Перейти до змісту

№018 || theMATRIX:reloaded


ursa

Рекомендовані повідомлення

а что, квесты уже стали настолько скучны, что никто и не следит за графиком проведения? ну дела..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене нажаль не буде. в суботу вранці укатую на львів. треба хоть в п"ятницю поспати, бо в неділю безсонна ніч перед робочим тижнем :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

racing.lutsk.ua я так підозрюю що в 22.00 :)

а сайт райсінга временно не доступен! :angry:

таке враження, що спалили точку входа в матрицю... :sq_ye:

Орги! ви в цьому свогляді? АУ!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім до глобуса!!!! мені урса сказав

Альпініст, тебе розвели як сєвєрного оленя )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я і вдома! Квест пройшов вдало! Організатори - ви такі молодчинки :g15:

Хоча, на думку нашої команди, завдань було трішки забагато. На останніх трьох голова вже геть не "варила" :( Ще б трохи і ми по другому колу не поїхали :rolleyes:

Всім дякую! Було приємно вас знову побачити (дежавю, мабуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви реально погоду зараз бачите...

дощ, вытер, блискавки...

зато на квесті - тіко троха хмар, які кругами ходили навколо Луцька поки ми:

1. зі площі Грущевського до абласнога ГАЇ.

Там заданіє було: Сані найти код, нам з шкодером вкрутити назад чомусь виркутившуся педаль в збиту різьбу лівого шатуна за допомогою ключа, ноги замість моготка і ше групи з двох жінок легкої поведінки та їхнього дружбана, одна з яких дає, інша - навпаки, не дає... а дружбан їх - був або полний "3,14"ець, або точно "3,14"ець. В один момент ми вже подумували махнуть неглядя (якбі шкодер не розібрав сваего двухпадвеса...)

но нічо. Як кажуть, влізло мамі, влізе й доці. Підійшли ми до цього творчо декілька раз. Зайшли до цього конченого шатуна унатаного з іншого (з заднього) боку. І він, одумавшись, за двадцять хвилин нам здався і віддався!

2. зі абласного ГАЇ до 16-і етажки прилетіли ми гудко... Але шо було там, або хай шлопці розказують, або я продовжу, але скоршЄ всього завтра, бо счас мушу вже улЄтать сам! :0011:

Кстаті Саня десь счас на :jeer: Світязь зібрався виїжать. Погода - посто суппер. :sq_ye:

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім до глобуса!!!! мені урса сказав

Альпініст, тебе розвели як сєвєрного оленя )))

:rolleyes: він якраз тут був оленеводом...

В квесті одне дуже порадувало...дощ лив тоді коли вже валялась зранку в свому ліжечку...дякую погоді, організаторам і синім таблеткам :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...