS:S (нема халви а лише мультіплеєрні ігри) ?

ЗІ є пропозиція: Всі хто хоче перейти на ліцензії пишіть тут, і якщо багато народу назбирається то замовим і візьмем по оптовим цінам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

от і я про те.

Краще назбираэм народ і купим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покищо 8:0 на користь ліцензії.

В кого ще нема гри і хоче придбать відмічайтесь.

Якщо голосування піде так і далі то сервера перейдуть на ліцензійну основу а це досить сутєвий крок вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обома ногами за ,тим більше що за останній час на фотакомовському сервері кс 1.6 більше чотирьох людей я не бачив і то рідко (( Хоч в неті може трохи пограю (в мене нема ліцензії,забув додати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.6 набрид до тошноти в печінці :)

Хочу грати в Сорс

Якщо хочете замовити гру зразу вказуйте в якому варіанті

1) Counter-Strike: Source

2) Half-Life 2. Лучшая игра года. Коллекционное издание

3) Антология Counter-Strike 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів ,що кс 1.6 вмирає, тому мені варіант 1) , та й цікаво мабуть буде зі зброєю другої світової побігати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Розжуйте мені трошки про ліцензію:

1. Якщо купити одну ліцензію - то контру можна буде поставити на кількох комп’ютерах в офісі і при тому ще й грати на серверах?

2. Якщо ні то чому?

3. Зараз з тою версією я не зможу пограти на жодному сервері в інтернеті, саме тому мене пускало тільки спектратором???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тільки якщо крякати гру після кожного патчу (або закачувати патчі для піраток). Ліцензія призначена для одного компютера (тобто може стояти на скількох завгодно але грати зможе лише один) Для того щоб багато компютерів могло грати офіційно можна використовувати клубну ліцензію (читай в першому пості).

2. Стім працює по принципу що коли ти хоч запустити гру ти мусиш зайти в інтернет під своїм акаунтом. Щось на зразок онлайн ігр. А якщо вже буде запущений акаунт на якомусь компютері то тебе просто не впустить. Але це все лише про прості акаунти, клубні працюють за трішки іншим принципом.

3. Версія на якій зараз запущено сервер була випущена порядка 3х місяців тому. Патчі до гри зявляються майже кожен тиждень тому на інші сервери з піраткою вас грать не пустить. Ще є така річ як перевірка стіма, тобто на серверах де запущенна така функція з піраткою просто не пустить.

ЗІ Чим хороші клубні ліцензії так це кількістю ігр, так як там присутні ігри не лише Valve а і інших розробників, і кількість ігр постійно росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще на користь ліцензії

в пакеті я крім сорса (який мене і в основному займає :blink: ) я отримав і ліцензійний КС1.6 :) серверів дофіга, яб навіть сказав до...цензура...я . лаг на польщу в мене 40, грать можна. це ті хто гаряче люблять 1.6 - ви теж в виграші :blink:

2 сіля

213.81.152.203 - це 1.6 сервер, класний мод на зразок квакі, тільки в кантрі. тебе вбивають, респавн з тою ж зброєю десь на карті. рубілово день і ніч. мяса куча. повний адреналін :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1,6 не входить в стандартний пакет. тобі просто дістався він в подарок до відяшкі.

В нас був одинь день цей мод на серваку, але це вже не ЦС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Стім працює по принципу що коли ти хоч запустити гру ти мусиш зайти в інтернет під своїм акаунтом.

Тобто я без активізації через інтернет в мене гра в цілому не запуститься, і я навіть сервер по локалці не запущу?

А якщо така мисля - на скільки компів дасть доступ клубна ліцензія? Якщо та кількість ЛМ-щиків скинеться всього на одну ліцензію і будуть мати вихід до серваків, а у всіх же на виході однаковий АйПі вот і ми всі будемо на стороні виглядати як пришедші з одного клубу... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP тут не так важливе.

Тут просто без пароля воно не дозволить запустить гру.

Клубна ліцензія наскільки я зрозумів працює по методу сервера який конектиця і вже тоді через нього запускаються ігри на інших компютерах.

Для цілого ЛМа це ні підійде за тою простою причиною що ніхто не захоче платить 3,50 долара в місяць за ліцензію яка їм не належить ( бо гру зможе запустить любий юзер мережі без вашого відома і після переходу критичної відмітки, кількості гравців на яку укладений договір, вас просто не пустить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут просто без пароля воно не дозволить запустить гру.
То може в такій ситуації спасе таке надбання халявщиків як кейгени? Або в крайньому випадку всім загалом активно пошукати кряки. Ну просто впевнений шо такий популярний софт люди ломають в перших списках, правда, сто процентів що цей факт розробники також передбачили і на серверах можуть бути фішки які страхують від недобросовісного використання авторських прав.
Для цілого ЛМа це ні підійде за тою простою причиною що ніхто не захоче платить 3,50 долара в місяць за ліцензію

:friday:

а що хіба ліцензія купується не одноразово і до скончанія віків???? За неї треба платити шось тіпа абонплати??? то втакому випадку тільки кряк.

бо гру зможе запустить любий юзер мережі без вашого відома і після переходу критичної відмітки, кількості гравців на яку укладений договір, вас просто не пустить

Думаю що це не дуже сильно загрожує, сужу по своїх спостереженнях, велика кількість наших гравців збираються досить рідко в основному кількість одночаснограючих не більше 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крякі є. Якщо комусь нада буде зкину. Кейгенів як таких не зустрічав.

Сенс в тому що сервера поставляться Ліцензійні і вам потрібно буде мати постійно останню версію гри для того щоб на них грати. Як ви цього будете добиватись це вже нас не стосується. Найпростіший спосіб це придбання ліцензії. Є ще такі варіанти як одна ліцензія на загал (на будинок ітд ітп) яку просто постійно (після виходу кожного патчу) хтось крекає і роздає іншим або закачка крякнутого патчу з нету

Плата присутня лише в клубній ліцензії. Якщо купляється ліцензія звичайна то абонплати нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекай сіля. тільки що вимкнув інет, запустив стім. воно подумало і написало що нема звязку з вальв. і я можу або спробувати reconnect або work offline. взяв офлайн і спокійно запустив собі сервер з ботами. думаю 90% і в межах окремо взятого клубу вже після інсталяції стіму ввони зможуть погамитись без інету локально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не можна, "ізза отсутствія регістрації". Яка ще реїстрація йому потрібна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

мене фотаком напевно за погану поведінку на всі вихідні від мереж відключив :) , то я вже з ботами набігався!

дивно що тебе не пускає. що нема в тебе такої таблички?

post-58-1150308688.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто ще не має можете починать куплять ліцензійний CS:Source

Сервер буде запущено найблищим часом. Також цілком ймовірний запуск ХЛ2:ДМ та Дей оф дефіт: сорс (ліцезій)

Комплект з цих трьох ігр на ринку коштує 60грв так що не думаю що це вже так дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...