Перейти до змісту

Весна, лето, осень, зима... и снова весна / Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

15so.jpg

Весна, лето, осень, зима... и снова весна / Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom

Выпущено: Korea Pictures

Продолжительность: 1:38

Жанр: Драма

Перевод:закадровый

Режиссер: Ким Ки-Дук /Ki-duk Kim/

В ролях: O Янг-су /Yeong-su Oh/, Ким Ки-Дук /Ki-duk Kim/, Ким Чон-хо /Jong-ho Kim/, Сео Че-кун /Jae-kyeong Seo/, Ким Янг-мин /Young-min Kim/

Описание:

В безмятежном горном краю, где жизнь подчиняется ритму природы, по озерной глади дрейфует пагода. Ее обитатели - старый монах-целитель и его юный воспитанник, и хотя от Высшей Истины старика отделяет лишь бренная оболочка, он не в силах предотвратить грядущие события, как никому не дано обратить вспять смену времен года. Весной немногословный мудрец объяснит 6-летнему мальчику тяготы долга служителя веры. Наступит лето, и 16-летний юноша, познав любовь и разлуку, покинет учителя. Придет осень, и 30-летний ученик вернется к наставнику, чтобы смыть с души грех убийства. Зима встретит 40-летнего мужчину, вновь обживающего опустевшую пагоду. Он ждет весну, когда начнется новый цикл жизни, древней как мир и непредсказуемой, как судьба...

IMDB: 8.1/10 (10,981 votes)

Качество: DVDRip-AVC (1/3 DVD5)

Формат: MKV

Видео кодек: x264

Аудио кодек: AAC

Видео: 720x480 @ 853x480 @ 29.97(vfr)fps ~1462.94Kbps

Аудио Russian: AAC-LC 6Ch 48KHz vbr ~256Kbps

Аудио Korean: AAC-LC 6Ch 48KHz vbr ~256Kbps

Размер: 1.45 GB

post-1667-1204994708.jpg

<<LINK>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила цей фільм по телевізору. Філософський, тексту майже немає. Багато музики і природи. Всі події відбуваються в одному місці. Специфічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди мене не потягнуло :( я завжди таке дивлюсь

А попси не переварюю. Ні в музиці, ні в кіно, ніде...

Заллю, чекайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 4 тижня потому...

Фільм неординарний))) Ну зробив малий погано, і теперь він повинен носити камінь на серці все життя? Смішно :) Драма мені дуже сподобалась - вона чудово показує що таке релігія. Людина живе як раб. Вона вже з початку життя грішна і все життя повинна гріхи спокутувати. Живеш - в гріхах, і переспав - гріх, шось не так зробив - гріх...

В Бога можна вірити і без цих видумок.

А філософія в фільмі на рівні дитячого садіка, чесне слово

Надіюсь я нікого не образив :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...