Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

Я вже більше року користуюсь інтертелекомом, раніше такого не було. Приходив знайомий, в нього теж проблеми з підключенням

3196802.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніби БС-ку в Струмівці запустили

а тести швидкості з нової БС чи з старої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно до старої, але мережа повинна була розвантажитись, А так взагалі зараз швидкість плаваюча - від 100 кбіт і часом зростає до мегабіта, дивлюсь по закачці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз закачка йде 150-170 Кбайт/с, непогано. Найближча до мене БС - та, що на вул. Загородній на трубі котельні.

2623331255.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антени немає, але до БС від мене 3-4 км. В мене почалось 29 березня(знайомий оплатив 2-го квітня, і в нього теж були проблеми з підключенням).Якщо на евдо зайшло то проблем немає,( пінг може "стрибати" але і раніше бувало) розривів звязку з БС небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dual,питання... Чому, при повороті антени ,модем все одно тримається одного PN? В моєму випадку -- PN 296.

post-19827-0-77023300-1365362884_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ...прикол в тому.. (раніше вона мені потрібна була,бо слабий сигнал був) ,а зараз я поставив,на випадок відсутності,або щоб зловити кращу БС. Вона повернута в іншу сторону від Рожищенської БС. Було пару випадків,коли зникав сигнал зовсім і ,що з антеною,що без---ніякого сигналу не було. Чому? Антена досить довга і не дешева 220 грн здається. Більше 1 м ( не пам"ятаю скільки дБ)

так ...прикол в тому.. (раніше вона мені потрібна була,бо слабий сигнал був) ,а зараз я поставив,на випадок відсутності,або щоб зловити кращу БС. Вона повернута в іншу сторону від Рожищенської БС. Було пару випадків,коли зникав сигнал зовсім і ,що з антеною,що без---ніякого сигналу не було. Чому? Антена досить довга і не дешева 220 грн здається. Більше 1 м ( не пам"ятаю скільки дБ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показники Ec/Io стали краще і Active Pilot PN змінився на 20, це я так зрозумів тепер з'єднується з новою БС на глобусі?

post-6631-0-68531100-1365696982_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закачка вчора була 170 кбайт/с (прибл. 1,4 Мбіт/с). На інтері ніколи не бачив 2 мбіт або більше в будь-який період доби, навіть в глибоку ніч, мабуть якийсь шейп все-таки є. На сдма уа реально було побачити 2,5-3 Мбіт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та справа не в тому ідеальна чи ні, така швидкість влаштовує, але сам факт, що ніразу за 3 роки не бачив 2 Мбіт/с, як мінімум дивно це.

2640529710.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показники Ec/Io стали краще і Active Pilot PN змінився на 20, це я так зрозумів тепер з'єднується з новою БС на глобусі?

Та й нет мабуть літає, навантаження на цю БС ще досить низьке :)

Ну супер швидкості ще поки не бачив, до домашнього оптичного інету всім цим безпровідним ще далеко, але щоб відкрити якусь сторінку в інеті хватає, навіть онлайн ігри йдуть, правда часто лагає через високий пінг, якби його якось понизити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

8-ма ранку:

2708812323.png

жаль лише, вчора отримав модем після обіду, до кінця дня використав весь траф, подивившись кілька відеороликів на ютюбі, схавало всі гроші, що були на рахунку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості оффтопу - хороша швидкість інтернету, (див фото)

на жаль, у мене теж Укртелеком більше 7 Мб не показує

post-2373-0-95613200-1368605433_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша швидкість, мені б таку а то в мене лише

2708962442.png

це Rev.B ? Є один недолік - швидше відкриваються сторінки, не тормозить відео, відео в кращій якості - швидше витрачається трафік, подивився вчора 3 відеообзори на ютюбі і трафік перелімітився. Dual питав, куди йде траф - запустив на днях гру, а вона не хоче без оновлення 21,5 Гб запускатись... Оновитись з такими цінами на траф нереально, а знизять ціни - буде інтернет 100 кбіт/с. Коли вже буде LTE в нас нарешті?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша швидкість, мені б таку а то в мене лише

2708962442.png

Ага, мені хоча б таку як в тебе

2709474081.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це Rev.B ?

Ні Rev.A (гіга день)

Ага, мені хоча б таку як в тебе

Підключи зовнішню антену якщо далеко до БС, має допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, мені хоча б таку як в тебе

Підключи зовнішню антену якщо далеко до БС, має допомогти.

База забита, сигнал то ніби нічого

RX 1 Rssi =-79 Db,

Зранку буває й 1,4 Мбіта, але вдень і ввечері до 0,5 і то якщо модем сяде на незагружений канал :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли антену опускаю наземлю то швидкість краща але показники погані а піднімаю показники хороші а швдк погана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...